Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [quote name='monika083']halgre58,to Dindek z Brunusiem by sie nadali razem..dwa szalone,czarne diably:diabloti:.Bruno tez ciagle zaczepia do zabawy.Nawet po dlugim spacerze,wracamy do do,u a on odrazu po zabawki:cool3:[/quote [B]Dokładnie... tylko Dino jak tylko wchodzimy do mieszkania, to leci najpierw do ... michy :evil_lol: potem taaak... zaraz się bawić :multi:[/B] [B]Jest niezmordowany :evil_lol:[/B]
  2. :loveu::loveu:[B] A to już koniec spacerku. Pomału się rozchodzimy do domów;) Jest tam Dindek /w szelkach/ - wariuje z młodą rottwailerką Cookie, ta szara - to szczeniara malamutka Shila /już nie żyje/, z lewej ten kawałek psa :evil_lol: to malamut Morfi, a w oddali z lewej /kurcze zapomniałam jak się wabi/ i z prawej Kora. [/B][B]Pańciu Kleksikowa - napisałam ci coś na gadu - ponieważ to nie ma nic wspólnego z psami. Czy mogłabyś to tam przeczytać i coś podpowiedzieć ? Będę wdzięczna !![/B]
  3. [URL]http://th.interia.pl/30,g2fae07472641659/i608885.jpg[/URL] [URL]http://th.interia.pl/30,g2fae07472641659/i608883.jpg[/URL] [URL]http://th.interia.pl/30,g2fae07472641659/i608882.jpg[/URL] [URL]http://th.interia.pl/30,g2fae07472641659/i608881.jpg[/URL] [URL]http://th.interia.pl/30,g2fae07472641659/i607924.jpg[/URL] [URL]http://th.interia.pl/30,g2fae07472641659/i609304.jpg[/URL] :loveu: [B][COLOR=darkred]parę fotek z parku :loveu: [/COLOR][/B][quote name='BlackSheWolf']a przepraszam :placz: myslałam ze on z 6 lat juz ma :roll: a bo ja glupia jestem wiem :razz: a nie wiecie co zrobic zeby jakos Kleksia rozweselic ? tzn chodzi mi o spacerki... jak wyzdrowieje... on zupelnie nie lubi wychodzic gdzies dalej...[/quote] [B]Tym się akurat nie martw, bo to nie z żadnej starości - tylko jest wiele takich psiurków, które wolą spokojne i krótsze spacerki :multi:[/B] [B]Nie wszystkie psy lubią tak szaleć jak mój Dindek...[/B] [B]PS.: nie jesteś głupia :shake: Poprostu - jakbyś widziała go na żywo - to byś lepiej określiła wiek... :multi: A na zdjęciach - to jest różnie ;)[/B] [B]Jeśli będziesz oglądać fotki z tych linków, które podałam, to jest tam taki dalmatyńczyk, który też ma na imię Kleks. Wołamy go Kleksik i jest fajnym kumplem Dina.[/B]
  4. :crazyeye: [B][COLOR=darkred]Pańcia Kleksikowa ! Dobrze, że Dindek tego nie słyszy :multi: ![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]On teraz w lutym będzie miał dopiero trzy latka :multi: ! Więc jest jeszcze młody... A jakim jest urwisem :diabloti: ! On ze spacerów nigdy nie chce wracać do domu ! Tylko by biegał i biegał... [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Rano idziemy do parku /trzy minuty drogi/ i spotykamy się z jego kolegami. Teraz wprawdzie każdy różnie chodzi z powodu pogody, ale jak jest jako taka pogoda, to od godziny do dwóch godzin jest w parku. Szkoda, że nie ma w tym roku śniegu - bo Dindek się wtedy taaak cieszy :multi: Wogle nie chce wracać do domu :shake: Uwielbia skakać w tym śniegu, bawić się śnieżkami itp. Jest bardzo żywy. W domu, jak nie śpi - to przynosi jakąś zabawkę i trzeba się z nim bawić ;)[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A popołudniu i wieczorem już idziemy tylko w pobliże nie na długo i nie puszczam go, bo wokół ulice, ludzie itp. :shake: Ale co rano się wyhasa w parku:evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  5. [B]Baaardzo mnie cieszy, że Dinduś się podoba:multi:Ale ja mu tego nie powiem:shake: bo za dumny by był :evil_lol: .[/B] [B]--------------------------[/B] [B]Życzymy Kleksikowi szybkiego powrotu do zdrowia :painting:[/B] [B]I nie pisz, że on staruszek - bo nie ma 16-tu lat :multi::multi: i jest słodki ![/B]
