-
Posts
4034 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karolcia_ko5
-
Rambo wyrzucony z samochodu, nie ufa ludziom! Pomocy!
Karolcia_ko5 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Kochany pies tylko mocno wycofany... dziś udało mi się go wygłaskać ;) przekupny jest... -
[I]Tak jak jest napisane na FB na wydarzeniu, Szarik w związku z badaniami pojechał do Poznania, jednak w trakcie tej wizyty nie można było go zbadać/zrobić prześwietlań, bo był zbyt osłabiony i opuchlizna była zbyt duża. Został u mnie do czasu kolejnej wizyty u Pani Doktor w przychodni w Poznaniu. Niestety wczoraj okazało się że operacyjnie nie można w jakikolwiek sposób pomóc Szarikowi. Komfort życia poprawiają mu podawane leki, jednak jak wiadomo.... leki pomagają "do czasu"... Co dalej? Jeszcze na dziś nie wiadomo... teraz ustalenia ze schroniskiem trwają... Zdjęcia z drogi z Konina do Poznania, z przychodni, z kąpieli :) [img]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t31/r270/p180x540/1796738_574737815958516_1658416660_o.jpg[/img] [img]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t31/r270/p180x540/1669928_574737849291846_919801846_o.jpg[/img] [img]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t31/r270/p180x540/1980490_574737882625176_941613286_o.jpg[/img] [img]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t31/q77/s720x720/1965650_574737865958511_33400559_o.jpg[/img] [img]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t31/q81/s720x720/1622551_574737829291848_110353824_o.jpg[/img] [img]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t31/q79/s720x720/1921130_574737835958514_247078522_o.jpg[/img] [img]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t31/r270/p180x540/1780235_574737825958515_1557597992_o.jpg[/img] Szarik 01.03.2014 [img]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/p480x480/1781937_574796695952628_2021407400_n.jpg[/img] Rana, którą należy czyścić... 01.03.2014 [img]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/l/t1/p480x480/1689265_574834495948848_1051087950_n.jpg[/img] 02.03.2014 [img]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/p480x480/1920288_575231825909115_1920191234_n.jpg[/img] [img]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1/p480x480/1653585_575231869242444_976534473_n.jpg[/img] [img]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/p480x480/1891219_575231925909105_70440124_n.jpg[/img] [img]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/p480x480/1901621_575239955908302_2048820014_n.jpg[/img] [img]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/p480x480/1901289_575529569212674_843405851_n.jpg[/img] [img]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/p480x480/1653749_575529715879326_1885947302_n.jpg[/img] ...taaaaaaaaaaaaaaaaki jestem długi.......... [img]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1/p480x480/1798785_575530532545911_1525130888_n.jpg[/img] 3.03.2014 [img]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/p480x480/1779206_575817159183915_630145087_n.jpg[/img] [img]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/p480x480/1981930_575817272517237_1053809744_n.jpg[/img] 5.03.2014 ....a Duży Głodek już pilnuje michy! [img]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t31/r270/p180x540/1795254_576953495736948_237779883_o.jpg[/img] 6.03.2014 [img]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t31/r270/p180x540/1980464_577562642342700_260777720_o.jpg[/img] [img]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t31/q77/s720x720/1617529_577562649009366_1130210135_o.jpg[/img] [/I]
-
Znajdę chwilę to wątek założę... A jeśli chodzi Reksia to BARDZO się cieszę, że ktoś go zabrał.. uwierzcie, że również nie mogłam spać po nocach, że musieliśmy (a niestety nie mieliśmy wyboru) go oddać. Ponieważ gmina była jego, że tak powiem prawnym opiekunem. Wiem, że można mieć oto do nas żal, ale prawnie nie było wyjścia. Jestem wdzięczna.
-
Borys prosi o pomoc, szukamy domu tymczasowego..
Karolcia_ko5 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
No i pojechał do nowego domku. -
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
Karolcia_ko5 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Nie najgorsza... -
Rambo wyrzucony z samochodu, nie ufa ludziom! Pomocy!
Karolcia_ko5 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Codziennie daje mu parówkę, nasze kontakty są coraz lepsze... -
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
Karolcia_ko5 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Chyba tylko nowe zdjątko :(:( [img]https://imagizer.imageshack.us/v2/321x480q90/208/bq39.jpg[/img] -
Ślepy szczeniaczek w schronisku - widzi i ma dom
Karolcia_ko5 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Tak słyszałam ;) -
Borys prosi o pomoc, szukamy domu tymczasowego..
Karolcia_ko5 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Było by super! -
Borys prosi o pomoc, szukamy domu tymczasowego..
Karolcia_ko5 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Pamiętam o Borysku... -
Karuzo zabija stres!!!! Zabierzmy go ze schroniska!!!!
Karolcia_ko5 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Martwię się, nikt nie interesuje się pięknym Karuzo! :( -
Ślepy szczeniaczek w schronisku - widzi i ma dom
Karolcia_ko5 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Z tego co wiem widzi ;) I ma towarzystwo innych piesków. -
Karuzo zabija stres!!!! Zabierzmy go ze schroniska!!!!
Karolcia_ko5 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Jestem, zaglądam, a tu taka cisza... -
Karuzo zabija stres!!!! Zabierzmy go ze schroniska!!!!
Karolcia_ko5 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Jest w pomieszczeniu i ma grzejniczek... -
Bulteriery do adopcji Fundacja S.O.S. Bullterrier
Karolcia_ko5 replied to invictus hilaritas's topic in Bull terrier
[SIZE="3"]Karuzo z Konina w typie bulla walczy ze stresem, błagam o pomoc, DT, dom... cokolwiek, żeby nie musiał być w schronisku :([/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250619-Karuzo-zabija-stres!!!!-Zabierzmy-go-ze-schroniska[/url]!!!! -
[SIZE="3"]Karuzo z Konina w typie bulla walczy ze stresem, błagam o pomoc, DT, dom... cokolwiek, żeby nie musiał być w schronisku :([/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250619-Karuzo-zabija-stres!!!!-Zabierzmy-go-ze-schroniska[/url]!!!!
-
[SIZE=3][B]Apeluje do wszystkich miłośników zwierząt...[/B] W schronisku w Koninie przebywa piesek o imieniu Karuzo trafił z ul. Kolejowej z gminy Golina. Przyjazny, łagodny, toleruje inne psy, jest bardzo skoczny. Niestety piesek z każdym dniem chudł w oczach, nie wiedzieliśmy co mu dolega, kupa była badana kilkakrotnie, okazało się, że ma w kupie kokcydia więc był leczony zresztą długi czas, ale masy wcale mu nie przybyło, choć wrócił do dobrego samopoczucia i kupka też się unormowała. Wczoraj 27.01.2014 roku był u pani doktor na oględzinach, miał pobraną krew i został wykastrowany ponieważ okazało się, że to zdrowy psiak tyle,[B] że mocno zestresowany pobytem w schronisku !!!!! [/B] To piesek urodzony 11.11.2010r. Przeszedł zabieg kastracji. Niestety obawiam się, że tutaj najlepsza karma nie pomoże :(:( Choć i nie zaszkodzi. Po za tym jest karmiony podwójnie... Trzeba zabrać go ze schroniska i to już !!!!!! Oto zdjęcia parę dni po przyjściu, 3 razy psa ubyło! [IMG]http://imageshack.us/a/img593/7994/nw2d.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img713/7171/4y0m.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img713/557/x6mr.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img13/6943/ydru.jpg[/IMG] Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie ul. Gajowa 7a, Konin, Kontakt tel. 63 243 80 38 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/SIZE]