Jak robię zestawienie wpłat z konta, to piszę nick i kwotę, ale nie zawsze jest nick, więc podaję imię i literkę nazwiska. Te poprawki dotyczyłytego, że dziewczyny podały nicki na pw. Kolejne wpłaty będę już podawała oddzielnie i wtedy będziesz mogła wpisać.
Bardzo trafna uwaga. Przez myśl mi nie przeszło, że kiedyś znajdę się w takiej sytuacji tzn nie chodzi o chorobę, bo to może spotkać każdego i głupotą jest sądzić, że mnie to nie dotyczy. Chodzi mi o to, że tyle lat pracowałam, odprowadzałam składkę i w swojej naiwności myślałam, że jakby coś mnie złego spotkało, to mam zapewnione leczenie, a tu...........zonk :(