Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [quote name='Ola164']Tak ten wyraz pyszczka mówi: "Musisz raz, dwa iść do mojej galerii bo jak nie... :/ !!!"[/quote] [B][COLOR=darkred]No rzeczywiście ma taką minkę :multi::multi:[/COLOR][/B]
  2. [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/5748/23022008081to8.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/1599/p7250571nu3.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/8738/23022008047sf8.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/7790/23022008080th4.jpg[/IMG] [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/1807/23022008082zr9.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/4440/p7250570rb0.jpg[/IMG] [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/4317/p7250569ve9.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/3737/23022008038ba2.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/7819/23022008042wa7.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/4597/23022008043gv9.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/5596/23022008044wj1.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/5172/23022008001bg2.jpg[/IMG] [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/5111/23022008010fy5.jpg[/IMG] [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/8849/23022008062wc7.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/1963/23022008027jk9.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/686/23022008053jg6.jpg[/IMG]
  7. [B][COLOR=darkred]To jakieś fatum - czy co ? [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Mam nadzieję, że to już koniec :crazyeye:[/COLOR][/B]
  8. [IMG]http://img158.imageshack.us/img158/9019/p1010432or5vd5.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Pamiętacie Sonię ?[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Niestety dziś rano odeszła :placz: Operacja jednak nie pomogła:placz:[/COLOR][/B]
  9. [quote name='saya']będzie patrzył, na pewno :razz: każdy psiak jest unikatowy i dla nas najpiękniejszy :) skromnie dołączam się do pytania ^^[/quote] [B][COLOR=darkred]Będą, będą ;) Ale od wczoraj leżę, jestem trochę chora... Wszystko za mnie robi mąż... A ja się byczę :evil_lol: Ale jutro napewno coś nowego sfotkuję na spacerku z Dindusiem... Więc będą świeże foty :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  10. [quote name='Katka_z1']Witam, Na dzisiaj zapisałam psa do wet na usunięcie grudek z 3. powieki. Psa leczyłam przez ok pół roku u okolisty dr Garncarza........ Niestety poprawy nie widać. Wczoraj zdecydowałam się na ten zabieg, jednak teraz nie jestem pewna, czy jest to dobra decyzja. Byłam u jeszcze dwóch innych wet ale niczego konkretnego się nie dowiedziałam. Moja suczka ma skończone pięć lat, i jest wielorasowcem w 95% przypominającym owczarka niemieckiego. Proszę o jakąś radę, może konsultacje u innego lekarza..... Proszę też o jakieś szczegóły dot takiego zabiegu. Dzięki i pozdrawiam[/quote] [B][COLOR=darkred]Mój Dindek też miał taki zabieg i NAPRAWDĘ nie masz się czego obawiać. To dla dobra psiurka !! Wierz mi !![/COLOR][/B]
  11. :multi: [B][COLOR=darkred]No, kagańca jako kary to i tak by mój Dino nie mógł mieć, bo nosi go na codzień... A to i tak żadna kara... [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Dino szczeka i na ludzi i na psy - szczególnie te duuużo większe od siebie :lol: Potrafi nawet skoczyć na kogoś - nawet na dziecko :mad:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Zmienił się tak - jak skończył dwa lata. Przedtem nigdy tego nie robił. Uczyłam go posłuszeństwa i był naprawdę posłuszny.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Nagle mu coś odbiło :mad: Ja słyszałam, że niektórym psom po drugim roku życia zmienia się charakter, ale dlaczego mojemu Dindkowi akurat na gorsze ?? [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]W domu jest natomiast łagodny. Wszystkich wita wylewnie; podejrzewam nawet, że gdyby weszli złodzieje - też by i ch witał :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A na dworze ... :placz:[/COLOR][/B]
  12. [B][COLOR=darkred]Korunia spotkała się też NAPEWNO z Kleksikiem ... Będą teraz razem ...[/COLOR][/B]
  13. [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/1205/anigifiz9.gif[/IMG]
  14. [URL]http://www.mfoto.pl/[/URL] [B][COLOR=darkred]To zdjątko mi się podoba najbardziej...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ale czekamy na więcej !!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Psinek słodki :loveu:[/COLOR][/B]
  15. [quote name='roksiakb']mnie tez się normalnie otwiera... ;) i nic się nie martw - u ciebie przynajmniej ktoś coś napisał, a w mojej galerii pajęczyna się już znalazła z mnóstwem tarantul, haha... nikt tam nie zagląda - cicho i smutno :-)[/quote] [B][COLOR=darkred]________________________________[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Gdzie ta galeria ?? I nie opowiadaj takich rzeczy :crazyeye: bo np. z nas dwóch na animaliach to kogo oceniają więcej: Dindka czy Basterka ?? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  16. [quote name='BlackSheWolf']Witam :D :D :)[/quote] [B][COLOR=darkred]_______________________[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Cyganka ?? Ciągle nic ?? Bidna... [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ale czytałaś, co ci napisałam na gg... myślę że będzie dobrze, lepiej niż myślimy ! Ja w to wierzę i ty też musisz mieć silną wiarę w to ![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Jak będziesz się skupiać cały czas na tym, żeby szyyyyybko Cygance znaleźć domek - to po pierwsze - to nigdy nie wyjdzie tak na szybko, a po drugie - sama zwariujesz !! Wierz mi ![/COLOR][/B]
