Jump to content
Dogomania

gameta

Members
  • Posts

    8628
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gameta

  1. [quote name='konfirm13']Właśnie :) - polecamy się - czy raczej Bafi :) [B]HOOp, Hooop! Czy jest tu ktoś z Elbląga? Prosimy o wizytę PA [/B][/QUOTE] spróbujcie na pw do Kordinii... Ale z tego co wiem cały Elbląg siedzi teraz na fb- tam uderzajcie..
  2. wow - nalot batmanów extra! Brakuje mi zdjęcia grupowego wszystkich cuzamen do kupy ;) A Maupę w realu poznać warto - świetna Baba :) Maupo jak będziesz mieć na sobie tą bluzę z czachą, to ja kce fotę!. Kce, kce, kce ! I już! A we wtorek trzymajcie kciuki mocno - jadę do pracy z Młodym, rozmawiać z szefową :roll: Wsparcie się przyda...
  3. [quote name='jaanka'] [URL]https://www.google.pl/search?q=szydełkowe+buciki+schematy&espv=210&es_sm=93&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=Yb7uUv2xEaXm4wTCuoC4Dg&ved=0CCkQsAQ&biw=1163&bih=839[/URL] Podeszwę naszyć np. z ortalionu.[/QUOTE] Ale że takie ????? [IMG]http://manualni.pl/wp-content/uploads/2012/07/jak-zrobic-buty-na-szydelku-szpilki.jpg[/IMG]
  4. a gdyby do tego buta szelki zrobić? i do obroży jakoś czy wokół tułowia opasać,żeby but nie zleciał? Nie wiem no :(
  5. eeee banalne - Prodziak nie jest ośnieżony :( Łatwo wygrać :placz:
  6. A gdzie Maupa rozdała banany? Mnie jak zwykle omijają najciekawsze kawałki ;) Mów Maupa jak u Was? U nas -7 i pada deszcz, który zamarza w drodze do ziemi. Istny odjazd ...
  7. pada deszcz, który zanim dolatuje do gleby to zamarza - jest -7. Masakra.
  8. Ania poczuła się dotknięta tym, że post został zamieszczony tutaj, zamiast tam, gdzie powinien się znaleźć - czyli na jej bazarku, albo na pw. Ten wątek to jest ostateczność a nie pierwszy krok z wielu. I tak jak inni uważam, że powinna być adnotacja o wyjaśnieniu sprawy, skoro już tu się znalazł. Czemu miałaby pisać "nie wiem czy oryginalny" skoro jako oryginał kupiła? Czemu miałaby wysyłać oryginalnie zamknięte perfumy do sprawdzenia? Czy kupując w przykładowym Rossmannie ktoś Ci pozwoli rozpakować i sprawdzić? Ja wiem, że nie. Przez takie idiotyczne zachowania odechciewa się pomagania. Mi już się dawno odechciało jakiejkolwiek dogodziałalności. I nie tylko mi. PRZYKRO ŻE "DOGOCIOTECZKI" NA PW POTRAFIĄ NAPISAĆ ŻYCZENIA ŚMIERCI CZY CHOROBY, ALE NIE POTRAFIĄ WYJAŚNIĆ PROBLEMU. Kręcenie afer - to jest sedno dogo.
  9. teraz chciał nie chciał będę brała udział w konkursach na wątku - może wygram :placz::placz::placz:
  10. a ja tylko chciałam powiedzieć, że dostałam!!!! Bardzo, bardzo, bardzo serdecznie dziękuję - jest idealna!!!! :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
  11. O matko :((((((((((((((((((((((((( Może nie będzie aż tak źle? Nawet nie wiem co powiedzieć :( Ale kibel :((((((((((( Trzymajcie się ...
  12. [quote name='magdabroy'][B]*Monia* [/B]a nie jest tak, że np wskakujesz na macierzyński te 2 tyg. przed porodem, ale rodzisz np. 5 dni po terminie, to to macierzyńskie przedłuża Ci się o te 5 dni?? Bo w Holandii jeśli byłabym już na macierzyńskim (4-6 tyg. przed porodem), a urodzę po wyznaczonym terminie, to z automatu macierzyńskie wydłuża się o tę ilość dni, co urodziłam później ;)[/QUOTE] nie, u nas tak nie jest - co ponosisz w brzuchu to przepada :(
  13. [quote name='motylek1007']pobierali mu krew z głowy[/QUOTE] bo tam są największe naczynia u takiego malca. Trzymałaś się ?
