-
Posts
4034 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karolcia_ko5
-
Ślepy szczeniaczek w schronisku - widzi i ma dom
Karolcia_ko5 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Będzie w Łodzi.. -
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
Karolcia_ko5 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
[quote name='ana666']a Adaś ma ogloszenia?[/QUOTE] Nawet sporo od piescofajnyjest. Ale nie zaszkodzi więcej ;) -
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
Karolcia_ko5 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Póki co po prostu nie chce, ale też ta inna osoba musiała by mu poświęcić trochę czasu... -
[quote name='pani_stanislawa'][URL="http://naforum.zapodaj.net/3ea2f85ec334.jpg.html"]W związku z tym, że za oknem szarówka jesienna podsyłamy parę zdjęć z wakacji autystycznego, nieadopcyjnego psa dzikiej suki wraz z załogą ;) [IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/3ea2f85ec334.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/11fb6e7eb021.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/11fb6e7eb021.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/f8a386a0e520.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/f8a386a0e520.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/9ec812eb1c31.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/9ec812eb1c31.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/55248821e1a8.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/55248821e1a8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/9dd825c86980.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/9dd825c86980.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/95dc0b665a8c.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/95dc0b665a8c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/a949874428c4.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a949874428c4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/80bc77b2341f.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/80bc77b2341f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/1c88ed48f1c4.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/1c88ed48f1c4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/7284e35e3f35.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/7284e35e3f35.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/888d18c654d1.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/888d18c654d1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/3b1a072cc13c.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/3b1a072cc13c.jpg[/IMG][/URL] parę z domu [URL="http://naforum.zapodaj.net/f67cf43596c5.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/f67cf43596c5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/fbcf9d5d14a3.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/fbcf9d5d14a3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/88cf91ecb59d.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/88cf91ecb59d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/0d03c8b66409.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/0d03c8b66409.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/31c3f27ce732.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/31c3f27ce732.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/1b75a737ab7f.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/1b75a737ab7f.jpg[/IMG][/URL] i w łodzkiej kluboksięgarni Niebostan przyjaznej zwierzakom :) [URL="http://naforum.zapodaj.net/fff05f3f23a3.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/fff05f3f23a3.jpg[/IMG][/URL] oraz dziesiejszy atak całusów ;) [URL="http://naforum.zapodaj.net/fe8140e5f127.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/fe8140e5f127.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiamy! Pozdrawiamy :)[/QUOTE] Brak słów jestem w szoku...
-
Ślepy szczeniaczek w schronisku - widzi i ma dom
Karolcia_ko5 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Pojechał dziś do nowego domku ;) -
Zaniedbany, wychudzony pies znaleziony w lesie
Karolcia_ko5 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Troszeczkę przybrał na masie i powolutku idziemy do przodu, samopoczucie ok. -
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
Karolcia_ko5 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Dziś wolly nagrała filmik z Adasiem i niestety ze mną ;p mam nadzieję, że niebawem w rzuci, była też pani behawiorystka, dała kilka wskazówek, między innymi żebym chodziła na spacery z różnymi osobami.. -
Magnuś tworzyski i radosny 3latek szuka domu
Karolcia_ko5 replied to LuKa.Ko's topic in Już w nowym domu
Dużo ludzi o niego pyta, lecz często chcą go na podwórko, gdzie raz się nie nadaje według mnie, dwa przeskakuje ogrodzenia... -
Zaniedbany, wychudzony pies znaleziony w lesie
Karolcia_ko5 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
A tu nikt nie zagląda... -
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
Karolcia_ko5 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Witam Adasia z rana ;) -
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
Karolcia_ko5 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
[quote name='grazaza']Zaglądam do Adasia z zaproszenia, poczytam sobie wątek na spokojnie...[/QUOTE] Dzięki wielkie, jestem wdzięczna -
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
Karolcia_ko5 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że jesteście... -
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
Karolcia_ko5 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Jestem na zaproszenie, niestety na chwilę obecną nie jestem już w stanie pomóc finansowo...sama proszę o deklarację.[/QUOTE] W tej chwili nie chodzi o finanse, jeśli chodzi o niego, a o dobry dom, szukamy domu! -
Magnuś tworzyski i radosny 3latek szuka domu
Karolcia_ko5 replied to LuKa.Ko's topic in Już w nowym domu
[img]http://img163.imageshack.us/img163/699/hsb3.jpg[/img] [img]http://img34.imageshack.us/img34/3598/qs6f.JPG[/img] [img]http://img841.imageshack.us/img841/8862/kud5.jpg[/img] [img]http://img845.imageshack.us/img845/3918/vgeb.jpg[/img] [img]http://img19.imageshack.us/img19/6214/f9kx.jpg[/img]