Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. Juz nie nadazam za tym watkiem. tyle dobrego od Was spotyka Pachyderka. dzieki dzieki dzieki:loveu:
  2. [quote name='gops']to ten BAZAREK na kiedy ma byc koniec? acha. musisz wpisac, bo inaczej mod zdaje sie usunie. 14 dni przewaznie dajemy:)
  3. aaa, teraz widze ze same krzyzyki sa. podaj prosze maila to przesle Tobie. wstawisz?
  4. juz wlasnie zobaczylam, ze Gops wystawi:multi:. Wielkie dzieki Zuzlikowa:loveu:
  5. zaraz przesylam. co do numeru konta to nie Ty go podajesz w tym wypadku. bazarek nalezy do metstudio. jak sie zakonczy przeslesz jej na pw dane kupujacego i to wszystko
  6. [quote name='Moria']Bambino no przykro mi chociaz za Nelke przyszłaby inna sierota i tez bym chciala, żeby Nela miala juz dobry domek, bo jej sie to nalezy, ale cóż. W tej chwili na stanie mam Kore Alfika i Gufisia, z ktorym była cala historia.[/quote] nie wiem czy rozmawialas juz z vitka. generalnie nie ma objekcji zabrac szostego psa do swiatowidu czyli Nele. Prosze skontaktuj sie z nia sorli za brak znakow, ale uzywam "obcego" kompa
  7. szkoda ze nikt go nie chce. a on taki dobry stroz by byl:roll:
  8. nie wiem:lol: nie chce sie zbytnio naprzykrzac. piewsze wiadomosci juz byly, zdjecia tez. jak tylko pojawi sie cos nowego dam znac
  9. dzieki:lol: dziewczyny mam wielka prosbe. Kto przejmie wystawienie tego b. fajnego bazarku? ja niestety nie moge. moj komp nie dziala od wczoraj, - dostep do innego tylko z doskoku. trzeba wystawic i nadzorowac tzn. wpisywac aktualna cene w pierwszy post- to wszystko. rzeczy- sa u metstudio i ona je wysle na koszt kupujacego. jest ktos chetny?
  10. dziewczyny mam dostep do sieci przez nastepny czas tylko z doskoku. poprosze mru o przejecie mojego starego bazarku, ktory juz leci. [COLOR=red][B]ale jest jeszcze jeden do zrobienia dla Pachyderka. zdjecia mam. fajny bazarek, nowe ksiazki. komu moge przeslac, kto wystawi bazarek???? Trzeba tylko wystawic i nadzorowac tzn wpisywac aktualny stan litycacji w pierwszy post. (wysylka i cala platnosc jest w rekach sprzedajacego i kupujacego)[/B][/COLOR] [SIZE=3]edti: nie mam gg![/SIZE]
  11. Gamecia prosila,zeby u "jej cholery" tez to napisac, wiec pisze:lol: [I][B]Pan z okolic Warszawy. Chce Jazza jako towarzysza zabaw swojej pudliszki. ma ogrod i pieski maja tam biegac i bawic sie razem. z kastrowanymi psami sa same problemy. jesli jego suka sie rozmnozy z Jazzem to tez nie przedstawia wiekszego problemu....................[/B] [B]tel: 606 318 8xx[/B][/I] [I] [/I] [I] [/I] [I][B]wybaczcie brak znakow polskich, ale moj komp tzn zasilacz padl:placz: i pisze z laptopa bez programu z polskimi znakami[/B][/I]
  12. wlasnie napisalam na CK, na tym watku, na elblaski i zmierzam do Ciebie:loveu:
  13. [quote name='Afi']Szczeniak własnie ze strachu zachowuje się agresywnie,jest to prawdopodobnie strategia radzenia sobie w trudnych sytuacjach, której zdążył się już nauczyć, widać, że nie był dobrze traktowany przez ludzi, jedne psy reagują wycofaniem się, stresem, takim odrętwieniem, inne zachowują się agresywnie, by oddalić zadrożenie. NIe chodzi o przyszywanie łatki agresywnego psa... Póki jest młody myślę, że szybko będzie można to odwrócić, już wczoraj po sesji ze mną zachowywał spokój, trzeba tylko popracować, jak z każdym psem.[/quote] wielka wygrana dla psiakow, ze jestes:lol:
  14. dziewczyny uwazajcie na pana z okolic Warszawy. szuka pudla dla swojej pudliczki. " w sumie nie chce rozmnazac, ale pies ma byc niekastrowany i jesli sie rozmnoza to tez ok":-? tel: 606 318 8xx
  15. [quote name='wanda szostek']Nie pomyślałaś, że weterynarz wiejski na leczeniu psów często mało się zna. Najczęściej zaleci uśpienie (znam takie przypadki). nie tylko wiejski. znam innych "miastowych", ktorzy tez nie maja pojecia, ze istnieje cos takiego jak pobranie probek skory i wyslanie do lab.