  6. [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/7755/dindulek2012lh8.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/2417/dindulek2010al7.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/7387/dindulek2004wu3.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Zawsze mu stoi lewe ucho... O ile wogle jakieś stoi:multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  7. [B][COLOR=darkred]A to "najświeższe" fotki, czyli dzisiejsze.[/COLOR][/B] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/7003/dindulek2005dq7.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/920/dindulek2003if1.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/729/dindulek2011sd5.jpg[/IMG]
  8. [B]Megi - prześliczna...!! [/B][quote name='monika083'][B]INU[/B],nie boj sie,kastracja to dosc prosty zabieg i wykonywany przez doswiadczonego lekarza trwa 15 minut.Jesli Twoj piesio nie ma problemow z sercem to mysle ,ze nie masz sie czego obawiac:) [B]Halgre58[/B],dziekuje za odwiedzinki na fotosiku,przed przeczytaniem komentarza od Ciebie stwierdzilam ,ze Dinus bardzo mi Brunusia przypomina ,hehe.Szczegolnie na zdjeciu gdzie lezy i gryzie kosc,Brunus tez takie ma:) Ile Dino ma lat? Mnie tez podoba sie siersc brunolka,to chyba od zmiany jedzenia ..no i jest czysty,bo gdy go zabralsmy ze schroniska byl brudny i matowy.Mam tez dla niego taki spray do sierci,jest wtedy bardziej lsniaca i mieciutka:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"]http://images34.fotosik.pl/127/b3d481f33af40f99.jpg[/URL] [B][COLOR=red]Nie wstawiamy tak dużych zdjęć. Zapraszam do zapoznania się z regulaminem. Mod[/COLOR][/B][/quote] :loveu: [B]Dindek teraz w lutym będzie miał 3. lata. Przyjęliśmy dzień 28.luty - bo tak dokładnie nie wiadomo. Wzięłam go ze schroniska - jak miał 2.miesiące. [/B] [B]Gdzieś na wcześniejszych stronach są jego fotki, ale ja nie mogę ich teraz znaleźć. Są też jak był malutki... Poszukaj, a ja też jeszcze przejrzę... :multi:[/B] [B]A propos kastracji - Dindek też był kastrowany jeszcze w starym roku - i żadnych komplikacji nie było. A bałam się trochę, bo przecież on jest chory na trzustkę. Ale weterynarze zapewnili mnie - że to nie ma nic do rzeczy, ważne żeby serduszko było zdrowe ![/B]
  9. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8bc1f79b222ab080.html"][IMG]http://images27.fotosik.pl/146/8bc1f79b222ab080med.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://halgre58.fotosik.pl/albumy/352519.html[/URL] [B]Monika, ja też mam na fotosiku mojego Dindusia.[/B] [B]Bruno jest śliczny ! Byłam teraz na fotosiku i obejrzałam wszystkie Brunusie. Zostawiłam tam po sobie ślad - hehe. Jest naprawdę słodki...[/B]
  10. [B][COLOR=darkred]Ano jest taki sobie byczek hehe... A zdjęcia są z różnych okresów jego życia - jest tam też jako maluszek... [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Twój skrzat jest milutki, mordka słodka i nie wiem dlaczego piszesz przy jednym ze zdjęć "brzydalek". A jak on fajnie pozuje ![/COLOR][/B] :loveu::loveu:
  11. [B]Dinduś jak stanie na dwóch łapach - to jest [U]prawie[/U] taki jak ja, a ja mam 150 cm.[/B] [B]Przed chorobą - rok temu - ważył 26 kg. Ale potem tracił na wadze, aż spadł 6. kg. Co jakiś czas przytyje troszkę, ale znowu spada - i tak w kółko. Niestety to już tak będzie zawsze.[/B] [B][I][COLOR=red]A poniżej wczorajsza fotka z parku.[/COLOR][/I][/B] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/4638/wparku082un5.jpg[/IMG] :multi::multi::multi:
  12. [B][COLOR=darkred]Często oglądamy w domu "Policja dla zwierząt w Houston" i inne podobne... To cudownie, ile oni tam mogą zrobić dla tych biednych zwierząt ! A jak są karani "ludzie" , którzy choćby tylko zaniedbują zwierzęta - a co dopiero tacy, którzy się znęcają...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Czy u nas kiedyś też tak będzie ? No, ja już tego napewno nie dożyję ...[/COLOR][/B]
  13. [B][COLOR=darkred]Acha........ hehehe ...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Dunia, swojego psiurka adoptowałaś poprzez SPCA - to co oglądamy na Animal Planet ?[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Dobrze byłoby mieć coś takiego w Polsce... eh...:multi:[/COLOR][/B]
