Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. super nowinki:loveu: Mru:loveu: Mru nieustannie trzymam kciuki za Twoj mózg:kciuki::laugh2_2:
  2. zabieg to znaczy usunięcie gałek ocznych? tak czy siak ja się przyłączam do Waszej mądrej decyzji:)
  3. Pani dzwoniła na moj numer, wiec mysle ze allegro. Nie wiem jaki kontakt podała Mru w swoich ogloszeniach. Trzymam kciuki za dzisiejsza wizyte:)
  4. Fajniuśki:) śliczne zdjątka:):)
  5. [COLOR=purple][COLOR=black]Słuchajcie[/COLOR] : [B]nie ima innej opcji[/B]:lol::multi:[/COLOR]
  6. szukamy tego jednego jedynego czlowieka:)
  7. Z tego co mi przychodzi do głowy, to napiszcie do Berek i/lub p. Zofi Mierzwińskiej (nick: Mierzwinska)
  8. Lolson w góre- dziś wielki dzień;) ps. uszy to one mają rzeczywiście jak marzenie:) Dlatego zwróciłam na nią uwagę
  9. to fajnie ze jadła:) Jak będziesz miała zdjecia i załozysz wątek to wiadomo będę się nim opiekować;) Cieszę się, ze mała jadła. taka była gorąca i osowiała. to dobrze.
  10. [B][U][COLOR=seagreen]11. Bambik[/COLOR][/U][/B] [B][COLOR=#2e8b57]Niewidomy Bambi jest już ponad 3 lata w schronisku..[/COLOR][/B] [B][COLOR=#2e8b57]Na początku bał się wszystkiego, a teraz upomina się o spacer, pieszczoty i czerpie radość z biegania po trawie..[/COLOR][/B] [I][U][COLOR=red][B][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/3442/bambi2008niewidomyyg6.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/U][/I] [I][U][COLOR=red][B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B][/COLOR][/U][/I] [B][I][COLOR=black]tel: (0) 503 069 502[/COLOR][/I][/B] [B][COLOR=#2e8b57]------------------------------------------------------------------[/COLOR][/B] [U][COLOR=seagreen][B]12. Maksiu[/B][/COLOR][/U] [COLOR=seagreen][B]Maksio ma ok. 8 lat, jest w typie owczarka.[/B][/COLOR] [B][COLOR=seagreen]Ma chore oczy, aktualnie nie widzi nic. Wymaga codziennego zakraplania oczu, po kilku tygodniach możemy oczekiwać poprawy, aż w końcu Maksio odzyska wzrok. Koszt miesięcznej kuracji to ok. 60 zł ( dożywotnio).[/COLOR][/B] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/7509/maxniewidomywarszawafg1.jpg[/IMG][/URL] [I][U][COLOR=red][B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B][/COLOR][/U][/I] [B][I][COLOR=black]tel: (0) 504 226 339[/COLOR][/I][/B] [B][I]email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/I][/B] [B][I]wątek i banerek:[/I][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10065124#post10065124"][IMG]http://img.photobucket.com/albums/v230/ultravioletx/Untiyyytled2.jpg[/IMG][/URL] ------------------------------------------------------------------ [B][U][COLOR=seagreen]13. Wesołek[/COLOR][/U][/B] [COLOR=#2e8b57][B][COLOR=#000000][COLOR=seagreen]Wesołek to starszy psiak bardzo podobny do owczarka niemieckiego. Wesołej widzi coraz słabiej, ale nie przeszkadza mu to w życiu codziennym. Ładnie chodzi na smyczy, podaje łapkę. Bywa zaborczy więc powinien trafić do odpowiedzialnego, spokojnego domu bez dzieci i innych zwierząt.[/COLOR] [/COLOR][/B][/COLOR] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2118/wesoekwbiegutd1.jpg[/IMG][/URL][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/2117/wesoekwbieguuy5.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=red][COLOR=#000000][B][I][U][COLOR=#ff0000]Kontakt w sprawie adopcji:[/COLOR][/U][/I][/B][/COLOR][/COLOR] [COLOR=red][COLOR=#000000][B][I][COLOR=black]tel: (0) 500 493 942 (Mariola)[/COLOR][/I][/B][/COLOR][/COLOR] [COLOR=red][COLOR=#000000][B][I]tel: (0) 504 226 339 (Sylwia)[/I][/B][/COLOR][/COLOR] [COLOR=red][COLOR=#000000][B][I]email: s[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/I][/B][/COLOR] [/COLOR][COLOR=black]------------------------------------------------------------------[/COLOR] [B][U][COLOR=#2e8b57]15. Max[/COLOR][/U][/B] [COLOR=seagreen][B]Max ma ok. 6- 8 latek. Maksiu jest bardzo pogodny i radosny. Nie jest typem dominanta - bardzo dobrze dogaduje się z psiakami z boksu. Pomimo braku jednego oczka, który z resztą nie jest tak bardzo widoczny, psiak radzi sobie doskonale.[/B][/COLOR] [U][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/4927/maksorzechowcequ7.jpg[/IMG][/URL][/U] [B][I][COLOR=red][U]Kontakt w sprawie adopcji:[/U][/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=black]tel: (0) 782 670 611[/COLOR][/I][/B] [B][I]email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/I][/B] [B][I]wątek i banerek[/I][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10452026"][IMG]http://img56.imageshack.us/img56/1231/maksiobanerekws7.jpg[/IMG][/URL] ----------------------------------------------------------------- [B][I][COLOR=#000000][/COLOR][/I][/B]
