Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. [quote name='APSA']Widziałam pana jamniczka, siedział w swojej klatce nie większej niż metr kwadratowy... [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/1244/kreska.jpg[/IMG][/quote] a jamniczku w góre. Nie wychylam się z allegro, bo Izadora pisala, ze zrobi, a jej allegra są mistrzowskie. Wielką nadzieję pokladam w TO allegro:loveu:
  2. [quote name='gameta']Charly, cuuuuuuudowne zdjęcia wspaniałego psa :)[/quote] to nie moje. ja nie mam takiego zajefajnego aparatu:placz:. To Vitka takie świetne zdjęcia robi:loveu:
  3. Vitka- jestes mistrzynią- te zdjęcia są wspaniałe i ogłoszenia Jazza zupelnie inaczej się prezentują teraz. Kurcze:-(a ja się nie mogę doczekac zdjec Atosa z Ciapkowa:-( Natalio będą wkrótce?
  4. [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1916425_wspanialy_pudel_szuka_wspanialych_ludzi.html]Wspania
  5. ahahahahhahahah ( ...żeby nie było..Nikuś też tak skacze, ale Nikus ma 8 miesięcy...a Jazz 10 lat:crazyeye:):evil_lol: [IMG]http://images39.fotosik.pl/102/596b8a294ac500f0med.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://images44.fotosik.pl/106/f3b19212b42825bamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/106/d6a43bfac2e2132amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/106/574c53f9365623e6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/106/11a88e0e2eda7521med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/102/09b32f85244a3742med.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://images46.fotosik.pl/106/d97ac298c033acc4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/106/1c7a0011df377975med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/106/69d91fa67ed9a21bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/106/6601e777c2ab55b4med.jpg[/IMG] co to jest za zdjęcie?:crazyeye: ahahahahhah Pudellove:iloveyou: [IMG]http://images48.fotosik.pl/106/c038dc4ffe43893bmed.jpg[/IMG]
  8. nowe zdjęcia pudla [IMG]http://images42.fotosik.pl/102/c3f022983c8518e4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/106/316f47c6a120aa25med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/106/329958cbb94bbd52med.jpg[/IMG] latający pudliszon:-o [IMG]http://images39.fotosik.pl/102/596b8a294ac500f0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/106/586627749406e722med.jpg[/IMG]
  9. zdjęcia pudla wymiataja:crazyeye::multi: 10 letni pies:crazyeye: ja tez mam fajne zdjęcia z wczoraj...zdjęcia w glowie tylko niestety z braku aparatu. Zaraz wstawie pudla na watek i zmienie zdjecia w ogloszeniach. geeeenialny pudel [IMG]http://images48.fotosik.pl/106/c038dc4ffe43893bmed.jpg[/IMG]
  10. [url=http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Jamnis,18362]Jamniś - Zwierzaki - cafeanimal.pl[/url]
  11. piękny jest zaraz wstawie na cafeanimals- moze dostanie się do metra [IMG]http://i41.tinypic.com/14j4xv8.jpg[/IMG]
  12. a jaki on jest do innych psow- taki wredny jamnikowaty;):loveu: czy inny?:lol:
  13. Pańcia zakryła twarz:placz:...a reszta taka obiecująca:placz::cool3::lol:
  14. o jejku- a co to za historia z tymi kotami. Bóg Ci zapłac za dobre serce, ze takie bidy przygarniasz. Ale aż tak zle z nimi? Tzn. wiadomo ze jak sie bide przygarnie to to trwa jakis czas, zanim dojdzie do siebie. Dlugo je masz juz? Co z nimi?
  15. cos strasznego. te wszytkie króliczki, swinki, chomiki, rybki, na zapleczu salki biologicznej. moje swinki i chomiki tez byly wszytkie wlasnie ze szkoly. brane na ferie i już nigdy nie wracaly:lol::lol:
  16. nie wiem. pewnie ludzie nie przyjechali. dzis ją widzialam.
  17. Mam nadzieje, że nie odbierzecie mojego odmiennego zdania na temat Skoczka jako "wielkiej napaści i podważania autorytetów i umiejętności i czego tam jeszcze;)". Ale mam odmienne zdanie. Teraz jest wszytko super. Jest cieplo jest lato. Jednak będzie jesien i zima, bedzie zimno, bedzie lało, będzie ciemno....a on dalej w budzie na łancuchu. dziewczyny pokończą szkoły, pójdą na studia...a skoczek nadal będzie tak tkwił- w budzie na łańcuchu... Oczywiście jako sprytny psiak ( nie mniej niż Demon był ) potrzebuje odpowiedniego podejscia i odpowiedniego domu. Ale to taki miły, radosny, cudowny, kochajacy ludzi psiak- jest mało tak wdzięcznych psów jak on. Myśle, że ma szanse na dom. I, że nawet najlepsze schronisko tego domu mu nie zastąpi. wedlug mnie, szkoda. Jeśli nie znajdzie domu- i tak ma wspaniałe karty i ma miejsce królewskie w schronisku, zaraz po przecinku;), ale mimo tego nie nalezy go "wykreślac z listy do adopcji". Szkoda, ze w niedzielę nie pójdzie do Swiatowidu.
  18. i nigdzie nie pojechala:shake:
  19. hihi. no ale...czeka na kojec:lol:. Wez- ile krolikow w klatkach dozywotnio siedzi:-(
  20. [quote name='gameta']Byłam :) Pudel ma się świetnie - szczęśliwa, radosna, zadowolona :) Bardzo się ucieszyła na mój widok, ale do drzwi już nie odprowadziła :cool1: Będą zdjęcia, jak koleżanka mi prześle :)[/quote] Suuuuuuper:loveu: Florentinko dzięki dzięki dzięki za wspanialy dom dla pudla:multi::multi::multi:
  21. kurcze, ale oni mają życie:loveu: Ogródki, spacerki, trawka zielona, smrodek, kapiele, suszonko ech- życ nie umierac:multi:
  22. !Yo whats up Yo! cudny:multi::multi: [IMG]http://i704.photobucket.com/albums/ww46/NorikoMedusa/rrrganggsta.jpg[/IMG]
  23. jeska, ale zwierzyniec:multi::multi::multi: A najbardziej kocham widok krolikow na zielonej trawce- jestescie boscy- prawidziwi milosnicy zwierzakow:loveu:
×
×
  • Create New...