Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. dziękuję Maugo za wieści:buzi: Ucałuj kochaną krwawiacą kobitkę i pozdrów od cioci Charly:lol:
  2. [URL]http://www.portel.pl/ogloszenia.php?id_ogl=590964[/URL]
  3. Dziękuję Ewa za ogłoszenie:) [url=http://www.portel.pl/ogloszenia.php?id_ogl=590964]Og
  4. [quote name='Rybc!a']Rozliczenie za maj Izabela Golub 210,00zł Marlena Frej 25,00 zł Ewa Balas 45,00zł Jolanta Woźniak 500,00zł razem: 760,00 zł Pierwszy etap leczenia Pachydera to koszt około 700zł, na co określiła się pani weterynarz Magdalena Podlasz. Dokumentacja leczenia znajduje się w jej gabinecie przy ulicy Wyczółkowskiego 5a i są do wglądu u niej . Teraz psa leczy pan Marek Bether, który w dniu dzisiejszym poda mi konkretnie nazwy leków i koszty z tym związane. Nadmieniam, że Pachyder miał ponownie wykonane badanie bakteriologiczne i antybiogram , co kosztowało 58,56zł ( co wynika z faktury ) . Opis stanu zdrowia oraz dalszego trybu leczenia zostanie przeze mnie przedstawiony na pewno do końca tego tygodnia . Pachyder w tej chwili czuje się bardzo dobrze. Rany się goją, sierść odrasta . Codziennie chodzi na spacery z wolontariuszami . PS Dodatkowa informacja dla wszystkich wpłacających - zostały nam jeszcze sporo pieniędzy na dalsze leczenie , środki wpłacane przez darczyńców znajdują się koncie sponsoringowym OTOZ Animals. Wszystkim serdecznie dziękujemy . Rozliczenie za czerwiec będzie dopiero po 15 lipca. Jako, że wtedy mnie nie będzie ( wyjazd ) , rozliczę się z tego pod koniec lipca. Rozumiem, że te informacje przekazała Tobie p. kierowniczka. W takim razie trzeba będzie zapytac p. weterynarz.
  5. maugo czekamy na nr konta;)
  6. A więc rozmawialam z Maugo przed chwileczką:)i życzę Małgosi i Komci wszystkiego najlepszego.
  7. Charly

    BARF in (e)motion

    Boska jest cudowna:loveu: co to za rasa?
  8. poprzesylam ten tekst do warszawiaków tez
  9. kończymy dziewczyny kończymy;) przynajmniej ja kończę. naprawdę już kończę:) maugo scusami amore mio:loveu::oops:
  10. zbiorka będzie cięzko hop- bo pies jest na DS:roll: widzę, że w trosce o Komę zapomniałas czym skończyło się zbieranie kasy na klatkę na wątku Victorii [*], która była na DT dożywotnim/DS u Oktawii..... dlatego kto chce pomóc pisze na pw, kto się troszczy pisze na wątku... a poza tym dziękujemy za mobilizację i w ogóle za troskę. o tych kompleksach i frustracjach życiowych to już gdzies czytałam na innym wątku Ewka. Ty tez?;)
  11. hop zjedz cos- to poprawia nastrój:) pa
  12. [quote name='kordonia']To dobrze, bo prosimy o nie od wczoraj, a własciwie od przedwczoraj. Cieszę sie i pozdrawiam najserdeczniej :)[/quote] ale przeciez nie hop Ewuś. Hop to tylko tak goscinnie tu zawitała. W trosce o Komę:) Jak pisałam jutro wyjasnie sprawę:)
  13. [quote name='hop!']Charly, powinnaś mi podziękować, że pojechałam w odwiedziny. Maugo nie poprosiłaby o pomoc, a ona jest naprawdę potrzebna. Koma czekałaby na wizytę u weta i leczenie. Teraz jest szansa, że wszystko się przyspieszy.[/quote] hop a kto Ciebie poprosil o wizytę? Sama Maugo? Zaczynam rozumiem o co chodzi. koń by się usmiał. hihih.
  14. jak pisałam hop! temat jest między mną a Maugo i tak zostanie. Maugo nie odebrala wszystkich pw. Natomiast z Tobą nie będę tematu ciągnąc ani rozmawiac na temat Komy czy też Maugo. tyle ode mnie.
  15. Ewa ja odwiozłam sunie do Maugo. Z maugo rozmawiałysmy na jej temat. Z maugo będe o niej rozmawiac. z nikim innym. tyle ode mnie.
  16. cytat hop:Maugo wspomniała mi, że planujecie jej wpłacić 50 zł. Będzie potrzebna większa kwota. Na pewno zdajecie sobie z tego sprawę. koniec cytatu hm ja tak hop- a Ty tez? zanim maugo zdecydowala się zatrzymac malutką powiadomilam ze ma guzka, ze jest slepa raczej nie trzeba bylo. inna sprawa: w sprawie tej suni porozmawiam osobiscie z maugo. nie z Toba hop. nie wiem czemu maugo nie ma na wątku i teraz Ty występujesz w jej imieniu. Czy Maugo o tym wie?
  17. hop- ależ mówiłam maugo ze malutka może miec więcej niz 10 lat. Maugo zresztą stwierdziła, ze moze miec takze mniej;) w sprawie nr konta pisałam do Maugo pw wczoraj:)
  18. malutka niunieczka:lol: kochana:lol: tęsknię za nią troszkę:oops:
  19. wątek Kubusia:) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kamieniowany-kubus-pilnie-szuka-domku-141196/#post12547087[/URL]
×
×
  • Create New...