Dziękujemy bardzo za pamięć. Ostatnio wątuś Kacperkowy zaniedbany, bo szukamy domku dla Poli, żegnaliśmy się z naszą Nusią :(, moje zdrowie też szwankuje itd.
Kacperek był kilka dni temu u wetki na przegladzie i na płukaniu noska. Wetka powiedziała, że wszystko jest ok, tylko płukanie trzeba robić częściej, bo wydzielinka ropna utrudnia mu oddychanie i choć nosek regularnie mu czyszczę to płukanie daje lepszy efekt.