Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [IMG]http://img238.imageshack.us/img238/4354/image021be4.jpg[/IMG] [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/2012/image022bj8.jpg[/IMG] [IMG]http://img238.imageshack.us/img238/6237/image023ig3.jpg[/IMG] [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/9858/image027sx1.jpg[/IMG] [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/5718/image028uf9.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Te fotki są robione tej zimy, której właściwie nie było... szkoda, bo dindek tak bardzo lubi śnieg :multi:[/COLOR][/B]
  2. [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/7866/image017rj3.jpg[/IMG] [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/4158/image016jc8.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Tamto zdjęcie powyżej - to Morfi i Dindek[/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/3659/image018ib7.jpg[/IMG] Morfi - to oczywiście kumpel Dindka :multi: [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/9813/image019ec3.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/6185/image020ay1.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/4087/image011rf3.jpg[/IMG] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/1298/image012wr0.jpg[/IMG] [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/9496/image013fb8.jpg[/IMG] [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/5807/image014sn0.jpg[/IMG] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/4781/image015yf5.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://img111.imageshack.us/img111/5366/image002tc7.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Dinduś bawi się z Dżekim[/COLOR][/B] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/7636/image004cv0.jpg[/IMG] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/8766/image005pg5.jpg[/IMG] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/9450/image006we0.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/9408/image009ip3.jpg[/IMG]
  5. [quote name='*zaba*']3-4 w nocy..Hmmm a nie jest to czas do spania? Dindus fajny,szkoda,ze chorutki taki,ale tyyyle milosci napewno wynagradza mu to 1000 krotnie :) [B]Korenia[/B],halgre58 usprawiedliwiona,bo galeryjke po nocy robila,a ty??[/quote] [B][/B] [B][COLOR=#8b0000]A Korenia mi towarzyszyła :multi: było nam we dwie raźniej :multi: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Dindek - oczywiście ma duuużo miłości z naszej strony:loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Właśnie za chwilkę idzie na popołudniowy spacerek :painting:[/COLOR][/B]
  6. [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/970/sonialk7.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Na galerii pod kundelkiem na str. 118 i 129 - można przeczytać o Sonii :-( Teraz tylko proszę trzymać za sunię mocno kciuki, żeby doszła do siebie, nabrała sił i zaczęła wreszcie jeść i pić...[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=#8b0000]Co do Dindusia - oczywiście, że będzie napływ zdjęć :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Mam ich tyle na płytach... Narazie nie mam czasu, ale popołudniu się za to biorę napewno ! Muszę je pozmniejszać itp.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Na dworze teraz mało kiedy fotkuję Dindka, bo jest wstrętna pogoda ! Np. dzisiaj jest deszczowo...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A więc do popołudnia...[/COLOR][/B]
  7. [IMG]http://img239.imageshack.us/img239/1478/p1010432or5jt0.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Chciałam przypomnieć wszystkim Sonię - suczkę mojego znajomego. Była bardzo chora, była coraz słabsza... przestała jeść, pić, musiała być wciąż pod kroplówkami. Lekarze leczyli ją na trzustkę. W końcu zaczęto podejrzewać co innego i zdecydowali się na operację. Była operowana wczoraj. Miała tylko 50 % szans na przeżycie, na wybudzenie się z narkozy. I co się okazało ??[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Że to nie była trzustka, która okazała się być całkiem zdrowa ![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]To był guz na śledzionie ![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Pańcia Kleksikowa BlackSheWolf baaardzo prosiła swojego Kleksika - żeby pomógł - i ... pomogło :multi: ![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Teraz tylko czekać, żeby jej stan zaczął się poprawiać... Może Kleksiu znów pomoże ?[/COLOR][/B] :loveu::loveu::loveu:
  8. [B][COLOR=darkred]Wszystko działa :loveu::multi::multi::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]No, to teraz mogę dodawać tam i dodawać mojego Dindka :multi:[/COLOR][/B]
  9. Żadnych ! Ale powiedziała wet jedna, że od czasu do czasu może cielęce, ale przestały być u mnie dostępne... A gdzie indziej - nigdzie nie ma !! Zdążył dostać dwa razy... ------------- wpisałam ci się w twojej galerii..