  11. Charly

    Jak wyostrzyć psa

    [quote name='bonsai_88'] Ps. Co do jednej z wiadomości: NIE, nie uśpię Birmy i NIE nie mam zamiaru leczyć się w zakładzie psychiatrycznym![/quote] :-o:-o Współczuję
  12. [quote name='orpha']rany , boje sie jutrzejszego dnia , bo sama sobie juz nadzieji narobilam , a jak ojce powiedza ze nie ??:( w sumie to bym go rozumiala , on strasznie emocjonalny jest , moze byc tak ze bedzie sie bal , wezmie psa a za cwile cos sie stanie ..... :roll:. Rany , ale mam emocje ................[/quote] :buzi: nie bój się. Jak nie to nie. szukamy dalej:)
  13. no powiedzmy, że mi wyszło. W każdym razie zdjecia sa zmienione i filmik wstawiony na wątki ogolnym:)
  14. te ostatnie zdjęcie...jak ona sie wyłożyła...tylko korony jej brak:loveu::loveu: Mru chciałabym wstawic te filmiki na allegro i na wątek wspolny, ale nie wiem jak. jak zrobic z nich linki, czy jak je skopiowac? nie znam sie:oops:
  15. .. takie płakanie i takie dogo to czasem jest niczego sobie..Bo ja np. jak sobie zakwile od czasu do czasu, to mam tak, ze TZ zaraz przybiega i sie czule pyta, czy czasem czegos nie przeskrobał.. Hehe:):multi:
  16. za jakimi psami:evil_lol: Ona szła raczje sama z przodu w drugim filmiku potem:loveu: Kurcze, sluch maja te psiaki. To sie dalo zauwazyc jak czekalam na Myche z małą przed schronem. Niesamowicie reagowala na czlowieka, ktory gdzies tam z daleka się zblizal, ale nawet dokladnie nie widzialam konturów, a mała już uszkami strzygła.
  17. Piękny jest Czarecki. Taką ma szlachetną mordkę. Diamencik kochany
  18. Oj. Zeby jeden domek wypalil:) a gdyby jakis zostal:placz: to prosze o litosc dla slepego Czarusia. ma kilkanascie lat, slaba siersc i zimy nie przetrzymie w schronie:-( ( w moim podpise- jako drugi od lewej)
  19. :-(Jeśli on już kilka lat w schronie i już teraz ma 11 latek, to jemu juz wiele nie zostaje:placz: Proszę o domek dla niego. niech ostatnie latka przezyje w cieple, bezpieczny:-(
  20. [quote name='Isia & Chester']to trzeba wyszukiwać u psów alergii żeby dostawały smaczne karmy :eviltong:[/quote] no naprawde. tak chętnie to on tylko jadl gotowanego kurczaka i wolowine surowa:lol:. Je tak szybko te kulki ze sie krztusi, potem wypluwa i powoli raz jeszcze rozgryza. ale poczatek to zawsze szał jest. dostaje jesc 3 razy dziennie. ale wstaje zawsze! kiedy ja ide do kuchni czy gdziekolwiek ruszam sie po mieszkaniu i pędzi za mną, no bo nigdy nie wiadomo, czy to juz nie TEN czas:-o:evil_lol::multi: trudno sobie wyobrazic jaka to ulga. Dziala i smakuje:multi: ps. zreszta w opisie tej karmy jako jeden z jej zalet jest napisane, ze jest bardzo smakowita i jedzona chętnie przez psy. jednak zastanawiam sie dlaczego. Jest tam ryz, hydrolizowana soja, hydrolizowana wątróbka. ryzu mały nie ruszał nigdy (soja wiadomo- niejadalna:)heh) a wątróbke tak sobie lubial..hm...
  21. Oj Żabka Hadesik trafił na domek oj trafił:loveu: Oby więcej takich domkow:loveu::multi:
  22. no wiesz jak to jest. odruch serca. moze przejezdzal kolo schronu. przygarnal, potem musial opuscic Elblag, bo byl tu na kilka dni...no to co...podaruje pieskowi wolnosc. Ludzie na miescie tez mi mowili, ze teraz jest lato to jej bedzie fajnie na dworze....Na wolności... wiesz gdyby mu uciekla, gdyby jej szukal- mógl do schronu zadzwonic. nie zrobil tego. zreszta wyglad suni sugerowal ze nie dbal o to.wygladala gorzej niz jak wyszla ze schronu... ----------------------------------------------------------------- :loveu::loveu::loveu: hahahahahahha dziewczyny czy ona ciągnie na spacerach???hahahahhaahha ale skąd wie gdzie ma isc?:evil_lol::evil_lol::evil_lol::multi::multi: Mru fajnie jak takie kudlate sie wytapla w blotku nie??:evil_lol::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...