  16. [quote name='yoko100']Aj czytalam caly watek ale cos musialam przegapic, oczy mnie zawiodly.A pieniedze ktore sa przelewane da sie sprawdzic czy doszly???Bo moja siostra przelala 20 zl i teraz 30 zl .Czy pozniej bedzie jakies podsumowanie? Tak. bedzie rozliczenie raz w miesiacu. raz w miesiacu p.kierowniczka otrzymuje wyciagi. Nie wiem kiedy to bedzie. moze Rybcia wie. wszystkie wazne info w pierwszym poscie:) Bardzo dziekujemy za wsparcie:loveu:
  17. [B]Pan z okolic Warszawy. Chce Jazza jako towarzysza zabaw swojej pudliszki. ma ogrod i pieski maja tam biegac i bawic sie razem. z kastrowanymi psami sa same problemy. jesli jego suka sie rozmonozy z Jazzem to tez nie przedstawia wiekszego problemu....................[/B] [B]tel: 606 318 8xx[/B]
  18. ja mu robie ogloszenia. ma gumtree i allegratke i taki inne cuda. allegra nie ma. hotel- w hotelu z naszego schroniska jest sunia Nela, ktora byla pogryziona jeszcze za starego kierownictwa. Hotel w jej wypadku byl dobrym pomyslem. I bardzo dziękuję dogomaniaczkom za finansowanie. Ale Tofik- ma się ok. Jest co prawda w schronisku. Ale uważam, że są psy w psychicznym bardzo złym stanie. w potwornych schroniskach czy psy chore albo juz w hotelach czy płatnych DT, gdzie dziewczyny zebrzą o kazdy grosik. Na takie psy powinna iśc kasa. Nie na Toffika. chyba ze znajdzie się sponosor i powie: tu jestem. Kocham Toffika, nie mogę go zabrac, ale oplace hotel az znajdzie dom lub nie ;)
  19. W okolicach Warszawy zaginął Keks. Jest wielkości jamnika. O kontakt prosi clo Tel: 509 173 446 Nie wiem czy ktoś na tym wątku jezdzi do Chrcynna. Ale na wszelki wypadek... [IMG]http://images43.fotosik.pl/90/a9cb07d3f12da9d4med.jpg[/IMG]
  20. [SIZE=3]Zaginąl pies uratowny z Kręzela. Zaginąl w okolicach Warszawy 19. marca 2009. Ma około 2 lat. jest wielkości jamnika. Nazywa się Keks. Gdyby taki do Was zawitał, prosze dajcie znac [/SIZE] [SIZE=3]nr. telefonu: [/SIZE][SIZE=4]509 173 446[/SIZE] [SIZE=4]właścicielką jest dogomaniaczka clo[/SIZE] [IMG]http://images43.fotosik.pl/90/a9cb07d3f12da9d4med.jpg[/IMG]
  21. on cudny jest nadal w schronisku:-(. Nie był już jakis czas na spacerku. Tyle jest psiakow, kazdy chce wyjsc to i Toffik musi czekac:-(
  22. bestia inteligencji:loveu: A futerko....ach...na temat jej futerka można by poemat napisać...mięciutkie, gładkie...jak ptasie piórka. Dokladnie takie. Smieszna jest okropnie. caly czas przechodziła do boksu maluchów i stała tam i leżała między nimi (maluchy są wielkości jej nogi) i udawała, że przecież wszystko jest ok:evil_lol:
  23. Małpeczka jest cudna. Radosna, zdrowa, silna. Siedzą już na dworze na trawce w takich fajowych kojcach. Dwa kojce: w jednym małpa i te dwie inne strzygi. w drugim mniejsze szczeniorki. Małpa tam non stop wskakuje. z budy na budę i już i chłepie małym ich wodę:mad::loveu:...
  24. Basia opisała swoja drogę z Pachulinkiem od tej baby na wsi do schroniska. Basia pisze, że piesek siedzial w budzie. W schronisku Pachyder jest w izolatce. takiego psa nie można dac do budy. ma zmieniane posłanko. ma sucho i czystko.
×
×
  • Create New...