  10. [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/4407/123ac.jpg[/IMG] Oto, które mi się najnajbardziej podoba... Oczywiście cała psinka jest ślicznotka, ale ta fotka najlepsza :multi: Poprostu słodkość :loveu:
  11. [B][COLOR=darkred]Zanim wyskoczyła ta jego choroba, to dostawał zawsze na święta pod choinkę, na Zajączka, na urodzinki - paczkę !! Wsio ze sklepu dla psów - gdzie zawsze mają specjalne torby urodzinowe, czy też świąteczne... Dindek dostawał przysmaków- że amen !![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A teraz mu nic nie wolno !! Zaraz ma biegunki i to długotrwałe !![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ale od czasu do czasu wet pozwoliła mu zjeść gotowaną wątróbkę z drobiu i filet z chudej ryby - też gotowany... A dłuuuugi spacerek po parku i gonitwy z jego kumplami to też prezent. Ja tu dam oczywiście więcej fotek np. właśnie z parku, jak się bawi i goni z innymi psiurkami.[/COLOR][/B]
  12. [B][COLOR=darkred]Acha... Dindek w tym miesiącu kończy już trzy latka !![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Nie wiemy którego, ale sami przyjęliśmy datę 28.lutego.[/COLOR][/B]
  13. [B][COLOR=darkred]Dziękujemy ci z Dindkiem za taaaką pochwałę !![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Mój mąż już daaawno śpi, ale ja tak długo robiłam ten odnośnik !!![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Jestem w tym zielona /byłam:multi:/.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Chyba tylko my dwie jesteśmy teraz tutaj ??[/COLOR][/B] :multi::multi::multi: [B][COLOR=#8b0000]Lubię, jak ktoś mi coś podpowie, tak jak właśnie ty teraz - i teraz jest lepiej - tak ??[/COLOR][/B]
  14. [B][COLOR=darkred]Korenia - oglądałam twojego psiaczka ![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Śliczny malutek ! A jakie fajne uszki ma :multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Wiesz, ja chciałam suczkę i to małą. Ale mąż i koleżanka - których wysłałam do tego schroniska - przywieźli mi sama widzisz co :multi::loveu: Pewnie - był malutki - bo był szczeniaczkiem ! Dopiero ludzie mi na dworze powiedzieli, że będzie duży bo ma duże łapy... hahaha[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ja gdybym jechała do tego schroniska - to bym chyba płakała jak bóbr... Chciałabym zabrać wszystkie te bidne psiurki !! :-(:-([/COLOR][/B]
  15. [quote name='Korenia']Napisz coś o Dindusiu w pierwszym poście :)[/quote [B][COLOR=darkred]Czy tak będzie dobrze ??[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]No i dzięki za podpowiedź :multi:[/COLOR][/B]
  16. [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/593/d54c9a10ea19317amedzp8.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]A to jest fotka pod weterynarią, do której chodzimy... Jeszcze zamknięte, ale Dinduś absolutnie nie chce się ruszyć spod tych drzwi - bo zaraz przyjdzie jego ukochana pielęgniarka i doktorek:multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Potem oczywiście trzeba go ciąąągnąć z powrotem do domu :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Widział już ktoś coś takiego ??[/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/9595/024479710192afc3medkz2.jpg[/IMG] [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/8717/4ae3db538c2b217dmedma4.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]bez komentarza... :multi:[/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/1426/e6900385e27d9212medae1.jpg[/IMG] [IMG]http://img352.imageshack.us/img352/4074/5550ac90b367b279medxw4.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]To jedno z nielicznych fotek - jak Dindek był malutki.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Miał tu ok.3.miesięcy. Wzięłam go ze schroniska jako 2-miesięcznego szczeniaczka. Ślicznego , słodkiego urwiska !![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Szkoda, że nie miałam wtedy jeszcze ani cyfrówki, ani komputera... byłoby więcej napewno :loveu: To jest zeskanowane.[/COLOR][/B]
  17. [B][COLOR=darkred]Neruś świetny w tych kaloszach !! :sweetCyb:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Wogle jest fajny, ale to zdjęcie akurat jest super :multi:[/COLOR][/B]
