Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [url]http://fc08.deviantart.net/fs71/f/2010/002/1/3/dog_sorrows__by_czarnemleko.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]śliczny smutasek ...[/COLOR][/B]
  2. [quote name='Bartiśkowa_']Anuli sie pewnie nie chciało [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/mdrmed.gif[/IMG] Jak dobrze że ja byłam i mam fotki ;) Jaki to zaraz się dowiem i już zaczynam ładować Bono wgl słodziak mm... xd a zarazem wariat jakich mało [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A może raczej ciągle jeszcze zaspana była :evil_lol: bo jak pisała - zwykle wstaje o 12.tej :evil_lol: więc dla niej to był jeszcze blady świt :evil_lol::evil_lol::evil_lol: No to czekam na fotki ![/COLOR][/B]
  3. [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]hahaa:D już my są bardzo fajnie było zdjęć nie porobiłach bo śnieg padoł i dupa:D Psiurów różnych pełno i wogólnie fajnie:p Anita troszka zdj porobiła to może coś wciepnie:)[/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]No fajnie i ... nie fajnie :shake: bo co ma do rzeczy, że cały czas padał śnieg :crazyeye: Ile razy fociłam, jak padał śnieg ... :eviltong: No ale fajnie, że było fajnie :mdrmed:[/COLOR][/B]
  4. [url]http://i49.tinypic.com/29f57he.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]A to dobre ... :megagrin:[/COLOR][/B]
  5. [B][COLOR="#8b0000"]Cześć w tym nowym 2010 roku :BIG: i wszystkiego dobrego :beerchug: A może prześlesz komuś na maila te domowe foty - choćby mnie - to ci wstawię :Cool!: W końcu co takiego ![/COLOR][/B]
  6. halgre

    Ares...

    [B][COLOR="#8b0000"]Mam nadzieję, że jest coraz lepiej ... [/COLOR][/B]
  7. [IMG]http://i48.tinypic.com/mh5cfd.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/adcjti.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/118kojb.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/t9wsy1.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2mbm6f.jpg[/IMG] ****************************************
  8. [IMG]http://i45.tinypic.com/ru3dbl.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/zklqib.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/20kukxe.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/4h5ts9.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/14csksw.jpg[/IMG] *************************************
  9. [IMG]http://i49.tinypic.com/x5cvgj.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/5anl6o.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2lxz7g4.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/317fuwm.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/ilaf0p.jpg[/IMG] **************************************
  10. [quote name='Shel']U nas jest teraz -5 :][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]To lepiej, bo wiadomo że śnieg się utrzyma ... [/COLOR][/B]
  11. [B][COLOR="#8b0000"]No właśnie ... i jak zrobi się plus - to śnieg diabli wezmą ! Fotki chciałabym od nowej strony, więc jakby ktoś coś jeszcze tu napisał - a choćby coś głupiego ... hahaha[/COLOR][/B]
  12. [B][COLOR="#8b0000"]Chce ktoś jakieś fotki ?[/COLOR][/B]
  13. [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]przecież autem na Muchowiec zajada w 20 min:D i tak to nie zależy ode mie keidy wyjda bo jo auta nie mom i to wujek po mie przyjedzie:D[/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]No przecież się domyślam, że nie będziecie się tłuc autobusami, tramwajami z przesiadkami i jeszcze ewent. ze 3. km pieszo ... [/COLOR][/B][IMG]http://i31.tinypic.com/2hpmves.jpg[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/2hpmves.jpg[/IMG]
  14. halgre

    Ares...

    [B][COLOR="#8b0000"]Dlatego ja się boję dawać Dinowi jakiekolwiek prochy - on już bierze swoje na tą trzustkę, nie wiadomo jaka byłaby u niego reakcja ![/COLOR][/B]
  15. [B][COLOR="#8b0000"]Co wy jeszcze robicie tutaj ?? Już jest za 15 dwunasta !! A gdzie Jaworzno - Ruda Śl. - a gdzie Muchowiec [IMG]http://i50.tinypic.com/aboygp.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
  16. [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/Bartiasz15.jpg[/url] [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/Bartiasz20.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Jak zwykle słodki Amiś ...![/COLOR][/B]
  17. [quote name='Bartiśkowa_']to tak jak u nas też śnieżek pruszy ;) Świetny macie ten avek[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Avek już stary ...[/COLOR][/B] [quote name='Lucky.']U nas też śnieg sypie ! Ale jest w + ....[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]U nas jeszcze w -, ale się martwię, bo rano było -2, a teraz już -1. Jak tak dalej pójdzie - to będzie plus i nici ze śniegu ! A jutro chcę w parku pofocić, no i Dindek miałby frajdę ![/COLOR][/B]
  18. [quote name='as_kate']Hehej [url]http://i49.tinypic.com/23wa2av.jpg[/url] to nie wytrzeszcz, tylko pijacko znarkotyzowany uśmiech :grin:[/QUOTE] [IMG]http://i49.tinypic.com/10gcoc2.jpg[/IMG][IMG]http://i49.tinypic.com/10gcoc2.jpg[/IMG][IMG]http://i49.tinypic.com/10gcoc2.jpg[/IMG] ****************************************
  19. [B][COLOR="#8b0000"]Jak wrócicie - to czekam na fotorelację z tego Muchowca ! hehehe[/COLOR][/B]
  20. [quote name='Bartiśkowa_'][URL]http://i50.tinypic.com/5mlbfd.jpg[/URL] świetne [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG]niue ma to jak zdjęcie w locie xd A teraz jak u was ze śniegiem ? Bo się w te strony wybieramy ;P[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Jest biało i cały czas prószy śnieg ![/COLOR][/B]
  21. [quote name='as_kate']oo, czyżby skończyli strzelać tydzień za wcześnie?? :roll: [url]http://i46.tinypic.com/4rx02a.jpg[/url] jaki wytrzeszcz :loveu: Adze chodziło o to zdjęcie: [url]http://i50.tinypic.com/5mlbfd.jpg[/url] trzeba usunąć początek z tym bmi itd ;)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Jak narazie - nikt nie strzelił ! Dziś rano spokojnie i z zadowoleniem byliśmy na spacerku. W dodatku dziś cały czas prószy śnieg ! A czemu wytrzeszcz ?!? Wytrzeszcz to byłoby tak: [IMG]http://i49.tinypic.com/23wa2av.jpg[/IMG] I dzięki za info ... [/COLOR][/B]
  22. [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]neee jakpisałach to byłach w łazience włosy myłach:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A to ciekawe ... jak ty umiałaś równocześnie pisać i myć włosy ... Komputer był w wannie ? hahahaha[/COLOR][/B]
  23. [B][COLOR="#8b0000"][FONT="Georgia"][SIZE="5"]POBUDKA !!![/SIZE][/FONT][/COLOR][/B] [FONT="Georgia"][COLOR="#8b0000"][COLOR="#8b0000"]Na Muchowiec musisz jechać na 12:30 [IMG]http://i50.tinypic.com/28jf9za.jpg[/IMG][/COLOR][/COLOR][/FONT]
  24. [B][COLOR="#8b0000"]Doberek [/COLOR][/B][IMG]http://i50.tinypic.com/28jf9za.jpg[/IMG] [B][COLOR="#8b0000"]Coś to dogo dzisiaj za pomału chodzi ![/COLOR][/B]
  25. [B][COLOR="#8b0000"]Ja też ! Doberek ![/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...