-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witanko ... [/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/116mmxc.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witanko ... [/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/116mmxc.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witanko ... [/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/116mmxc.jpg[/IMG]
- 78403 replies
-
[quote name='rwpb']Dziękujemy za odwiedzinki i inną beczkę :lol: Zuzolandia dlaczego nie zrobisz? Ustawia się aparata na manual, ISO 200, przysłonę na 11 do 16, ostrość obiektywu prawie na nieskończoność. Potem stawia się na statyw, podłącza wężyk spustowy i poluje się na błyskawice. Czas w zależności od tego, co się dzieje od 4 do 10 sekund. I to wszystko. Zobacz na stronę 323 są tam fotki z Festiwalu Ogni Sztucznych "Pyromagic 2009" w Szczecinie Ja też obejrzałam te ognie ... Kurde, ale piękniste foty ! A przy okazji tą historię o Atosie - wojaku Super historyjka
-
[quote name='rwpb']Heyka, dziękujemy za linki. Fajny pomysł robić fotki na spacerku [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/10/10_14_1.gif[/IMG] z lampą [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/23_129_8.gif[/IMG] . Szkoda tylko, że płatki śniegu przeszkadzają. Wesołych ponoworocznych[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Ależ nie ma za co ... [/COLOR][/B][IMG]http://i47.tinypic.com/2cgc592.jpg[/IMG]
-
[quote name='Bartiśkowa_']hehe xd rodzice by się w życiu nie zgodzili. Amiś jest moją wieczną miłościa :) właśnie przed chwilą byłam z nim na spacerku bez Bartiego żeby sobię pohasał maluszek.[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A to cudownie ! Zaraz mi się lżej zrobiło ... Amiś przecież taki słodziaszek ...[/COLOR][/B]
-
[quote name='Bartiśkowa_']To ja też muszę sprawić takiego dożka Bartiemu xd Ale by miał ubaw[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Żeby tylko Amiś nie poszedł w odstawkę ![/COLOR][/B]
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"] nieładnie sie tak ze mie śmioć:evil_lol: [/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]buaahahahaaaa ... [/COLOR][/B][IMG]http://i50.tinypic.com/2rd84f7.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Widzę, że nie tylko ja jeszcze nie śpię ... [/COLOR][/B]
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"] ijaaa piechty zanim bych tam zaszła to bych po drodze zamarzła:evil_lol: a jutro spacerek z Tatuńciem Wariatuńciem A:evil_lol: [/COLOR][/QUOTE] [IMG]http://i48.tinypic.com/of0vvo.jpg[/IMG][IMG]http://i48.tinypic.com/of0vvo.jpg[/IMG][IMG]http://i48.tinypic.com/of0vvo.jpg[/IMG] **************************************
-
[B][COLOR="#8b0000"]Jaki słodki ten czarnuszek [/COLOR][/B][IMG]http://i46.tinypic.com/v83f5s.jpg[/IMG]
-
[quote name='Darianna'][url]http://i46.tinypic.com/f3hs15.jpg[/url] szalony wilk wyje do księżyca ;) my na Sylwestra zwialiśmy na wieś, właśnie między innymi po to, żeby huku uniknąć. Strzał w dziesiątkę - ani jednej petardy tam nie puścili ;)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A myśmy cierpieli ... [/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/of0vvo.jpg[/IMG]
-
[quote name='zuzolandia'][B][I]hihiihih wielkie dzieki ;-) postaram sie zapamietać ;-)[/I][/B][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Najlepiej to se zapisz [/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/of0vvo.jpg[/IMG][IMG]http://i48.tinypic.com/of0vvo.jpg[/IMG][IMG]http://i48.tinypic.com/of0vvo.jpg[/IMG]
-
[quote name='rwpb']halgre, skąd Ty bierzesz takie fajne emoty? Przechodzi to choróbsko już? Bo spacerek z aparatem potrzebny[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Odpisałam u ciebie ...[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
Witanko http://www.rwpb.pl/atos/atos4291.jpg http://www.rwpb.pl/atos/atos4297.jpg Piękne ! http://www.rwpb.pl/atos/atos4299.jpg Atos chyba matkuje ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: http://www.rwpb.pl/atos/atos4314.jpg Fajny portrecik :loveu: http://img163.imageshack.us/img163/2408/obraz016q.jpg Znowu piękna fota :loveu::loveu::loveu: ************************************************ A to z innej beczki: http://www.emotka.pl/humor.php http://emoty.blox.pl/2008/04/Porzadki-zakonczone.html http://www.e-gify.pl/emotikony_najlepsze.php
-
[quote name='Anula & Bono'] COLOR="blue"] a nie ma za co:eviltong:[/COLOR] [COLOR="blue"]heloł heloł;) a no spotkanko fajne było i szykuje sie następne ale nie wiem keidy bo nie wiem czy transport znajda:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]musza sprawić Bonowi takiego doga:evil_lol:[/COLOR] [/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A jest za co, jest ! A na co ci transport ! Piechty ! Bydziesz zdrowszo [IMG]http://i47.tinypic.com/291j13m.jpg[/IMG] No tyż mosz zachcianki ![/COLOR][/B]
-
[quote name='zuzolandia'][B]hmmmm a jaki to zasik mosz aparat? kurcze nojlepi napisz to na 1 stronie w 1 poście hihih wtedy jak byda wlazic to od razu mi sie ciepnie w łoczy i niy byda Cie molestowac ;-) bo to juz normalnie gańba ;-) wybocz sklerotyczce ;-) [/B][/QUOTE] [IMG]http://i47.tinypic.com/291j13m.jpg[/IMG][IMG]http://i47.tinypic.com/291j13m.jpg[/IMG][B][FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="#8b0000"]NiKON D40 [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i47.tinypic.com/291j13m.jpg[/IMG][IMG]http://i47.tinypic.com/291j13m.jpg[/IMG] ***********************************************
-
[IMG]http://i50.tinypic.com/dha0k9.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/291fh21.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/25aoq5u.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/14mvp1t.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2ljpcb9.jpg[/IMG] **************************************
-
[quote name='Bartiśkowa_'][URL]http://i46.tinypic.com/23salaa.jpg[/URL] suuper ;) tylko szkoda trochę że ta plama[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Ano szkoda ... [/COLOR][/B]
-
[url]http://i46.tinypic.com/97mdc6.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Dzięki za poczęstunek [/COLOR][/B][IMG]http://i46.tinypic.com/v83f5s.jpg[/IMG]
-
[quote name='Shel'][url]http://i46.tinypic.com/23salaa.jpg[/url] uroczy Dinduś :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dziękuję [/COLOR][/B][IMG]http://i46.tinypic.com/v83f5s.jpg[/IMG] ********************************************
-
[url]http://global.images8.fotosik.pl/156/01d2e54610ed7aee.jpg[/url] [url]http://global.images8.fotosik.pl/156/42be36c7f4ebd9ac.jpg[/url] [url]http://global.images8.fotosik.pl/156/c1bf362eaa73a416.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Śnieżna kąpiel [/COLOR][/B][IMG]http://i47.tinypic.com/291j13m.jpg[/IMG]
- 78403 replies
-
[url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0010-3.jpg[/url] [url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0034-6.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Jakie to śliczne [/COLOR][/B][IMG]http://i46.tinypic.com/v83f5s.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Jak zwykle prześliczne foty ![/COLOR][/B]
-
[url]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/Dogomania/DSC06487.jpg[/url] [url]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/Dogomania/301/DSC07078.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Wszystkie fotki śliczne :loveu::loveu::loveu: Ale te dwie pozwoliłam sobie zacytować :multi:[/COLOR][/B]