Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. [quote name='rotek_']nie mamy co snuć domysłów weronia, dałabyś radę spytać się dyrekcji czy za zwrot kosztów badania krwi zgodziliby się na zaprowadzenie ślepka do weta?[/quote] rozmawialam już wczesniej o tym z Weronia. mowila ze tak.
  2. [quote name='mru']wyslij mi [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] :)[/quote] ja byłam pierwsza (na pw):watpliwy::stop: Edit: nie mam jeszcze w skrzynce. Zaraz musze wyjsc. takze Aga jesli jeszcze nei wysłalas do mnie, to wyslij koleżance Mru:);)
  3. no dla mnie te oczy są bezbłednie niewidome, ale jak pisałam powyzej na tą godzinke, którą z nia spedzilam mała słyszy niesamowicie. I tak z pewnosica maja wsje slepaki:)
  4. ale zdjecia:):):multi::multi: Pewnie ,ze taka piłka dla niej super. jak nie widzi, to slyszy przynajmniej. Suuuuper:):multi: Jak znudzą sie zdjecia ksiezniczkowe na allegro to wstawie te. zreszta wstawie tak i tak. bedzie wiecej. ps. Jeszcze zywsza:razz:?
  5. Piękne banerki. Dziękujemy:) przeniescie banereki w pierwszy post:lol:
  6. Jak tam ze wzrokiem Maksia? Widzi cos? tak czy siak dodalam go na ogólny wątek Ślepków http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117212 (odpowiedz i sugestie proszę na pw)
  7. Dzięki RM:) a Twoj mały ma alergie pokarmową? tzn drapie sie po jedzeniu?
  8. Basiu trzymam kciuki:multi:
  9. :evil_lol::evil_lol::lol: w górke w górke przerzedzialy Czarku:loveu:hihi
  10. [quote name='mru']NIE-łysy :razz: tylko PRZERZEDZIAŁY :eviltong: Czarek szuka domku! :loveu:[/quote] a kto napisał, że łysy...:mad:? Edit: a już mam... to Rotek:mad:
  11. normalnie jest chyba 100 z tego co ja wiem. Ale moze tez i 70
  12. z karmami dla alergikow tez cudowalam, bo chcialam taniej no i nie Royala, ale nic nie działało, a wydałam jeszcze więcej na same probowanie. Tansza od RC hypoalergicznej jest RC sensitive control (225 zl za 14 kg)( weterynaryjna) z rybą. Ale ta karma tak jak polecane z jagniecina czy inne z ryba dziala na tej zasadzie, że zawiera stosunkowo rzadko w karmach dla psów uzywany składnik, czyli np. ryba, czy jagniecina. Jednak z czasem pies moze i na to zarcie tez rozwinąc alergie. Hypoalergenic od royala dziala na zupelnie innej zasadzie (hydrolizacja białka). Najmniej (ale i tak sporo) pies drapał sie po karmie Boscha z rybą (ok. 10 zl za kg). Podobno alergiczne goldeny chętnie ją jedzą i działa. Moj pies też lubial i dzialala lepiej od wszystkich innych wyprobowanych. Jednak RC hypoalergenic bije wszystkie wyprobowane o głowę no i pies to uwielbia. Edit: karma z podobnym składem do RC hypoallergenic musialaby miec hydrolizowane białko ( w tym wypadku soja i wątrobka).. Jest taka? I tansza? hydrolizacja to droga "operacja"
  13. :) czyli rozumiem Garncarz nic nie pobrał za wizyte? RM jak juz kupisz te kropelki i pójdziecie do weta zeby mała odrobaczyc, to napisz ile mała jeszcze ma:) Grzeczny Lolson:multi: Tak trzymać
  14. o kurcze:) a ja go juz wrzucilam na wątek ślepaczków. No nic- nic przyjemniejszego jak go zdjąc:) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117212[/URL] Piszcie co i jak:)
  15. Argusek jest na ogólnym wątku niewidomych psiaków (sugestie itd proszę na pw) jeśli Argusek ma banerek proszę o info (też na pw) dzięki http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117212
  16. Czarecki w górkę się przypomina:)
  17. jaki fajny kotek:loveu: I jaki kochany Breguś...:loveu::multi::multi:
  18. [quote name='kordonia']Oj, współczuję. Ja w sobotę odkupilam od dziada, który miał Birmę kociaka z przepukliną jak pięść. Chciałam ukrasc (kiedys już mu jednego ukradłam), ale stał i patrzył. Znów ma dorosle psy i szczenięta :roll:[/quote] Wygrał kociak jak na loteri. Ile dałaś dziadowi za niego?
  19. Charly

    Jak wyostrzyć psa

    to fakt. Kierowcy jeżdzą w tym kraju jeszcze gorzej niż rowerzyści na chodnikach:). Ale głupi dzwonek i po kłopocie
  20. każdy pies w schronie to ból, ale stare i schorowane..:-( jak na razie poproszę MagYa o banerek i oczywiście trzeba go wrzucic na trzyłapki. Im więcej dziadziunia tym lepiej. Naprawdę są dobrzy ludzie na zewnątrz, tylko nie wiedzą jeszcze o tym;) Trzeba ich znalesc
  21. Charly

    Jak wyostrzyć psa

    też nie mam oczy z tyłu:placz: Wczoraj wjechał Filipowi rowerzysta w tyłek:angryy:Na chodniku. Bezglosnie i dla mnie i dla psa jechał sobie, az wjechal na małego:angryy::angryy::angryy:. Zresztą nie pierszy raz poczułam się na chodniku jak na autostradzie.. co robią rowerzysci na chodnikach? czyz nie jest tak, ze na chodniku mogą jechac tylko dzieci do lat 11?
  22. no to jeszcze lepiej:) bo te gałki...mimo, iz staram się nie tracić animuszu...to jednak to...[SIZE=1]makabra:smhair2:[/SIZE]
×
×
  • Create New...