Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [URL]http://img20.imageshack.us/img20/9900/image014cp6.jpg[/URL] latający pies :crazyeye: :smile: :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:[B][COLOR=darkred] Dindek - na widok patola - to nie tak już skakał :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ale się teraz z tego uśmiałam... :multi: latający pies:multi:[/COLOR][/B]
  2. [quote name='WŁADCZYNI']Alusia zapewne należy do osób które uważają że kastracja to krzywda dla psa, a inne psy będą się z niego śmiały:shake: Kastruj - jeśli nie pomoże w 100% to chociaż za pannami nie będzie latał;)[/quote] [B][COLOR=darkred]Przyłączam się do tej wypowiedzi w całej rozciągłości ![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ja dałam mojego Dina wykastrować, bo też myślałam że się uspokoi. Zrobił się jakiś nadpobudliwy, kiedy skończył dwa lata (w tym miesiącu kończy trzy latka). Zaczął robić rzeczy, których do tej pory nigdy nie robił ! Zaczął skakać na ludzi, nawet dzieci, chce się rzucać na psy - z reguły dużo większe od siebie, czasem ledwo go utrzymam. Boję się chodzić w bardziej zaludnionych miejscach z Dinem - bo skoczy na kogoś jak nic ! [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ale rano zawsze chodzimy do parku - gdzie go spuszczam ze smyczy, ściągam kaganiec, ale tam też są jego kumple, z którymi się goni, bawi, szaleje... [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ale kastracja tyle mu dała - że przestał szaleć za sukami z cieczką. Nic pozatem ! [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Weterynarze są różnego zdania: jeden powiedział mi, że to nie ma nic wspólnego z uspokojeniem psa, inny - że tak, napewno zmieni się jego charakter na łagodniejszy, jeszcze inny - że to nie jest tak do końca pewne ...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Dino został taki, jaki był...:multi::multi::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Acha... dodam jeszcze, że od małego bawił się z dziećmi na dworze /a teraz na nie skacze/, z innymi psami i był przyjazny dla KAŻDEGO...![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]________________[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]nie zmienia się wogle osobowość psa przez kastrację...[/COLOR][/B]
  3. [quote name='***']Ja byłam i u Fabisz i u Gierka. Fabisz nie miał dla mnie czasu, odwalił prześwietlenie, diagnozę zapisał na kartce i do widzenia bo kolejka była :lol:. Generalnie duuuży pośpiech, może dla tego nie trafił z diagnozą. Z Gierka jestem bardzo zadowolona i z poważniejszymi sprawami na pewno będę zasuwać do niego. Pozdrawiam Tyszankę.[/quote] [B][COLOR=darkred]Polecam jeszcze raz dra Gierka oraz młodą dr Ewę Gawron, która pracuje z drem Gierkiem. Ale także dr Lewicką z Mikołowa - jest świetna ![/COLOR][/B]
  4. [B][COLOR=darkred]Trzymamy także kciuki za Korunię ![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]To takie smutne :placz:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Czekamy na świeże wiadomości ![/COLOR][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B]
  5. [quote name='agaciaaa'][URL]http://img407.imageshack.us/img407/5996/image011yo2.jpg[/URL] czyżby Dinduś nie lubił odkurzacza? ;)[/quote] [B][COLOR=darkred]Dinduś pierwszy raz to wogle widział i słyszał :lol: Ciekawe, że na zwykły normalny odkurzacz nie reaguje... Ma to na co dzień. A to stało w kącie, aż dziś wyjęlam i.... Dindek narobił nam śmiechu :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ten "odkurzacz" tak buczy - inaczej niż normalny.[/COLOR][/B]
  6. [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/9696/image026wx1.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/8298/image027qn2.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/8994/image030rv3.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/1671/image017dk8.jpg[/IMG] [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/9756/image018xk9.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/8412/image021uo7.jpg[/IMG] [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/9460/image023uk3.jpg[/IMG] [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/9319/image025vk3.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/343/image007lg4.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/5996/image011yo2.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/4755/image012br1.jpg[/IMG] [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/4238/image014mj9.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/9499/image016fl7.jpg[/IMG]
  9. [quote name='*zaba*']O losie jakie zamieszanie!! Dobrze,ze juz wszystko ok.Teraz dawac fotencje,tylko te prawidlowe.hehe :)[/quote] [B][COLOR=darkred]A te prawidłowe - to już są na kundelkowej galerii :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Tutaj wjeżdżają :evil_lol: następne - dzisiejsze zresztą - czyli świeżutkie - jeszcze cieplutkie :multi:[/COLOR][/B]
  10. [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/7082/image005as3.jpg[/IMG] [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/2784/image019le4.jpg[/IMG] [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/281/image002cm1.jpg[/IMG] [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/195/image003tl8.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/6538/image004oz2.jpg[/IMG]
  11. [quote name='deer_1987']kliknij na edytuj a potem na ten znaczek najbardziej po prawej przy edycji, zamiast zdjec pojawia ci sie linki do nich i wtedy wywal te lniki[/quote] [B][COLOR=darkred]Tak też robiłam i cały czas te foty tkwiły ![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ale teraz widzę, że zostało tylko jedno - więc albo ktoś zrobił to za mnie, albo jednak się udało, albo ... czary-mary :multi::multi:[/COLOR][/B]
