Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [B][COLOR=darkred]Agacia... Ale śliczna psinka :multi: Obejrzałam ją od malutkiej - kiedy jeszcze sikała na dywan :sweetCyb:Całą galerię ! Jest przesłodka :loveu:[/COLOR][/B]
  2. [quote name='Ola164']Ech... biedny Dinek... szkoda że kaganiec musi nosić, ale skoro wszystko zjada... halgre58 bardzo ciekawe zdjęcia :p Może załóż mu własną galerie? Bo masz ich bardo dużo :D[/quote] [B][COLOR=darkred]Dzięki za miłe słowa :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A własną galerię ? Nawet nie wiem gdzie, co i jak się to robi :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Jest trochę Dindka w Fotosiku, ale to bezsens... Nikt tego tam nie ogląda :eviltong:[/COLOR][/B]
  3. grafika nie najlepsza bo w paincie robiłam :-( -------------------------------------------- [B][COLOR=darkred]Ola, bardzo fajnie właśnie ci to wyszło ! mnie się podoba...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ja w Paincie nic nie umiem zrobić...[/COLOR][/B]
  4. [B][COLOR=darkred]Nie mogę wprost uwierzyć ! Czytałam te wszystkie Wasze wypowiedzi i najpierw myślałam, że chyba coś mi się pomyliło...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Że to sen !! Ale nie ....... Kleksia już nie ma wśród nas ...:placz:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Musiałam to czytać po kilka razy, żeby w końcu do mnie dotarło...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A przecież było już lepiej ?[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Naprawdę nie wiem co napisać, pobeczałam się okropnie :placz:[/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/646/anigifyr7.gif[/IMG] [B][/B]
  5. [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/8017/image011qc0.jpg[/IMG] [B][I][COLOR=darkred]One cały czas chcą pokazać kto tu dominuje :multi:[/COLOR][/I][/B] [B][I][/I][/B] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/2491/image010lf5.jpg[/IMG] [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/593/image029ng1.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/2678/powrtodweta021oa6.jpg[/IMG] [B][I][COLOR=darkred]To dzisiejsze z parku...[/COLOR][/I][/B] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/9139/powrtodweta022vu7.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/6959/image004vn3.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/3404/image005ci9.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/627/image012ly9.jpg[/IMG]
  7. [URL]http://images31.fotosik.pl/141/0064a58063ae1f33.jpg[/URL] [B][COLOR=darkred]Jaka słodka mordeczka :multi::multi: a jakie fajniste uszy ma :multi::multi:[/COLOR][/B]
  8. [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/6500/dinduwdomku023lm9.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/1853/dinduwdomku024me6.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/6886/dinduwdomku026zw2.jpg[/IMG] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/7334/dinduwdomku015kz5.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/4154/dinduwdomku007kr7.jpg[/IMG] [B]I to by było na dzisiaj wszystko... :multi::multi::multi::multi::multi:[/B]
  9. [B]śpi ... [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/3307/dinduwdomku018hk9.jpg[/IMG][/B] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/9944/dinduwdomku011bld1.jpg[/IMG] [B]znowu śpi ...:evil_lol:[/B] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/9866/dinduwdomku003mj9.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/8214/dinduwdomku020kw6.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/169/dinduwdomku021tj6.jpg[/IMG] :multi::multi::multi:
  10. [B]Jak ja to czytam o Kleksiu - to mi się zwyczajnie beczeć chce :placz:[/B] [B]Nawet nie wiem, co napisać ...[/B] [B]Czy nic nie da się zrobić ?? Może jednak ??[/B]
  11. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=103905&page=9[/URL] [B]str. 9[/B] [B]post 90[/B] [B]---------[/B] [B]tu są trzy fotki Dindusia-figurki, które zrobiła TAKS... jak się wam podoba figurka ? dzisiaj ją otrzymałam...:loveu::loveu:[/B]
