Jump to content
Dogomania

Daga&Maks

Members
  • Posts

    8546
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Daga&Maks

  1. dzisiaj pogoda dopisuje więc czas na spacerek do góry
  2. oby ten miesiąc szybko przeleciał dla Maxa
  3. i ponownie na górę
  4. ostatnio widziałam szczeniaka przywiązanego pod sklepem.Zamiast obroży miał coś co przypominało wstążkę,a zamiast smyczy zwykły sznur.Przecież porządna smycz i obroża świetnie wyglądają i robią dobre wrażenie
  5. nie schodź na dół
  6. mój ma jeszcze mniej : dwie smyczki,obrożę i szelki
  7. nie schodź na dół
  8. zagłosowałam na film ;) inne filmy nie mają szans
  9. do góry Kapselku
  10. poranny spacerek na pierwszą stronę
  11. nie schodź z pierwszej strony
  12. pamiętam sytuację jak wracałam z psem ze spaceru a za nami pobiegła młoda sunia husky.Facet który z nią był tylko stał i się patrzał nie zawołał psa ani nic.To sunie dalej szła za nami a ten facet nagle podszedł do niej i zaczął ją bić smyczą :-o Ani nie zawołał psa tylko od razu zaczął lać :angryy: Ciekawe co to za nowe metody szkolenia
  13. mnie też już wkurzają te podbiegające dzieciaki i głaskające mojego psa.Jak podbiega takie stado dzieci,a pies zestresowany bo nie wie co się dzieje.Już dla spokoju gadam że niby mój pies gryzie żeby się odczepili :angryy:
×
×
  • Create New...