-
Posts
8628 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gameta
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
gameta replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
No widzisz, SBD, a u nas tak. Koks wrąbał winogrona i nie było mu NIC. Nawet sraczki nie dostał ... Odpowiedź na pytanie: nie musisz już sprzątać, bo szufladę też zeżarli :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
gameta replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x'] czytaliście? [URL="http://www.sfora.pl/Polska-firma-skupuj******-i-koty-Na-kilogramy-a65144"]- klik - [/URL] :2gunfire::2gunfire::2gunfire: [/QUOTE] Hurrrrrrrraaaaaa!!!!!!!!!!! W końcu mamy sposób na przepełnione schroniska no i w ogóle rozwiązanie problemu jakiejkolwiek bezdomności zwierząt !!!!!!!!!! Bezdomności? Co ja piszę, nawet zwykłego "nie chcę mieć już psa". Bije na głowę nawet "okno życia dla konia" ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
gameta replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday'] no i w niektórych były pieniążki :-).[/QUOTE] Na których można sobie połamać zęby, a w moim przypadku z mega alergią na metale, można się przekręcić zanim lekarze się połapią co się stało... Ja karmię Koksa raz dziennie. Jak Ignac był młodszy, to pies jadł od mniej więcej od 8:30 do 21:00. Zależy, jak rozrzutny był Młody. Teraz Koks dostaje swoją michę po popołudniowym spacerze. W między czasie, jak przypadkiem zostaje sam w domu, zżera wszystko co znajdzie (jak np. kiść winogron, bo że pieczywo mam stale na "0" to norma, torebek na pieczywo też nie ma...) więc nie wiem czy można to uznać za raz dziennie + przekąski, czy też kilka posiłków? -
Gratki !!! Dorodny egzemplarz ;)
-
[quote name='malawaszka']no kurcze jak nie jedna to druga... to jest masakra... ale przy stadku takich specjalnych to zawsze coś... zdrówka dla dziewczynek![/QUOTE] oj przyda się zdrówko... A dla "ułatwienia" dodam, że Maupa jest właśnie całkiem sama z całym stadem, gdyż wsparcie jest wyjechane. Normalnie sam sex :shake:
-
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
gameta replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Tym samym wyprzystojniał :) Kawał psa, a nie taki... [B]śledź ;)[/B][/QUOTE] wypraszam sobie :mad: jestem z Gdyni!! :mad: Śledzie nie są mizerne ! -
[quote name='JankaBezZiemii']wyyyyyyyyyyypas :loveu: ogarniania nie zazdroszczę - mnie spinki przerażają a co dopiero tyle co Ty wystawiłaś :smhair2:[/QUOTE] bo to dlatego, że nie pamiętałam, że bazar "po" trzeba ogarnąć :D Najbardziej się martwię że coś pomieszam :/ No i zastanawiam, jak się na pocztę dowlekę :D
-
[quote name='Sybel']Majkowska, mój raz w biegu zdemontował pampersa, po czym nalał i wywinął w tym orła. Posprzątałam, a ten znowu nawiał, zdjął pampka, usiadł na podłodze i się zlał. Ja mu je chyba pinezkami będę przypinać :| Ostatnio w żłobku to samo, odbieram go, zaczynam ubierać po szaleństwach, a tu wilgotnawo. Macam, a pielucha z jednej strony odpięta - pod rajtami! Miedrapki by się przydały, najlepiej ze sznurkami do wiązania z tyłu. I z kneblem w pakiecie :| Jestem zuą matką :diabloti:[/QUOTE] zmień mu pampki na takie gaciowe - pampersa są drogie, ale np rossmann ma je w sensownej cenie. Wciągasz tak jak majty i nie ma żadnych rzepów do odpięcia ;) Oczywiście na dzień, bo na noc jak przewijasz, to się nie sprawdzą ;)
-
Sybel, a jak by go w pajaca ubierać na noc? Takie duże też są, sama mam dla Młodego, bo on też na kołdrze a nie pod :shake: