[quote name='Paulina_mickey'][url]http://i1243.photobucket.com/albums/gg543/coconut194/kwiecie2012011.jpg[/url] to mi się najbardziej podoba :) Ładnie wygląda :)[/QUOTE]
też mi się to zdjęcie podoba :)
[quote name='Ada i Fanta']No widzisz wy to przynajmniej kiedyś mieliście jakiś poziom, ja o nas nie mogę tego powiedzieć :evil_lol:[/QUOTE]
jakiś wysoki ten nasz poziom też nie był, głównie takie podstaw, wcześniej głównie rzucałam psu na odległość, potem zaczęliśmy ćwiczyć freestyle, ale szybko skończyliśmy, bo właśnie ta łapa nieszczęsna
[quote name='Ptysiak'][url]http://i1243.photobucket.com/albums/gg543/coconut194/Luty2012026.jpg[/url] świetne :)
Śliczna psina :)[/QUOTE]
dzięki :)
a Maksowi znowu coś odwala, nie reaguje na komendy, albo robi co chce, ja do niego siad, a on waruje. Zresztą ten pies mnie trochę przeraża, dzisiaj wchodzę do salonu, a on stoi na stole, morda w kubku i mleko pije :evil_lol: jak mnie zobaczył to stanął nieruchomo i chyba myślał że teraz go nie widać :lol: