-
Posts
4034 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karolcia_ko5
-
[quote name='Sarunia-Niunia']To raczej zrozumiałe, że taka piekna dziewczyna budzi zainteresowanie... Może znajdzie się dom, w którym byłaby jedynaczką? Szkoda tylko, że adoptując ze schroniska nie obowiązują wizyty przed i po adopcyjne... Nie orientujesz się, czy Auris jest wysterylizowana? Bo jeżeli nie, to chyba dobrze byłoby to zrobić przed adopcją, Ona jest mocno w typie rasy i szkoda byłoby, żeby trafiła w złe ręce... Jak widać, już się na człowieku zawiodła (znalazła się w schronisku), żal byłoby gdyby stało się tak znowu... Może warto wrzucić Ją na stronę Nadziei Dobermana - tam zaglądają miłośnicy rasy, może to zwiększyłoby Jej szanse?! Karolciu, jeżeli uważasz, że tak - zrobię to:)[/QUOTE] Auris raczej nie jest wysterylizowana, jest u nas dopiero kilka dni......... Będziemy starali się znaleźć jej jak najlepszy dom. Interesuje się nią właśnie kto powiązany z fundacji. Jak najbardziej można ją wrzucać, gdzie się da... Zaraz jedziemy na krew.
-
Borys prosi o pomoc, szukamy domu tymczasowego..
Karolcia_ko5 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
No ja mam nadzieję ;) Dziś znów była kąpiel, już się tak nie wyrywał.. -
Wychudzona dobermanka [B]AURIS[/B] w schronisku w Koninie zapraszam na wątek : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249182-Auris-dobermanka-w-schronisku-w-koninie-wychudzona-brązowe-umaszczenie?p=21610068#post21610068[/url]
-
[SIZE=3][FONT=Arial, sans-serif]25listopada 2013 roku do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie,trafiła ta bidulka rasy doberman. [B]Dostała imię Auris. [/B]Jest w nienajlepszej kondycji fizycznej. Bardzo wychudzona. Ale mimo to bardzoenergiczna. Uwielbia kontakt z człowiekiem, głaskanie, przytulanie.Dość szczekliwa, na pewno nie toleruje kotów. Z drugimpsem(samcem) jest w stanie się dogadać, jednak próbuje dominować.Spokojną suczkę też jest w stanie zatolerować. Na smyczy ciągnie,jest roztargniona. Póki co ;) [img]http://imageshack.us/a/img20/9125/rqvm.jpg[/img] [img]http://imageshack.us/a/img600/4373/ylra.jpg[/img] [img]http://imageshack.us/a/img33/5586/4q8r.JPG[/img] [img]http://imageshack.us/a/img849/6589/41ji.jpg[/img] Uszole:) [img]http://imageshack.us/a/img17/5606/si2n.jpg[/img] Kontakt: Bezpośrednio ze schronskiem: 63 243 80 38 e-mial do mnie: [email][email protected][/email] [/FONT][/SIZE]
-
Borys prosi o pomoc, szukamy domu tymczasowego..
Karolcia_ko5 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Jutro kolejna kąpiel, wanna w pełni sprawna, jakoś to idzie... A co tu tak cicho??! -
Nie ma chyba, niewielka, może jakieś 8-9 kg.
-
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
Karolcia_ko5 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Dzięki Wam, albo jedno, albo drugie... zaskoczył nas szereg dolegliwości... niestety. A Adaś może znajdzie ludzia co się POŚWIĘCI, liczę na to........... -
[quote name='Sabina02']A co to ja biedulinka? :( [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/q71/s720x720/1378892_492480837517548_305952095_n.jpg[/IMG][/QUOTE] To Sarenka, już chyba 2 lata w schronisku, ma taki ubytek w sierści zboku i lekko zdeformowane ucho, trudno powiedzieć co jej się przytrafiło :(
-
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
Karolcia_ko5 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Też chłopaczek nie ma szczęścia :( Podnoszę.. -
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
Karolcia_ko5 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Niestety, miałam jeszcze jedno zapytanie, ale mówiąc że Adaś nie jest taki super do wszystkich i nie odrazu odstrasza, a ja nie mogę tego nie mówić :( Dłuuugo mnie tu nie było, brakuje mi czasu na wszystko.. jeszcze mój psiak choruje :( -
Borys prosi o pomoc, szukamy domu tymczasowego..
Karolcia_ko5 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam Boryska... -
NIE ma na hotel! Pomóż Krawcowi utrzymać się w hotelu!
Karolcia_ko5 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Namacalnie ;) Ale krótka wizyta bez zdjęć... bo zabieraliśmy innego psiaka. -
Borys prosi o pomoc, szukamy domu tymczasowego..
Karolcia_ko5 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Wydarzenie na facebooku: [url]https://www.facebook.com/events/1385448951701023/?ref=ts&fref=ts[/url] Zapraszam! Trzymam kciuki.. -
NIE ma na hotel! Pomóż Krawcowi utrzymać się w hotelu!
Karolcia_ko5 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Odwiedziliśmy dziś na chwilę Krawca... Podnoszę chłopaka.. -
[SIZE=3]01.09.2013r. do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie trafił [B]Borys - pies w typie owczarka niemieckiego [/B]z poważnymi problemami skórnymi, bardzo brudny i zakołtuniony. Błąkał się niedaleko garaży na ul. Gajowej, bardzo prawdopodobne, że ktoś go wyrzucił! [B]Ma około 8-lat (ur. ok. 09.09.2005r.). [/B] Pies jest przyjazny, łagodny i bardzo dużo w życiu przeżył... Jak się później okazało Borysek zarzuca troszkę tyłem, "dupką" ponieważ ma stare złamanie kręgosłupa i biodra, cud, że chodzi... Proszę wszystkich o pomoc... [COLOR=#ff0000][b]Ponieważ schroniskowe warunki nie pozwalają na regularne kąpiele Boryska w specjalnym szamponie prosimy wszystkich o pomoc w poszukiwaniu nieodpłatnego DT, w którym Borysek będzie miał możliwość dojść do siebie. Oczywiście wspomożemy lekami i odpowiednimi środkami.. Jeżeli znalazła by się osoba, która wzięła by Boryska do siebie na stałe to było by extra!!![/COLOR][/b] Załatwiliśmy nawet wanne, żeby te kąpiele się odbywały, ale jak wiecie to nie to samo co w domu, wszystko goi się powoli... Oto nasz Borysek w dniu jak do nas trafił: [IMG]http://imageshack.us/a/img27/2503/a7kc.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/3362/x8a4.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/5706/o1mc.jpg[/IMG] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/2843/nhmv.jpg[/IMG] Kontakt: Bezpośrednio ze schronskiem: 63 243 80 38 e-mial do mnie: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/SIZE]
-
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
Karolcia_ko5 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Totalna cisza.... :(