-
Posts
8628 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gameta
-
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
gameta replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']Ada ,przy Twojej inteligencji zostaniesz kimś wielkim...zobaczysz:crazyeye: Gametka pomozesz od jutra? ja juz zmobilizowalam całą rodzinke i niech nie zagłosują to ....:mad: dzisiaj prosze znajomych ...zobaczymy:razz:[/quote] Oczywiście, ja zagłosuję, znajomych pocisnę - zobaczymy co wyjdzie :) -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
gameta replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
[quote name='AdaK']gameta, coś ty :oops::oops::oops: Daleko nie zajdę, właśnie mam doła :-( Tyle psiaków naokoło. A czy mogę podać linka do głosowania kolegom? :cool3:[/quote] Aduś, jeżeli dół jest pozytywny, bo mobilizuje do działań to nie jest źle ;) Oczywiście że możesz rozsyłać linka do głosowania wszędzie gdzie się da :multi: I nie zakładaj dokąd dojdziesz, tylko idź przed siebie (ale nie po trupach). To gdzie zaszłaś, będzie wiadomo dopiero za wiele, wiele lat :loveu: -
Benek - kudłate cudo jakich mało! W nowym domku!!!
gameta replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: -
Benek - kudłate cudo jakich mało! W nowym domku!!!
gameta replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
Koss, na innym wątku wyczytałam, że Wilczek nie ma komputera i nie wiadomo ile taki stan potrwa :shake: -
anciaahk, eh, sama nie wiem :shake: Jest ciężko, nawet bardzo. Mam wrażenie, że wciąż jest tu na wątku za mało dogomaniaków :-( Nie wiem, czy przez ogłoszenia można znaleść doświadczony DT... Ci, którzy mają "pojęcie o okręcie" siedzą tu, na dogo... Kończą mi się pomysły do kogo "uderzyć"... W tym składzie nie damy rady :placz:
-
Zaglądam i pamiętam. Czy ja dobrze rozumiem, że chcecie ogłaszać niesprawdzonego psa z problemami na DS ?? Czy mało spanieli poszło za TM bo pogryzły właściciela pierwszego, drugiego ? Lub ciągle wracały do schronu? A tu ? Dokąd wróci ? Macie świadomość, że zabranie jej z tej obory jest ostateczne i ona tam nie będzie mogła już nigdy wrócić ? To co jak się nie uda DS to od razu TM ? Ja uważam, że niezbędny jest DT - żeby zobaczyć jak z nią naprawdę jest, bo gdybanie i "być może" to ciut za mało, żeby decydować o jej życiu...
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
gameta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
A u mnie jest tak: [IMG]http://images38.fotosik.pl/80/c17811cf872d3f82.jpg[/IMG] I nie - to nie jest poruszone zdjęcie. To deszcz i mgła ... -
Moja 11 letnia tymczasowiczka szuka DS: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/balbinka-czarna-pudelka-smutna-bez-szans-w-dt-szukamy-ds-129099/[/URL] [IMG]http://images36.fotosik.pl/80/c9a06979f8ec27b0.jpg[/IMG] Najlepszego domu na świecie oczywiście :p Wybitny egzemplarz dla emerytki, cudownie by było jak by została jedynaczką. Po więcej informacji zapraszam na wątek.
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
gameta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='akucha']Śpicie jeszcze??? Pobudka! [/quote] Akuszka, ty widzałaś co za oknem? Jak w taką pogodę nie spać do 14tej ?? -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
gameta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Odpowiadając na wcześniejszy post, który przeskoczył - nie, nie mlaszcze już :p Znaczy się to były te kłaczki :multi: -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
gameta replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Aduś, z tym 13lat jest tak ze względów prawnych, ale tu i tak nie mają jak sprawdzić :evil_lol: Chodzi o to, że do 13 roku życia nie posiada się zdolności do czynności prawnych (od 13-18 posiada się taką zdolność ograniczoną). Czyli według prawa osoby do 13 roku życia nie mogą zawierać żadnych umów, nie mogą też (według prawa) robić zakupów, ponieważ kupno bułki w sklepie jest umową kupna-sprzedaży. Czyli gdyby Twoi rodzice dowiedzieli się, że kupiłaś np telewizor mogliby iść do sklepu i go oddać a sprzedawca bez gadania musiałby go przyjąć i oddać w całości pieniądze :p Podejrzewam, że na Krakvesie chodzi o to, że chcą uniknąć sytuacji, gdy rodzice mają innego kandydata i chcą usunięcia głosu małoletniego lub o to, żeby rodzice np trójki dzieci ich nie rejestrowali w celu zdobycia większej ilości głosów. Ada, ale wogóle to jestem pod wrażeniem, że nie mając 13 lat, działasz tak prężnie na Dogo - jak tak dalej pójdzie, to kto wie, jak daleko zajdziesz jako obrończyni zwierząt :roll: ;) -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
gameta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dzięki Ewuś :loveu: A oto fota, a nawet dwie, na specjalne życzenie Brązowej :diabloti: [IMG]http://images50.fotosik.pl/83/11064ce510068125.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/83/8665e4f058828b71.jpg[/IMG] -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