  12. [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/7176/wdomku001hg6.jpg[/IMG] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/1266/kopiawdomku002sc0.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/9762/anigifskaczcydindekil2.gif[/IMG] I znowu Dinduś...:multi::multi::multi::multi:
  13. [B]A jakie dwie śliczne malusińskie :multi::multi:[/B] [B]Ooo... to piesio będzie miał duużo miłości :loveu:[/B] [B]Czekamy na dalsze fotki :multi:[/B]
  14. [B]:multi:Zgadza się :lol: i też ma już drugie... pierwsze były całe czerwone - teraz są czerwone we wzorek; obróżkę i smycz do kompletu - takie same. Ale chodzimy ze smyczą automatyczną. [/B] :multi::multi::multi:
  15. [quote name='Ola164']Jak tylko neta będe mieć to lecę z fotami!!! Bo mam dużo: z powitania i ze spacerów ;) A jak mi się uda to filmik wstawię ;)[/quote] [B]Czekamy cierpliwie :multi::multi::multi:[/B] [B]A to filmiki też można ?? ;)[/B]
  16. [quote name='Aarionne']Oj Dinduś, Dinduś, żarłaczu nieprzewidywalny...[/quote] :multi: [B]oj tak, tak - rzeczywiście jest nieprzewidywalny ... taki diabełek:diabloti: urwisek, ale kochany :loveu::loveu::loveu:[/B]
  17. [B][COLOR=darkred]Kleksiku, czarny aniołku - wszyscy trzymamy za ciebie kciuki ![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Baaardzo mocno wierzymy, że wszystko będzie dobrze ...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ty i twoja pańcia też musicie w to wierzyć - koniecznie![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Nie załamywać się !![/COLOR][/B]
  18. [quote name='Aarionne']Chłopak wygląda na zdziwionego... Musi chodzic w tym okrutnym napyszczniku????[/quote] [B][COLOR=darkred]Tak, musi ... niestety ! Nie dlatego, że jest złym psem - ale dlatego, że wyżera co się da, co tylko znajdzie i potem ma biegunki - czasem długotrwałe, z których odrazu chudnie. Jest chorym psem, więc musimy uważać :painting:[/COLOR][/B]
  19. [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/139/dinduwparku4luty2008016vw8.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]To fotki z poniedziałkowego spaceru w parku...[/COLOR][/B] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/2789/dinduwparku4luty2008026tl1.jpg[/IMG] [B]Dindek i Jastin[/B]
  20. [quote name='agaciaaa']Ile tu pięknych fotek :loveu: [URL]http://img403.imageshack.us/img403/2502/p1010432or5.jpg[/URL] trzymam kciuki za tą ślicznotkę![/quote] Dzięki w imieniu kolegi, nic nie wiem co z Sonieczką, bo kolega się dziś nie odezwał. Ciekawe...:shake:
  21. :loveu: [B][COLOR=darkred]Ile Kleksików [/COLOR][/B]:multi::multi::multi: [B]Czyżby Kleksikowi się polepszyło ? :loveu: Napewno ! :multi::multi:[/B]
  22. [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/2502/p1010432or5.jpg[/IMG] [B]Przedstawiam wam Sonię :loveu:[/B] [B]Chcę prosić o trzymanie kciuków za nią; jest bardzo chora na trzustkę - tak jak mój Dino, tyle że jest w o wiele gorszym stanie... Właśnie się dowiedziałam, że znowu nie chce jeść - dostaje siemię przez strzykawkę... Do weterynarza trzeba czekać aż do poniedziałku. :-([/B] [B]To psinka od znajomego.[/B]
  23. [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/8659/wparku082dz8.jpg[/IMG] :multi: a to ze stycznia w parku...
  24. [quote name='BlackSheWolf']hehe :) dzieki, że chociaż ty zajrzałas;P[/quote] :loveu: ja też zajrzałam !!:multi::multi: ale to już wiesz...:lol:
  25. [quote name='BlackSheWolf']łeee tam powinnaś się cieszyć :loveu: mój po spacerku idzie spać :evil_lol:[/quote] :loveu::loveu::loveu: [B]hahaha... ale się teraz uśmiałam... :multi: bo ja ci piszę na gg, a za chwilę jesteś tu... może jeszcze na skype :megagrin::-D:user::user: albo w poczcie - gdzie się tylko da :multi::multi::multi:[/B] [B]A jeśli chodzi o te jego zabawy - to Dindek lubi m.in. się bawić taką tenisową piłeczką... podrzuca ją sobie sam i kiedyś wpadła mi do kanapek na stole :multi::multi: a jak się z tego potem cieszył :evil_lol::eviltong: urwis jeden ...[/B]
×
×
  • Create New...