-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
dziękuję Maugo za wieści:buzi: Ucałuj kochaną krwawiacą kobitkę i pozdrów od cioci Charly:lol: -
Kamieniowany Kubus- od dzis ma swój własny dom:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.portel.pl/ogloszenia.php?id_ogl=590964[/URL] -
Kamieniowany Kubus- od dzis ma swój własny dom:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Ewa za ogłoszenie:) [url=http://www.portel.pl/ogloszenia.php?id_ogl=590964]Og -
[quote name='Rybc!a']Rozliczenie za maj Izabela Golub 210,00zł Marlena Frej 25,00 zł Ewa Balas 45,00zł Jolanta Woźniak 500,00zł razem: 760,00 zł Pierwszy etap leczenia Pachydera to koszt około 700zł, na co określiła się pani weterynarz Magdalena Podlasz. Dokumentacja leczenia znajduje się w jej gabinecie przy ulicy Wyczółkowskiego 5a i są do wglądu u niej . Teraz psa leczy pan Marek Bether, który w dniu dzisiejszym poda mi konkretnie nazwy leków i koszty z tym związane. Nadmieniam, że Pachyder miał ponownie wykonane badanie bakteriologiczne i antybiogram , co kosztowało 58,56zł ( co wynika z faktury ) . Opis stanu zdrowia oraz dalszego trybu leczenia zostanie przeze mnie przedstawiony na pewno do końca tego tygodnia . Pachyder w tej chwili czuje się bardzo dobrze. Rany się goją, sierść odrasta . Codziennie chodzi na spacery z wolontariuszami . PS Dodatkowa informacja dla wszystkich wpłacających - zostały nam jeszcze sporo pieniędzy na dalsze leczenie , środki wpłacane przez darczyńców znajdują się koncie sponsoringowym OTOZ Animals. Wszystkim serdecznie dziękujemy . Rozliczenie za czerwiec będzie dopiero po 15 lipca. Jako, że wtedy mnie nie będzie ( wyjazd ) , rozliczę się z tego pod koniec lipca. Rozumiem, że te informacje przekazała Tobie p. kierowniczka. W takim razie trzeba będzie zapytac p. weterynarz.
-
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
maugo czekamy na nr konta;) -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
A więc rozmawialam z Maugo przed chwileczką:)i życzę Małgosi i Komci wszystkiego najlepszego. -
Boska jest cudowna:loveu: co to za rasa?
-
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
Charly replied to APSA's topic in Już w nowym domu
poprzesylam ten tekst do warszawiaków tez -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
kończymy dziewczyny kończymy;) przynajmniej ja kończę. naprawdę już kończę:) maugo scusami amore mio:loveu::oops: -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
zbiorka będzie cięzko hop- bo pies jest na DS:roll: widzę, że w trosce o Komę zapomniałas czym skończyło się zbieranie kasy na klatkę na wątku Victorii [*], która była na DT dożywotnim/DS u Oktawii..... dlatego kto chce pomóc pisze na pw, kto się troszczy pisze na wątku... a poza tym dziękujemy za mobilizację i w ogóle za troskę. o tych kompleksach i frustracjach życiowych to już gdzies czytałam na innym wątku Ewka. Ty tez?;) -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
hop zjedz cos- to poprawia nastrój:) pa -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
[quote name='kordonia']To dobrze, bo prosimy o nie od wczoraj, a własciwie od przedwczoraj. Cieszę sie i pozdrawiam najserdeczniej :)[/quote] ale przeciez nie hop Ewuś. Hop to tylko tak goscinnie tu zawitała. W trosce o Komę:) Jak pisałam jutro wyjasnie sprawę:) -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Charly, powinnaś mi podziękować, że pojechałam w odwiedziny. Maugo nie poprosiłaby o pomoc, a ona jest naprawdę potrzebna. Koma czekałaby na wizytę u weta i leczenie. Teraz jest szansa, że wszystko się przyspieszy.[/quote] hop a kto Ciebie poprosil o wizytę? Sama Maugo? Zaczynam rozumiem o co chodzi. koń by się usmiał. hihih. -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
jak pisałam hop! temat jest między mną a Maugo i tak zostanie. Maugo nie odebrala wszystkich pw. Natomiast z Tobą nie będę tematu ciągnąc ani rozmawiac na temat Komy czy też Maugo. tyle ode mnie. -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Ewa ja odwiozłam sunie do Maugo. Z maugo rozmawiałysmy na jej temat. Z maugo będe o niej rozmawiac. z nikim innym. tyle ode mnie. -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
cytat hop:Maugo wspomniała mi, że planujecie jej wpłacić 50 zł. Będzie potrzebna większa kwota. Na pewno zdajecie sobie z tego sprawę. koniec cytatu hm ja tak hop- a Ty tez? zanim maugo zdecydowala się zatrzymac malutką powiadomilam ze ma guzka, ze jest slepa raczej nie trzeba bylo. inna sprawa: w sprawie tej suni porozmawiam osobiscie z maugo. nie z Toba hop. nie wiem czemu maugo nie ma na wątku i teraz Ty występujesz w jej imieniu. Czy Maugo o tym wie? -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
hop- ależ mówiłam maugo ze malutka może miec więcej niz 10 lat. Maugo zresztą stwierdziła, ze moze miec takze mniej;) w sprawie nr konta pisałam do Maugo pw wczoraj:) -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
malutka niunieczka:lol: kochana:lol: tęsknię za nią troszkę:oops: -
wątek Kubusia:) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kamieniowany-kubus-pilnie-szuka-domku-141196/#post12547087[/URL]