-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[quote name='deer_1987']Ja jego nie ogladam tylko Twoja znam :D[/quote] [B][COLOR=darkred]Noooo... coś takiego :loveu: A oglądałaś te slajdy ?? :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
-
[quote name='Ola164']a ja dziś wstałam o 4:30 :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [B][COLOR=darkred]A ja poszłam spać za dziesięć czwarta rano :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Przed szóstą wstałam i już piłam kawkę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Izabela124.']Witanko A kiedy beda nowe fotki?[/quote] [B][COLOR=darkred]Będą, będą... cieszy mnie, że ktoś tu zagląda:multi::multi: bo ostatnio wszyscy odwiedzają Kronosika - ślicznego bobaska, myślałam, że my pójdziemy w odstawkę :-([/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Muszę dokupić płyt CD, żeby zgrać foty... Mam ich już tyyyyle, że komputer mi pęknie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][COLOR=darkred] I swoje i przysłane przez innych.[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Witam ... No wreszcie musiałam zajrzeć do Kronosika, bo ostatnio cały świat się tylko wokół niego kręci :megagrin::megagrin::megagrin:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ha :multi: no już teraz wiem dlaczego :evil_lol: Jest naprawdę śliczny ![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Taki bobas :multi::multi: A w tej wodzie - a raczej nad wodą - kapitalnie :evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Mój Dindek bardzo lubi pływać w stawie latem w parku... :loveu:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Jeszcze nie śpię :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Bawię się w komputerze.. Chyba nie będzie mi się już opłacało kłaść spać :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[URL]http://halgre58.wrzuta.pl/film/5vVcPf0ScO/[/URL] [B][COLOR=darkred]Na naszej galerii też jest ten sam link, bo nie wiem gdzie najpierw zajrzycie :loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Deer - jak zwykle ma super fotki swojej ślicznej jamniczki :multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[URL]http://halgre58.wrzuta.pl/film/5vVcPf0ScO/[/URL] [B][COLOR=darkred]Zapraszam do oglądania :loveu::loveu:[/COLOR][/B]
-
[quote name='agaciaaa']Ale macie piękny park! :loveu::loveu: Wszystkie fotki obejrzałam, ale Dindek ma dużo kolegów :)[/quote] [B][COLOR=darkred]A owszem... ma dużo kolegów :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Jak wchodzimy do parku, to Dindek prowadzi :loveu: - zna drogę na pamięć, którędy trzeba iść na "punkt spotkań" - hahaha... Tam gdzieś na zdjęciach jest tor saneczkowy, gdzie zawsze się spotykają i gonią :multi: I tylko tam go spuszczam ze smyczy :loveu:[/COLOR][/B]
-
[URL]http://halgre58.wrzuta.pl/film/yztnLCgMrU/[/URL] [B][COLOR=darkred]Proszę jeszcze obejrzeć sobie powyższy slajd... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='ursa81']Obejrzałam :) Da się :) Super pokaz![/quote] [B][COLOR=darkred]Dzięki :multi::multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Jak się cieszę, że można tu obejrzeć :loveu::multi::loveu::multi:[/COLOR][/B] [B][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Kurcze :mad: nie wiem jak to obejrzeć... może ktoś spróbuje ?;)[/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']Taki park to skarb :D[/quote] [url=http://halgre58.wrzuta.pl/pliki/cSAUhD2XUH/park][img]http://www.wrzuta.pl/images_2/pliki.gif[/img][/url] albo: [URL]http://halgre58.wrzuta.pl/pliki/cSAUhD2XUH/park[/URL] [B][COLOR=darkred]Taaak... i niedaleko, bo ok. 5.minutek od bloku :loveu::loveu: można jeszcze obejrzeć pod tym linkiem powyżej... Mam nadzieję, że się otworzy :multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Bonni']Ooo dziękujemy!!! Ja i Era oczywiście ;)[/quote] [B][COLOR=darkred]Nie ma za co :loveu: Twoja Era śliczna :lol: Filmik z agility też oglądaliśmy - jest super ! Przydałoby się też Dindkowi coś takiego :evil_lol::multi::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img392.imageshack.us/img392/1443/wparku50320080732ct7.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Dindek - jako kawaler - życzy wszystkim suniom i ich pańciom duuużo zdrowia i wszystkiego co NAJ ... w dniu ich święta :Rose::sweetCyb::Rose::laugh2_2:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Jakie ślicze fotki ! Rzeczywiście takie super uśmiechy :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/6311/wparku5032008077wq0.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Dindek też potrafi się śmiać :roflt::roflt::roflt:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img252.imageshack.us/img252/4489/image015zv8.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Sammi jest za dostojny, żeby bawić się w jakieś gonitwy... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Jest w końcu championem ..., chodzi na wystawy, zdobywa nagrody ;);)[/COLOR][/B] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/3905/image027nl5.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Oooo ... mam patolek :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/8426/image030rx9.