Jump to content
Dogomania

Karolcia_ko5

Members
  • Posts

    4034
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karolcia_ko5

  1. Szarikowi znów odnawia się problem ślinianek, związku z tym miał niedawno zabieg i usunięty został jakiś guzek, naprawdę fachowo Wam nie powiem.... Ale problem wraca..
  2. Nie wiem czy długo... ale szukał suczka zrobiła jakieś 10 jak nie 15 km... Była dziś badana, ale pan i tak pojedzie z nią do przychodni..
  3. No i odebrał suczkę właściciel dzisiaj... Zaginęła mu 09.11.2013 roku.
  4. [quote name='Sarunia-Niunia']To raczej zrozumiałe, że taka piekna dziewczyna budzi zainteresowanie... Może znajdzie się dom, w którym byłaby jedynaczką? Szkoda tylko, że adoptując ze schroniska nie obowiązują wizyty przed i po adopcyjne... Nie orientujesz się, czy Auris jest wysterylizowana? Bo jeżeli nie, to chyba dobrze byłoby to zrobić przed adopcją, Ona jest mocno w typie rasy i szkoda byłoby, żeby trafiła w złe ręce... Jak widać, już się na człowieku zawiodła (znalazła się w schronisku), żal byłoby gdyby stało się tak znowu... Może warto wrzucić Ją na stronę Nadziei Dobermana - tam zaglądają miłośnicy rasy, może to zwiększyłoby Jej szanse?! Karolciu, jeżeli uważasz, że tak - zrobię to:)[/QUOTE] Auris raczej nie jest wysterylizowana, jest u nas dopiero kilka dni......... Będziemy starali się znaleźć jej jak najlepszy dom. Interesuje się nią właśnie kto powiązany z fundacji. Jak najbardziej można ją wrzucać, gdzie się da... Zaraz jedziemy na krew.
  5. Już się nią interesują, ale Auris nie bardzo chce zatolerować jakiekolwiek innego psa, ciągle są spięcia....
  6. No ja mam nadzieję ;) Dziś znów była kąpiel, już się tak nie wyrywał..
  7. Przypomina mi DIBO z Konina (ciekawe jak tam on)... jak ją zobaczyłam to zamarłam....
  8. Dobermanka Auris z Konińskiego Schroniska, trafiła 25.11.2013 roku.... zapraszam na wątek.. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249182-Auris-dobermanka-w-schronisku-w-koninie-wychudzona-brązowe-umaszczenie?p=21610068#post21610068[/url]
  9. Wychudzona dobermanka [B]AURIS[/B] w schronisku w Koninie zapraszam na wątek : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249182-Auris-dobermanka-w-schronisku-w-koninie-wychudzona-brązowe-umaszczenie?p=21610068#post21610068[/url]
  10. [SIZE=3][FONT=Arial, sans-serif]25listopada 2013 roku do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie,trafiła ta bidulka rasy doberman. [B]Dostała imię Auris. [/B]Jest w nienajlepszej kondycji fizycznej. Bardzo wychudzona. Ale mimo to bardzoenergiczna. Uwielbia kontakt z człowiekiem, głaskanie, przytulanie.Dość szczekliwa, na pewno nie toleruje kotów. Z drugimpsem(samcem) jest w stanie się dogadać, jednak próbuje dominować.Spokojną suczkę też jest w stanie zatolerować. Na smyczy ciągnie,jest roztargniona. Póki co ;) [img]http://imageshack.us/a/img20/9125/rqvm.jpg[/img] [img]http://imageshack.us/a/img600/4373/ylra.jpg[/img] [img]http://imageshack.us/a/img33/5586/4q8r.JPG[/img] [img]http://imageshack.us/a/img849/6589/41ji.jpg[/img] Uszole:) [img]http://imageshack.us/a/img17/5606/si2n.jpg[/img] Kontakt: Bezpośrednio ze schronskiem: 63 243 80 38 e-mial do mnie: [email][email protected][/email] [/FONT][/SIZE]
  11. Jutro kolejna kąpiel, wanna w pełni sprawna, jakoś to idzie... A co tu tak cicho??!
  12. Nie ma chyba, niewielka, może jakieś 8-9 kg.
  13. Dzięki Wam, albo jedno, albo drugie... zaskoczył nas szereg dolegliwości... niestety. A Adaś może znajdzie ludzia co się POŚWIĘCI, liczę na to...........
  14. [quote name='Sabina02']A co to ja biedulinka? :( [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/q71/s720x720/1378892_492480837517548_305952095_n.jpg[/IMG][/QUOTE] To Sarenka, już chyba 2 lata w schronisku, ma taki ubytek w sierści zboku i lekko zdeformowane ucho, trudno powiedzieć co jej się przytrafiło :(
  15. Też chłopaczek nie ma szczęścia :( Podnoszę..
  16. Niestety, miałam jeszcze jedno zapytanie, ale mówiąc że Adaś nie jest taki super do wszystkich i nie odrazu odstrasza, a ja nie mogę tego nie mówić :( Dłuuugo mnie tu nie było, brakuje mi czasu na wszystko.. jeszcze mój psiak choruje :(
  17. Namacalnie ;) Ale krótka wizyta bez zdjęć... bo zabieraliśmy innego psiaka.
  18. Wydarzenie na facebooku: [url]https://www.facebook.com/events/1385448951701023/?ref=ts&fref=ts[/url] Zapraszam! Trzymam kciuki..
  19. Odwiedziliśmy dziś na chwilę Krawca... Podnoszę chłopaka..
  20. [SIZE=3]01.09.2013r. do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie trafił [B]Borys - pies w typie owczarka niemieckiego [/B]z poważnymi problemami skórnymi, bardzo brudny i zakołtuniony. Błąkał się niedaleko garaży na ul. Gajowej, bardzo prawdopodobne, że ktoś go wyrzucił! [B]Ma około 8-lat (ur. ok. 09.09.2005r.). [/B] Pies jest przyjazny, łagodny i bardzo dużo w życiu przeżył... Jak się później okazało Borysek zarzuca troszkę tyłem, "dupką" ponieważ ma stare złamanie kręgosłupa i biodra, cud, że chodzi... Proszę wszystkich o pomoc... [COLOR=#ff0000][b]Ponieważ schroniskowe warunki nie pozwalają na regularne kąpiele Boryska w specjalnym szamponie prosimy wszystkich o pomoc w poszukiwaniu nieodpłatnego DT, w którym Borysek będzie miał możliwość dojść do siebie. Oczywiście wspomożemy lekami i odpowiednimi środkami.. Jeżeli znalazła by się osoba, która wzięła by Boryska do siebie na stałe to było by extra!!![/COLOR][/b] Załatwiliśmy nawet wanne, żeby te kąpiele się odbywały, ale jak wiecie to nie to samo co w domu, wszystko goi się powoli... Oto nasz Borysek w dniu jak do nas trafił: [IMG]http://imageshack.us/a/img27/2503/a7kc.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/3362/x8a4.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/5706/o1mc.jpg[/IMG] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/2843/nhmv.jpg[/IMG] Kontakt: Bezpośrednio ze schronskiem: 63 243 80 38 e-mial do mnie: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/SIZE]
  21. [img]http://img545.imageshack.us/img545/6213/qcsa.jpg[/img] [img]http://img209.imageshack.us/img209/5544/72b5.jpg[/img] [img]http://img89.imageshack.us/img89/5935/b1dr.jpg[/img] [img]http://img546.imageshack.us/img546/4038/gofo.jpg[/img]
×
×
  • Create New...