  17. [quote name='roksiakb']aż się zaczerwieniłam :lol: haha... a swoją drogą, to net chodzi mi tak wolno, że szkoda gadać.... poczta w ogóle się odpalać nie chce... :angryy:[/quote] [B][COLOR=darkred]_________________________________[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A myślałam, że z tą pocztą to tylko tak u mnie, bo mam zaśmiecony komputer - czy co... :lol:[/COLOR][/B]
  18. [B][COLOR=darkred]Acha... baaardzo proszę, żeby mi ktoś odpowiedział - czy jak się kliknie w mój bannerek/odnośnik - to od razu pokazuje się galeria ?? Ktoś mi napisał na maila, że się nie otwiera i trzeba klinąć na tą wąską listewkę /ten cień/ - żeby się otworzyło... [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]No, ja nie wiem... sama próbowałam i mnie się otwiera normalnie...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Co jest grane ??[/COLOR][/B]
  19. [quote name='agaciaaa']Do nas też na początku mało kto zaglądał :) Fotki są fajne! :loveu:[/quote] [B][COLOR=darkred]______________________________________[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ja też myślałam, że fajne... Ale znajoma przysłała mi "ocenę" tych fotek. Nie za dobrze ! A od was też oczekuję szczerości - ja się nigdy nie obrażam ! Jakieś rady i baaardzo szczera ocena pomoże mi przecież robić lepsze ! Więc bluzgajcie na mnie, radźcie :lol: a ja będę wdzięczna :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  20. [quote name='roksiakb']haha!! widze,że cię dogo wciągnęło! a i tyle fajnych fotek masz - nie wysyłałaś mi ich!!! :mad: w końcu mam chwilkę czasu, żeby "odsapnąć"... i coś poloookać na neciku...[/quote] [B][COLOR=darkred]Roxia, to dogo - to twoja zasługa :multi: To dzięki tobie tu zajrzałam i tak już zostałam :loveu:[/COLOR][/B]
  21. :multi:[quote name='Waxy']Efli jest przepiękna :loveu: Śliczna psinka! Dołączam się do prośby sąsiadów piętra wyżej :razz:[/quote] [B][COLOR=darkred]Ja też ![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Już nie wstawiam mojego Dindusia, bo wprawdzie on jest najpiękniejszy dla mnie, ale widzę tu takie słodkości - że amen :crazyeye::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu: nikt już na mojego nie będzie nawet patrzył..[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Jaki on słodki - a pędziwiatr - nie ??[/COLOR][/B]
  22. [B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkred]Narazie może zrobię może przerwę, bo tu zaglądnęło "dwie osoby na krzyż" ... Może za dużo fotek naraz ?? A może wogle niefajne ??[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#8b0000]Oglądam inne foty i widzę, że naprawdę jest duuużo piękniejszych... [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#8b0000]To co... odpoczniemy od Dindusia ?[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#8b0000]Teraz znowu jeden psiurek odchodzi /ale czy napewno/? [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#8b0000]Tu będzie żałoba... Trzeba jednak odczekać trochę ... :-([/COLOR][/FONT][/B]
  23. [quote name='apple']No zobaczcie wszyscy jaki jestem ładniutki:loveu:[/quote [B][COLOR=darkred]Pewnie, że fajniutki... Jeszcze jak !![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Mój mąż uwielbia bokserki od czasu, kiedy /dawno temu/ znalazł na swoim podwórku jasną, pręgowaną jeszcze młodą bokserkę... Wychodząc co dzień wyrzucać poprostu śmieci zauważył, że ona cały czas tam jest. Zabrał ją więc do domu - mimo protestów mamy. I baaaardzo ją oboje pokochali ! Ale jego mama mimo wszystko bez dwóch zdań kazała powywieszać ogłoszenia o znalezieniu psiurka. Bokserka bowiem była zadbana, ale wystraszona. Jakby czyjaś była... i się zgubiła...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]I właściciele się znaleźli !! Mieszkali dwie ulice dalej ![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ciekawe, że nie było nigdzie żadnych ogłoszeń od nich, że zaginęła ?? Ja też polubiłam bokserki, są śliczne... ale jednak wzięliśmy sobie mieszańca ze schroniska...[/COLOR][/B] [B][/B] [B][/B]
  24. [B][COLOR=darkred]Acha... wiesz o czym myślę ?? Jak to nie będzie znajomych jej ludzi ?? A wolontariuszki - takie jak ty ??[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Przecież chodzicie tam - pomagacie, widujecie się m.in. z Cyganką właśnie - więc nie będzie taka znów osamotniona ![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A domku dla niej - oczywiście trzeba szukać nadal - ale w międzyczasie wy dziewczyny - będziecie ją odwiedzać !![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]______________[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Teraz mi odpowiedz - czy dobrze myślę - czy całkiem do kitu ....[/COLOR][/B]
  25. [quote name='BlackSheWolf']wiem o tym :( trudno jak mama chce z hodowli to trudno :( .... a cygance szukam SZYBKIEGO domu :( mamy malo czasu .... od 5 marca bedzie nowy kierownik w schronie i boje sie, ze cyganka moze nie zniesc widoku nowych osob... nigdzie nie bedzie znanych dla niej ludzi ;([/quote] [B][COLOR=darkred]Tak mi żal tej Cyganki - a taka fajna !! Jaka szkoda, że twoja mama nie chce się zgodzić jej wziąć - no ale trudno, co zrobić...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Moja mama kochała psy i bez dwóch zdań by się dała namówić... Ale ojciec z kolei niecierpiał psa w domu ! A był zawzięty ! Kto inny z kolei woli z hodowli, rasowego... No cóż.... Takie jest życie...[/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...