  18. [B][COLOR=darkred]Czyżby to jednak działało ????[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Kurcze :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: !!!!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Spróbujcie kochane wy i odpiszcie, czy wam to działa, bo coś nie wierzę ...:eviltong:[/COLOR][/B]
  19. [B][COLOR=darkred]Zrobiłam galerię Dindusia za radą Oli oraz BlackSheWolf, która zresztą podpowiedziała mi jak to zrobić. Nooo... jestem wdzięczna ![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ale nie potrafię zrobić tego odnośnika/bannerka. Nie wychodzi mi to i już ![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Te jakieś kody to nie dla mnie chyba... To dla mądrych ludzi... Niech to szlag...:placz:[/COLOR][/B]
  20. [B][COLOR=darkred]źle zrobiłam ten banner-odnośnik... kurcze, muszę od nowa ... Te całe kody - to dla mnie czarna magia ! Ale MUSZĘ to zrobić !! No więc robię od nowa .... [/COLOR][/B]
  21. [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/7535/wdomku18022008040kk2.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/940/wdomku18022008036tj5.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]A teraz ... Dindek tańczy ze swoim pańciem :[/COLOR][/B] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/6113/wdomku18022008032ap6.jpg[/IMG] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/4861/wdomku18022008043vx9.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/8351/wdomku18022008044cb2.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/28/wdomku18022008045hu0.jpg[/IMG] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/4728/wdomku18022008046sd0.jpg[/IMG] [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/2334/wdomku18022008039ra9.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/116/wdomku18022008029es4.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/7399/wdomku18022008010ti3.jpg[/IMG] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/7466/wdomku18022008031um3.jpg[/IMG] [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/9871/wdomku18022008035gl2.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/231/wdomku18022008037jw5.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/5409/wdomku18022008041sw1.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/7246/wdomku18022008005np0.jpg[/IMG] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/1810/wdomku18022008006ui1.jpg[/IMG] [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/3590/wdomku18022008007qs4.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/5208/wdomku18022008008rb9.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/7502/wdomku18022008009lt8.jpg[/IMG]
  25. [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/9055/wdomku18022008003jm1.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Dwa Dindusie ? Niee... to Dindek w lustrze :multi:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=#8b0000]Dindusia wzięłam ze schroniska w Dąbrówce Małej. Miał wtedy dwa miesiące, był taaaki słodki ! [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Długo myślałam z mężem, czy wziąć sobie pieska - czy nie...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]To wielka odpowiedzialność. [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Wszystko mogłam przewidzieć /ponieważ trochę poczytałam najpierw o psach - zanim go wzięłam/ale nie przewidziałam jednego i zarazem okropnego: zanim skończył 2. latka - okazało się, że jest chory na niewydolność trzustki ... do końca życia...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Skończyły się jego przysmaczki, gotowane jedzenie, a zaczęła się dieta, enzymy, inne leki, specjalna karma i chodzenie do weterynarza /nie jednego/ i to nieraz dosyć często.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ale kochamy go z mężem jeszcze bardziej !![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Jest naszym naj, najukochańszym pupilem ! Jest najważniejszy na świecie ! [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ale trzeba też wiedzieć, że ta choroba nie przeszkadza mu być bardzo żywym, wesołym, zabawowym psiurkiem !![/COLOR][/B] [B][/B]
×
×
  • Create New...