gameta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
A wieczorem będzie zdjęcie specjalnie dla Brązowej :p -
[quote name='lunarmermaid']Wiem,że nie działa,ale nie umiem go podlinkować. Tu jest wątek Spajka,którego teraz będę brać na tymczas... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/prawdopodobnie-mix-jamnika-z-onkiem-spajky-z-orzechowiec-10-lat-od-8-w-schronisku-127114/[/URL][/quote] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/prawdopodobnie-mix-jamnika-z-onkiem-spajky-z-orzechowiec-10-lat-od-8-w-schronisku-127114/"][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/8683/spajkyng0.png[/IMG][/URL] Podlinkowany - podmień sobie :p
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
gameta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za komplementa w imieniu Daszy :loveu: Oczywiście zdjęciami można się częstować do woli :p Jest jeden widok na domek, ale nie jestem przekonana czy to TEN - boję się, że ze względu na to, że zdarza jej się załatwić w domu, mogłaby na stałe wylądować w tym ogrodzie przy domu :cool1: Poza tym, obawiam się, że nikt tam nie panuje nad tym, żeby ogród był zamknięty, a z Daszy trochę włuczykij... Poza tym bez sterylki i bez pilnowania może byc z tego bieda... No i nie byłaby jedynaczką :shake: -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
gameta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images46.fotosik.pl/83/58826cd6fc1d8cbc.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/83/f776d68a5768c035.jpg[/IMG] Ufffffffff i to by było na tyle ze zdjęć :p Teraz można podziwiać i zachwyt wyrażać :diabloti: -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
gameta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images40.fotosik.pl/79/7f26e7a02a1e5e36.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/80/ee0fe8e2625f2111.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/83/0d74f8d075c747fc.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/83/882d32c9b3010d0c.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/83/68eaf041f66b00d3.jpg[/IMG] -
Janka - piękna lisiczka MA DOM!!!!!:)) W końcu!;)
gameta replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Proszę dopisz moje 10zł :oops: zaraz przelewam - konto jest w pierwszym poscie ? -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
gameta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No i reszta leśnych: [IMG]http://images36.fotosik.pl/80/fde9fd0d2a6a84b8.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/83/ffbc690b5f3ec3c8.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/79/595ca0449f40f70b.jpg[/IMG] I zaraz będzie jeszcze kilka lesnych - jak się załadują na fotosik :diabloti: -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
gameta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Bo w razie spotkania z innym psem lubię krzyczeć: ten duży ma kaganiec a ta mała nie ma zębów :diabloti: Spinki niet bo nie zakupiona. Poza tym spinki noszą tylko grzeczne pieski, a nie takie: [IMG]http://images44.fotosik.pl/84/1e09d6334fecc07d.jpg[/IMG] A tu dzisiejsza zabawa Daszy pt "wrzuć piłeczkę do miski i suwaj miską" [IMG]http://images49.fotosik.pl/83/2436d2d56d87b026.jpg[/IMG] A także kolejny pudel o poranku: [IMG]http://images36.fotosik.pl/80/c9a06979f8ec27b0.jpg[/IMG] A tu defekujemy (świetne nie poruszone zdjęcie): [IMG]http://images46.fotosik.pl/83/8b6695a06fa7656a.jpg[/IMG] I niuchamy: [IMG]http://images39.fotosik.pl/80/5528627ec8ee3732.jpg[/IMG] -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
gameta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No to zaczynamy zdjęciowanie. Na początek wspólne. Chciałabym bodać, że zrobiłam 111 zdjęć, niestety znakomita większość przedstawia czarną smugę lub fragmet psa. Byłam bliska zastosować się do rady wiązania do drzewa, jednak coś chyba udało mi się wybrać. Wiem, nie jest to wybitna twórczość artystyczna... [IMG]http://images46.fotosik.pl/83/3d35d4c84439117a.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/83/7005c7a4f5a08885.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/83/16b0b8fb82c272b0.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/80/3e0261782ab2ff4e.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/83/cc6fa63f55818a65.jpg[/IMG] -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
gameta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']w Sopocie jest pub Błękitny Pudel...może tam z Daszka uderzyc?:cool3:[/quote] Ja z Sopotu to tylko "niebieskiego kota" kojarzę :evil_lol: :eviltong: -
Janka - piękna lisiczka MA DOM!!!!!:)) W końcu!;)
gameta replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
ja też w tej chwili tylko zaznaczę. Jedyne co mi teraz przychodzi to RATUJCIE - myslę że Dogo po raz kolejny nie zawiedzie - 1000 zł w porównaniu do innych akcji to wcale nie tak dużo :roll: