-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[IMG]http://img254.imageshack.us/img254/8316/24092008001vw2.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/4750/24092008002gt8.jpg[/IMG] [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/1968/24092008003yf9.jpg[/IMG] [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/4875/24092008005pr2.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/2261/24092008006sd4.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img508.imageshack.us/img508/7123/19092008176na8.jpg[/IMG] [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/4550/19092008177an4.jpg[/IMG] [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/713/19092008178lf8.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/6562/19092008185tx6.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]KONiEC zabawy ...!! idziemy już do domku na śniadanko ...:eviltong:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Ale - że trzeba by jeszcze piąte zdjęcie tu - to powtórzę malutkiego Dindka ze 100. strony ... Fajny był ??[/COLOR] [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/7089/pagecq9.jpg[/IMG]
-
[quote name='anitaaa i bartis']super zdjęcia jak ganiają :lol: Dinduś chyba jest szybki ?? :loveu: PS. a te śliczności haskie to nie mają na myśli ucieczki ?[/quote] [COLOR=darkred]Dinduś ... taaak ! szybki - ale są jeszcze szybsze !![/COLOR] [COLOR=#8b0000]Nie nie mają na myśli ucieczki haskie :shake:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]PS.: Jeszcze nie śpisz ?? Oglądałaś filmik z malamutkami ??[/COLOR]
-
[IMG]http://img211.imageshack.us/img211/8943/19092008164ob0.jpg[/IMG] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/8696/19092008168hi5.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/3523/19092008170fk6.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/3295/19092008171lr6.jpg[/IMG] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/3878/19092008172tw4.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img402.imageshack.us/img402/7121/19092008152rv4.jpg[/IMG] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/9902/19092008156cj3.jpg[/IMG] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/2673/19092008160ir5.jpg[/IMG] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/1654/19092008161oj6.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/9982/19092008163qu2.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img211.imageshack.us/img211/9070/19092008132if2.jpg[/IMG] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/8149/19092008138hl2.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/3963/19092008142vt4.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/3118/19092008146ze3.jpg[/IMG] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/7896/19092008151ye6.jpg[/IMG]
-
[COLOR=darkred]Słodziuchna ta Kura ...:multi:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Ale czemu Kura ...!!![/COLOR]
-
Myślałam, że pokaże się sam link ...
-
[URL]http://pl.youtube.com/watch?v=B__CEI29cxM[/URL] - [COLOR=darkred]kliknijcie sobie w to ...:laola:[/COLOR]
-
[COLOR=darkred]Ale w Katowicach ma być w sobotę słonecznie, w niedzielę z powrotem deszcz ... U was - nie wiem ...:shake: Chyba tak samo ?[/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]hmm...u mnie jest na swoim miejscu :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]widziałam, widziałam rozbiegane i rozszalałe pieski :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [COLOR=#8b0000]taaak... teraz też widzę, ale wczoraj nie ... to tak jak te dindkowe znikające zdjęcia ;)[/COLOR] [COLOR=#8b0000]A dzisiaj znowu nie pójdziemy szaleć do parku, bo już widzę deszcz... nic tylko deszcz :mad:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Ale w sobotę ma być u nas pogodnie ...[/COLOR]
-
[COLOR=darkred]Czy ja mam już omamy - czy ty byłaś Kati ??:eviltong:[/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Dinduś z dyndającym ozorkiem - ciąg dalszy :loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]a jakie miał towarzystwo haszczorków :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]więcej fotów, więcej :multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [COLOR=darkred]A gdzie jest twój banerek do galerii ??[/COLOR]
-
[COLOR=darkred]Zostało jeszcze 20. zdjęć - ale już nie mam nerwów, bo ciągle przerywa, ciągle od nowa ... :mad:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Reszta jutro, chyba że jeszcze w nocy :p Zależy ... ;)[/COLOR]
-
[IMG]http://img141.imageshack.us/img141/3017/19092008125nm8.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/4198/19092008127lx3.jpg[/IMG] [IMG]http://img75.imageshack.us/img75/9800/19092008128yv7.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/3471/19092008129hw9.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/1034/19092008130yk9.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img123.imageshack.us/img123/7748/19092008097re1.jpg[/IMG] [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/4420/19092008104ew0.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/5511/19092008107ou8.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/8348/19092008120zy7.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/9192/19092008121qy2.jpg[/IMG]
-
[quote name='deer_1987']no bo juz moj post na 101 stronie jest a nie 100 :P[/quote] [COLOR=darkred]Ach taaaaaaaak ...! Nie martw się tym zbytnio :shake: Ja się cieszę, że nas tu wogle odwiedzasz :loveu::loveu:[/COLOR]
-
[IMG]http://img123.imageshack.us/img123/6259/19092008090vi1.jpg[/IMG] [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/1275/19092008091ly0.jpg[/IMG] [IMG]http://img75.imageshack.us/img75/5540/19092008093zz5.jpg[/IMG] [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/5379/19092008094qq8.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/6806/19092008095mc1.jpg[/IMG]
-
[COLOR=darkred]Chyba się wścieknę :mad::mad::mad:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Wgrałam następne 5. zdjęć i nie dało się zatwierdzić... przerwało - i tyle :angryy:[/COLOR]
-
[quote name='deer_1987']Oj nie zalapie sie na 100 :([/quote] [COLOR=darkred]??????????????[/COLOR]
-
[quote name='anitaaa i bartis']o teraz widze już wszytskie:multi: sliczne foty :loveu: Dinduś widać bed\rdzo szybki :evil_lol: PS. a gdzie z Dindusiem się bawicie w Katowicach ??[/quote] [COLOR=darkred]W parku im. T.Kościuszki w Katowicach :loveu:[/COLOR]
-
[COLOR=darkred]Czy wy tu widzicie jakieś zdjęcia ??? Były - bo sama widziałam, ale znikły ... Ja ich nie widzę jakoś ... :placz:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Mam jeszcze 37. fotek, ale jest sens je wgrywać, skoro ich potem nie widać ??[/COLOR]
-
[COLOR=darkred]Przestało mi działać Image Shack :-( będę co jakiś czas sprawdzać... Jak znów będzie dobrze - to dokończę (mam taką nadzieję) :roll:[/COLOR]
-
[IMG]http://img176.imageshack.us/img176/4627/19092008082tu1.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/7728/19092008083bm0.jpg[/IMG] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/6339/19092008084gj2.jpg[/IMG] [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/4012/19092008085an6.jpg[/IMG] [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/8422/19092008089ne3.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]No, to dało się wreszcie dokończyć ... oby tak dalej ...[/COLOR]