  14. Magda, a próbowałaś go myć rękawiczką kompielową? Są takie fajne, ja miałam żabę - duża dla mnie i mała dla Młodego :)
  15. mi się przelało, jak jeden z bernardynów zbierał na bardzo drogą operację. Uzbierało się naprawdę dużo kasy. Bernardyn był w hotelu, oczywiście płatnym jak za zboże.I po operacji, fundacja wpadła na pomysł, że za resztę kasy fundną hotelowi kojec dla tegoż benka, żeby sobie w tym kojcu żył do swego końca. Zostałam wrogiem nr 1 za to, że głośno powiedziałam co sądzę na ten temat. Od tego momentu nie daję kasy żadnym fundacjom. Jak chcę pomóc, wybieram inne formy :) Oj, mnogo by wyliczać, co się naczytałam na co głupie baby wydają uzbieraną kasę. Ale jak szukałam realnej pomocy, bo wydałam swojego tymczasa wariatce, to wszyscy mieli w dupie. W końcu uznano, że to ja jestem nie normalna, bo diagnozy internetowe owej kobiety były takie cudowne i tylko się przypierd....m bez sensu i kręcę aferę. Jak mocno ją rozkręciłam, to nawet się znalazły dwie organizacje, które... nie dopatrzyły się żadnych nieprawidłowości. Masakra jak wspomnę :( No ale ja miałam darmowego tymczasa, żadna kasa za nim dla nikogo nie stała, więc nie było przecieżo co walczyć...
  16. [quote name='jaanka'] Tylko jak rozpoznać która ciotka groźna?[/QUOTE] Oooo bardzo prosto! Szukaj wśród tych zbierających kasę na hotel, zanim jeszcze jest fota psa na dogo. Następnie wśród tych, które zamieszczają najdrastyczniejsze zdjęcia i wołanie o kasę. A jak jeszcze nie masz pewności, to z dogo przejdź na fb, i popatrz, które najgłośniej krzyczą o kasę. I zauważ, że nie występują na tym wątku :)
  17. [quote name='motylek1007']u nas obawiam się będzie podobnie, jutro czeka nas pobranie krwi - wiecie może skąd będzie pobierania? z pięty?[/QUOTE] nie, normalnie, z żyły :) a jak by dużo to z tętnicy, ale wtedy pobiera lekarz a nie pielęgniarka :)
  18. trzyma, znacznie mniej, ale zimno powoduje ataki kaszlu :( Ja go postawiłam w zamkniętym oknie, żebym go widziała, jak pies sikał. No i żeby on widział mnie. Pierwszy raz coś takiego zrobiłam, ale cóż, siła wyższa...
  19. u mnie "tylko" -14, na tą okazję postawiłam chore dziecko w oknie, zakazałam się ruszać i sama wyszłam wysikać psa. Nie miałam sumienia wyciągnąć Młodego na 5 minut, żeby potem dochodził do siebie przez 5 godzin. On Bukę rozpoznaje, ale ze zdjęć- nie kuma, że to TEN piesek. Ogólniejak wchodzę na dogo, to się pyta,czy idę do cioci Maupy :)
  20. Ignacy zobaczył zdjęcia - "Oooo Buka ??? To jest Buka???" :) I jeszcze czy Warszawa jest daleko ? ;) Ech, nie wybieracie się do 3 miasta ?
  21. [quote name='EVA2406']Czy nie będzie wątku reklamowego na styczeń?[/QUOTE] będzie, w lutym ;)
  22. [quote name='Sybel']Ja mam sposób na zaklejenie dziecka. Daję mu podzieloną na cząstki mandarynkę, on kawałki ciamka, ale skórek nie połyka, tylko zbiera w policzkach, aż poproszę żeby odpluł. Im dłużej nie proszę, tym dłużej jest cicho. Jestem złą matką, wiem :)[/QUOTE] hahahahaha mój połyka skórki :( Wogóle jedzenie mu nie przeszkadza w gadaniu :(
  23. [quote name='Ania+Milva i Ulver'] Bart nic nie mówi... tzn ma 4 słowa: nie, mama, baba, dada i koniec. Reszta po chińsku. Ale jakoś się rozumiemy;) Nie ukrywam, że chciałabym , aby już mówił ... żyłoby się łatwiej hahah[/QUOTE] wydaje Ci się... Ignac prawie nic nie mówił do trzecich urodzin, nawet ciut dłużej. Ale jak zaczął... Paszcza mu się nie zamyka... Momentami mam takie trywialne marzenie, żeby się poprostu zamknął ...;)
×
×
  • Create New...