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]hehehe ... :megagrin::megagrin::megagrin:[/COLOR][/B] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/9593/image039gy4.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Sammi już musi do domu ... :eviltong::eviltong:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img186.imageshack.us/img186/5181/image005ij2.jpg[/IMG] [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/1008/image006lx1.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Widzę, że idzie mój kolega ...:multi:[/COLOR][/B] [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/43/image010vl1.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Przedstawiam wszystkim mojego kumpla - Sammiego :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]To jest książę Sammi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/8185/image011hh3.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Sammi nie biega wprawdzie z kolegami, ale jest fajnym kumplem :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/6163/image013da6.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR=darkred]A może na koniec pokażę wam chociaż kawałek parku, do którego chodzę ?[/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/350/wparku5032008180pl5.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Takich drzew było więcej - wyrwanych z korzeniami przez wichurę... [/COLOR][/B] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/7987/wparku5032008005fi0.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]W tym stawie - latem oczywiście - lubi popływać sobie Dindek :lol:[/COLOR][/B] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/6958/wparku5032008084ek9.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]A taki mamy kościółek zabytkowy w parku...[/COLOR][/B] [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/241/wparku5032008156qe4.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]A tą alejką wracamy do domu ... :eviltong:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img147.imageshack.us/img147/1030/wparku5032008173qk1.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Jakie smaczne :evil_lol: A ja mam taką be :multi: dietetyczną :roll:[/COLOR][/B] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/4323/wparku5032008174jw3.jpg[/IMG] [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/6012/wparku5032008175mb0.jpg[/IMG] [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/3871/wparku5032008178dg3.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/9228/wparku5032008179te4.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]No i koniec częstowania... Tuptuś chce dalej iść na spacerek... :evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='BlackSheWolf']no to chcemy pozniej fotke w nowym kagancu :D :)[/quote] :painting:[B][COLOR=darkred] będą, będą ... ale najpierw będzie jeszcze dokończenie tamtego spacerku :sweetCyb:tylko teraz muszę się :sleep2: bo straaasznie się najadłam :shock: . Dopiero jedliśmy obiad. [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Też mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy... Nie mogłoby być poprostu inaczej :shake::shake: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Będziemy trzymać także kciuki - ja, mój mąż i ... Dindek :happy1::happy1:[/COLOR][/B]
-
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[B][COLOR=darkred] Kupiliśmy dobry rozmiar :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale dziurkę i tak trzeba dorobić, bo inaczej znów zgubimy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Kupiliśmy identyczny - jaki miał przedtem ten skórzany. Bo teraz chodził w takim "żeleźnioku" :megagrin::shiny: zastępczym, który jest do niczego... :grins:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]To jeszcze nie koniec fotek... jeszcze kilka z tego spacerku będzie:loveu: Ale teraz przerwa, bo idziemy z Dindusiem kupić nowy kaganiec, ponieważ w sobotę zgubiliśmy tamten:eviltong::eviltong::eviltong:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img411.imageshack.us/img411/4272/wparku5032008155wu6.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/6721/wparku5032008164xf6.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Jak mi się nie chce jeszcze wracać do domu... w parku tak fajnie:lol:[/COLOR][/B] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/1992/wparku5032008166nx2.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Będę zwlekał ...:evil_lol:[/COLOR][/B] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/1795/wparku5032008171uj1.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Posiedzę ..........;)[/COLOR][/B] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/4523/wparku5032008177uh7.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Ooooo....!! popatrzcie, kogo spotkaliśmy :multi: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Przedstawiam wszystkim Tuptusia :multi: Jego pańcio zawsze częstuje mnie smakołykami :multi::loveu:[/COLOR][/B]
-
Galeria Kleksa - [*] ;( ZAWSZE BEDE CIE KOCHAC !!! ;( [*]
halgre replied to BlackSheWolf's topic in Galeria
[B]My z Dindusiem też mocno trzymamy kciuki, żeby tata się zgodził:loveu:żebyś znowu miała w domu przyjaciela:multi:[/B]