Wow :crazyeye: Smoku, znajoma od 15 lat, poprzedniego psa nie bałaś się oddać, czemu miałabyś obawy o Jantarka ?
Wiesz, blok wcale nei jest złym rozwiązaniem, Jantar to nie bernardyn :evil_lol: No i będzie miał swoich i tylko swoich ludziów ;) Będzie jedynym psem w rodzinie, czyli jak pączek w maśle :loveu: ale:
[B]Rób to, co podpowiada Ci serce[/B]