-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[B][COLOR="#8b0000"]Jaki śliczniasty piesio :multi::multi::multi: Oby został z wami :loveu: Jeśli chodzi o Amiśka to myślę, że jest poprostu zazdrosny :roll: Widząc, że Bartiś się bawi z tamtym - myśli, że sam poszedł w odstawkę ... bidulek Amisiek ... Ale myślę, że to minie, jeśli Bartiś zacznie się bawić z obydwoma :evil_lol: [/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[url]http://img62.imageshack.us/img62/8484/obraz056a.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]Prześliczny ![/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[quote name='zuzolandia'][B][I][url]http://i50.tinypic.com/xfw7wg.jpg[/url] aaaaaaaaaaaaaaaa Dinduś skopiowany hihihihihhii [url]http://i49.tinypic.com/w975t4.jpg[/url] no czyż Ludwiczek nie jest zajebisty???? hhihihi doberek niedzielny ;-) super ze macie takie psie towarzychoo...my jestesmy w wiekszosci osamotnieni niestety..... [/I][/B][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Ale przynajmniej masz dwie panienki i to jakie ślicznotki ! A czemu Dinduś skopiowany :-o[/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]u nas cały dzień zachmurzone ...mam dość tego ponuractwa na podwórku , czekam uparcie na słoneczko [/B][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]To czekaj do wtorku ! Będzie piękne słoneczko ![/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
- 78403 replies
-
[B][COLOR="#8b0000"]Bidny kotek :-( dwie noce na drzewie w takim mrozie :crazyeye::shake: i nikt nie próbował go zdjąć ... :angryy: Jak oglądam nieraz Animal Planet - to reakcja na taki telefon jest natychmiastowa ! Szczęście, że dobrze się skończyło :bigcool: [/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Ale suuuuper kapelusik ! I jak Fruzia pozowała w nim ... [/COLOR][/B][IMG]http://i49.tinypic.com/2hz1dnk.jpg[/IMG] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[quote name='Infortune.']Ooo, ile fotek :multi: [url]http://i48.tinypic.com/11mb7f4.jpg[/url] Jaaaki szaleniec, cudowny! :loveu: Pozdrawiamy w pochmurne, niedzielne popołudnie :hand:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Szkoda, że akurat niedziela taka pochmurna ... We wtorek ma być baaardzo słonecznie ![/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Ja jeszcze nie widziałam bazi w tym roku ... [/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Gdzie jest Sarcia ?![/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[url]http://img412.imageshack.us/img412/2743/dsc02956wy.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"] futerko leży na futerku [IMG]http://i47.tinypic.com/309svub.jpg[/IMG] Śliczny Kabiś ...! [/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[IMG]http://i45.tinypic.com/rleu01.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/i4if43.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/219tava.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/30t2ipu.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/23ku2hd.jpg[/IMG] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[IMG]http://i49.tinypic.com/1o4q5y.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2ce2reo.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/33k6m4i.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/xfw7wg.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/11ahno2.jpg[/IMG] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[IMG]http://i48.tinypic.com/11mb7f4.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/27y3n9i.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/241untw.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/wqwk5k.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/160q2dg.jpg[/IMG] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[IMG]http://i46.tinypic.com/px2k6.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2q38xm0.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/1zdacy1.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/23kbz8p.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/dzvtya.jpg[/IMG] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[quote name='Asiaczek']W tej Galerii tez cisza... Pzdr.[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Przyjdź do mnie - jest głośno [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/2w7l26f.jpg[/IMG] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ale tu zafociło :crazyeye: dogo mi tak zamula że ledwo udało mi się wszystko oglądnąć...masakra, nie mam cierpliwości do dogo :roll: Dindek jak zwykle na baranka się chce władować :evil_lol::evil_lol: [url]http://i46.tinypic.com/j0uonb.jpg[/url] [url]http://i45.tinypic.com/2itreyx.jpg[/url] to zdjęcie najlepsze :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i50.tinypic.com/2883xwk.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]hahaha ... Dzięki ! Cieszę się ![/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
halgre replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="#8b0000"]Super filmik ! Loganek zdolny - fajnie ćwiczy [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/2w7l26f.jpg[/IMG] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE] -
[quote name='*zaba*']Swieta coraz blizej, to i zajaczki sie pojawily :D [URL]http://i48.tinypic.com/2u5yvqr.jpg[/URL][/QUOTE] [IMG]http://i46.tinypic.com/m7bzio.jpg[/IMG][IMG]http://i46.tinypic.com/m7bzio.jpg[/IMG] [quote name='bianka19']Cześć :hand: :roflt: [url]http://i47.tinypic.com/27ywl8g.jpg[/url] Śliczny Dinduś :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dzięki [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/2w7l26f.jpg[/IMG] [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]jo tyz tak mom czy rekawiczki abo skarpetki grube zawsze mi zimno:evil_lol:[/COLOR] ******************* [url]http://anula092.posadzdrzewo.pl[/url][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Nie wiem, czy to dla mnie jakieś pocieszenie ...[/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/2w7l26f.jpg[/IMG] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
Witam http://images44.fotosik.pl/265/fc1acfd1c74b57fbmed.jpg http://img529.imageshack.us/img529/1527/zdjcia055tq8.jpg Jakie to słoooodkie !!! ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] http://halgre.posadzdrzewo.pl[/FONT]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witam [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/15p37km.jpg[/IMG] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witam [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/15p37km.jpg[/IMG] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witam [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/15p37km.jpg[/IMG] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witam [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/15p37km.jpg[/IMG] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]