  14. [B][COLOR=darkred]Dunia ! Piękna psina...! I pięknie opisałaś jego historię... Foty - też suuper... Nie wiem, co jeszcze napisać... Chyba już nic dodać nie trzeba...:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  15. [quote name='dunia77']Aarionne, to zdjęcie z awatarka jest super... To też Twoja dziewczynka, prawda? Może jakaś większa wersja?[/quote] [B][COLOR=darkred]A ja myślę cały czas, że na tym awatarku - to też księżniczka Kora. Myślisz, że nie ? Że to inna psina ?[/COLOR][/B]
  16. [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/5771/wparku114as5.jpg[/IMG] [B][I][COLOR=darkred]Ta fotka jest dzisiejsza. Dindek zjadł obiadek i odpoczywa...:multi::multi::multi:[/COLOR][/I][/B]
  17. [quote name='Aarionne']Kochani, naprawdę mam teraz świeczki w oczach... Dziękuję :loveu::loveu::loveu: Ona jest moim skarbem największym! Jesteście wspaniali - nawet nie wiecie ile mi przyjemności sprawiliście :loveu:[/quote] [B][COLOR=darkred]No przecież wystarczy spojrzeć na jej mordkę...! Czy wątpiłaś, że jest słodka ??[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Mnie też tu sprawili przyjemność... oglądałaś Dina ? Też mnie bardzo cieszy, jak mój piesio się podoba ! No i też jest moim skarbem !:loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  18. [B][COLOR=purple]Coś takiego ... No, może i takie też są... [/COLOR][/B]
  19. [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/2747/dindekzkumplami2pi0.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Jejku... pochrzaniłam teraz ten układ fotek... [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Wybaczcie mi ;)[/COLOR][/B] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/3254/dindekzkumplamihn0.jpg[/IMG]:multi: :multi::multi::multi::multi:
  20. [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/6069/dindekgz6.jpg[/IMG] [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/6065/dindekikleksiktb7.jpg[/IMG][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/9146/dindekikleksik2sy0.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Czy mój Dindek jeszcze się wam nie znudził ?[/COLOR][/B] [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/1174/dindekikleksik3wk5.jpg[/IMG][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/7282/dindekikleksik4bc4.jpg[/IMG]
  21. [B][COLOR=darkred]Pańciu INU ;) Misiek napewno lubi śnieg - no nie ? Mój Dino uwielbia:multi: Nic tylko by się bawił śnieżkami:multi: Biega jak oszalały za kulkami, które mu rzucam i wogle jest w swoim żywiole, kiedy jest śnieg. No, niestety w tym roku ze śniegu nici :angryy:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Dindek pozdrawia Miśka :loveu: i jego pańcię:multi:[/COLOR][/B]
  22. Widzę następnego pieska - Miśka :multi: Fajnie ! Jego oczki patrzą - jak pańcia /pańciuś/ go fotografuje:lol: Nie tak ?? Bardzo mi się podoba. Ja zresztą kocham wszystkie pieski:multi::loveu::loveu:
  23. [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/5282/wparku4bk2.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/2466/wparku5gd6.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/8878/wparku6od9.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/3963/dodogo026ye9.jpg[/IMG] [B][/B] [B][COLOR=#8b0000]A tu na samym dole jest Dino i ... Dino :multi::multi:[/COLOR][/B]
  24. [IMG]http://img244.imageshack.us/img244/9673/dindkilx2.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/5171/wparkutn1.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/3360/wparku2va6.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/4227/wparku3zt9.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu:
  25. [I][COLOR=darkred][B]:loveu:Dzięki Wam za te wypowiedzi:multi: Tak bardzo mnie to cieszy:loveu:[/B][/COLOR][/I] [B][I][COLOR=#8b0000]Jak tylko będę miała wolną chwilę, to wyszukam jego fotki z płyt CD - jak się bawi ze swoimi kolegami w parku. Dino mimo tej choroby - jest bardzo żywy, wesoły i lubi się bawić... :multi: Powiedziałabym, że jest nie lada urwisem:diabloti:[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#8b0000]Pozdrawiam wszystkich :loveu:[/COLOR][/I][/B]
×
×
  • Create New...