  12. [quote name='Ola164']halgre58 - ale o nas tez nie zapomnij :D Tu tez proszę wstawiać! :p[/quote] [B][COLOR=darkred]Masz rację ;) Już wstawiłam... Ale na galerii wszystko zepsułam i nie potrafię usunąć :-( Edytuję i dalej nie wiem co, tam nie ma usuń:shake::shake:[/COLOR][/B]
  13. [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/9900/image014cp6.jpg[/IMG] [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/1926/image018xc4.jpg[/IMG] [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/9871/image021wd8.jpg[/IMG] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/8337/image020zt2.jpg[/IMG] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/3922/image019wa6.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/148/image009lg1.jpg[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/6537/image008qb9.jpg[/IMG] [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/67/image007kj8.jpg[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/301/image016hk6.jpg[/IMG] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/5311/image015ab0.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/9250/image002ph9.jpg[/IMG] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/2251/image001iv1.jpg[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/7977/image006ku8.jpg[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/5656/image010gz2.jpg[/IMG]
  16. Dzamajka... Śliczna psina :loveu: Czekamy na następne fotki :multi:
  17. [B][COLOR=darkred]Nigdy już tego nie usunę !![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Nie da się i tyle !![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Przecież robię EDYTUJ i co z tego ? nic... nie ma usuń:shake:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=#8b0000]A ktoś inny może to usunąć - czy tylko ja muszę ?? Trzeba wyrzucić cały ten post - czyli wszystkie 5. fotek :roll:[/COLOR][/B]
  18. [quote name='BlackSheWolf']edytuj post i usun ;)[/quote] [B][/B] [B][COLOR=#8b0000]jest edytuj - a gdzie usuń ?:shake:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]no to koniec galerii :cry::cry:[/COLOR][/B]
  19. [quote name='BlackSheWolf']no :) czekamy :)[/quote] [B][SIZE=4][COLOR=darkred]Nie te fotki tu dałam !! Pomóżcie - jak to wyrzucić ?:placz::placz::placz:[/COLOR][/SIZE][/B]
  20. [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/1894/dindekdindek001lf4.jpg[/IMG]
  21. Nowy dzien nastal,wiec czas na nowe Dindusiowe fotki :loveu: [B][COLOR=darkred]_______________________[/COLOR][/B] :multi::multi:[B][COLOR=#8b0000] coś takiego ! niech się w spokoju napiję kawki :lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Cieszy mnie, że ktoś się upomina o nowe fotki :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]niedawno dopiero wróciliśmy z Dindusiem z parku. Ale nie robiłam dziś fotek, co nie znaczy że nie będzie następnych. Będą !![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Już się za to biorę...:multi:[/COLOR][/B]
  22. [quote name='*zaba*']Ale zalew fotek! No jak galeria-to galeria :) to jest sliczne zdjecie: [URL]http://img100.imageshack.us/img100/6185/image020ay1.jpg[/URL] A na nastepnych to taki pies bojowy :D Super. To ja zaprosze do obejzenia mojego Kamczyslawa :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35523[/URL][/quote] [B][COLOR=darkred]Obejrzałam Kamczysława i bardzo mi się podoba :multi: Przypomina mi pieska mojej koleżanki z mojego bloku. Fajne fotki... A to jego wylegiwanie się z pyskiem na nogach - to zupełnie jak Dindek. Tylko, że ja go przeganiam - bo mi w końcu nogi cierpną :multi:[/COLOR][/B]
  23. [quote name='elik']Po kastracji, ale czemu :-( ? Zastanawiam się nad kastracją mojego Bingusia, bo biedak jest taki maczo, że Belunia pomomo sterylki wzbudza w nim myśli o ojcostwie. Męczy się biedaczyna, a poza tym ciągle boję się, że któregoś pięknego dnia poleci za suczką i.....:placz::placz: Myślę o kastracji, tylko boję się, że zmieni to jego osobowość, czego chciałabym uniknąć. Czy możecie się podzielić swoimi spostrzeżeniami z przed i po kastracji ? Czy są jakieś różnice w zachowaniu ??? Będę wdzięczna za podzielenie się spostrzeżeniami. A to wątek Belusi vel Wirki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29451[/URL][/quote] [B][COLOR=darkred]Ja mojego Dina też dałam wykastrować kilka miesięcy temu. Chciałam żeby się uspokoił, bo jest jakiś nadpobudliwy czy co...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ale on jaki był - taki został :multi: Nic się nie zmieniło. [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Opinie weterynarzy są różne, jeden mówi że owszem uspokoi się, inny - że to nie ma nic wspólnego jedno z drugim... :shake:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]No to ja mam wiedzieć ? ;)[/COLOR][/B]
  24. [B][COLOR=darkred]Nie wszystkie zdjęcia są fajne, niektóre skanowane - ale chyba tak źle nie jest :shake: No to przeglądajcie i czekajcie na następne oczywiście :multi: Swoją drogą - czy ktoś tu będzie zaglądał ? Na początku parę osób obejrzało...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Na samej górze str.3 zniknęło mi zdjęcie Sonii. Czy to jakieś czary-mary ?? Ciekawe ....[/COLOR][/B]
  25. [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/1883/image010ay7.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/6324/image008gl7.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/1278/image007lg6.jpg[/IMG] [IMG]http://img238.imageshack.us/img238/5654/image033dm9.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/9026/image001bz2.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]I to narazie koniec... :loveu: Na samym końcu jest Dindek i Kleksik - też kumpel z parku :multi:[/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...