-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[quote name='Kinia'][URL]http://images36.fotosik.pl/49/6a8bc2c51dfc3e47.jpg[/URL] jak dużo psów;) [URL]http://images41.fotosik.pl/49/9486a4f60b273f19.jpg[/URL] piękne[/quote] [B][COLOR=darkred]To wcale jeszcze nie jest dużo :evil_lol: Bywało więcej :evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]ad.2 - dziękuję[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='anitaaa i bartis'][URL="http://images36.fotosik.pl/49/6a8bc2c51dfc3e47.jpg"][I]http://images36.fotosik.pl/49/6a8bc2c51dfc3e47.jpg[/I][/URL][I] jaka zgrana gromadka :loveu:[/I] [URL="http://images41.fotosik.pl/49/9486a4f60b273f19.jpg"][I]http://images41.fotosik.pl/49/9486a4f60b273f19.jpg[/I][/URL][I] Pięknie :loveu: U nasteżtak ładnie dzisiaj się zrobiło :multi:[/I][/quote] [B][COLOR=darkred]Szkoda, że tak na święta nie było :shake:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='Paulina_mickey']Fajnie ten Dalamtyńczyk wygląda na białym śniegu :evil_lol:[/quote] [B][COLOR=darkred]Tylko kropki widać ... :multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='jbk'][URL]http://images41.fotosik.pl/49/9486a4f60b273f19.jpg[/URL] - ale bym się tam przeszła :)[/quote] [B][COLOR=darkred]U was też napewno pięknie :loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]____________________________________________________[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Podpisałam na tym zdjęciu - kto jest kto :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/50/6d152ce02fe28dd3.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B]
-
[URL="http://www.fotosik.pl]"][IMG]http://images30.fotosik.pl/314/21e02831eb78cea1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl]"][IMG]http://images33.fotosik.pl/443/b6159261efc750d9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl]"][IMG]http://images27.fotosik.pl/313/e59c51c43a82bfef.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl]"][IMG]http://images41.fotosik.pl/49/9486a4f60b273f19.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/437/1a52577abc54cf3f.jpg[/IMG][/URL] [B][U][COLOR=darkred]K O N i E C fotek z 14-go...[/COLOR][/U][/B]
-
[URL="http://www.fotosik.pl]"][URL=www.fotosik.pl][/URL][IMG]http://images37.fotosik.pl/49/8421ea25a521444d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl]"][URL=www.fotosik.pl][/URL][IMG]http://images31.fotosik.pl/438/900fa150b76f383c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl]"][URL=www.fotosik.pl][/URL][IMG]http://images39.fotosik.pl/49/62bb2f9f18a5308a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl]"][URL=www.fotosik.pl][/URL][IMG]http://images39.fotosik.pl/49/d6b5001966fc9e23.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl]"][URL=www.fotosik.pl][/URL][IMG]http://images47.fotosik.pl/49/b49e4b539afbfa7e.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl]"][URL=www.fotosik.pl][/URL][IMG]http://images42.fotosik.pl/49/98edeb7653e51582.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl]"][URL=www.fotosik.pl][/URL][IMG]http://images48.fotosik.pl/49/face2a14af4915dd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl]"][URL=www.fotosik.pl][/URL][IMG]http://images24.fotosik.pl/314/d0b1248b2e2da70a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl]"][URL=www.fotosik.pl][/URL][IMG]http://images36.fotosik.pl/49/6a8bc2c51dfc3e47.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl]"][URL=www.fotosik.pl][/URL][IMG]http://images34.fotosik.pl/438/932f9d6faae81616.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl]"][URL=www.fotosik.pl][/URL][IMG]http://images24.fotosik.pl/314/a605ab6311a206f8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl]"][URL=www.fotosik.pl][/URL][IMG]http://images32.fotosik.pl/437/9507ad3f453c0f92.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl]"][URL=www.fotosik.pl][/URL][IMG]http://images50.fotosik.pl/49/c48b01b0c6bfb331.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl]"][URL=www.fotosik.pl][/URL][IMG]http://images46.fotosik.pl/49/db1ceee77e770fa3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl]"][URL=www.fotosik.pl][/URL][IMG]http://images34.fotosik.pl/438/118a99aed62774b7.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl]"][URL=www.fotosik.pl][/URL][IMG]http://images28.fotosik.pl/314/a323fde223fbff0f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl]"][URL=www.fotosik.pl][/URL][IMG]http://images40.fotosik.pl/49/f61c78f419c8cc91.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl]"][URL=www.fotosik.pl][/URL][IMG]http://images24.fotosik.pl/314/adf1b7b03a863e3f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl]"][URL=www.fotosik.pl][/URL][IMG]http://images41.fotosik.pl/49/a7cda063c8486110.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl]"][URL=www.fotosik.pl][/URL][IMG]http://images40.fotosik.pl/49/3d9c111c4eb27802.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl]"][URL=www.fotosik.pl][/URL][IMG]http://images35.fotosik.pl/49/03b3d6921cb68c70.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl]"][URL=www.fotosik.pl][/URL][IMG]http://images38.fotosik.pl/49/bf7a4863566f4797.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl]"][URL=www.fotosik.pl][/URL][IMG]http://images39.fotosik.pl/49/17a5ea8e0c9e9383.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl]"][URL=www.fotosik.pl][/URL][IMG]http://images31.fotosik.pl/438/bb167264dde1d66b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl]"][URL=www.fotosik.pl][/URL][IMG]http://images28.fotosik.pl/314/2d4e86b339d39abf.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/49/5a0df44e98207749.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl]"][IMG]http://images48.fotosik.pl/49/5156d706f7a8049d.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://images46.fotosik.pl/49/5f22280594ad234a.jpg[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl]"][IMG]http://images35.fotosik.pl/49/67a59db58ae0c8c6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/49/b4c681174a41f6b8.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Kinia']a u nas ma być mróz właśnie:eviltong: ja sie ciągle kuruje:diabloti:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]No tak, ale ty jesteś już bardziej w górach - tam ziiima jak się patrzy :multi: Wolę mróz, niż taką chlapę - będzie peeełno wody z tego śniegu :mad:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='deer_1987']no widzisz a u nas ani sladu po sniegu, ani w planach go nie ma..[/quote] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][COLOR=darkred][B]Wiesz, co myślę ? Przeprowadź się bardziej na północ - tam są zimy :crazyeye::crazyeye: Mielibyście duuużo śniegu :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [quote name='Kinia']U nas też dużo śniegu! I ciagle sypie! A ja chora i nigdzie isć nie moge:([/quote] [B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][COLOR=darkred]Tak jak u nas :loveu: Ale od poniedziałku zapowiadają - u nas przynajmniej - plusową temperaturę +4 :roll: Ale będzie chlapa :crazyeye:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][COLOR=#8b0000]A ty się kuruj i zdrowiej :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
-
:bye: [B][COLOR=darkred][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Śliczne portreciki :loveu: Filmik też bardzo fajny :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [URL]http://images41.fotosik.pl/48/e0a217840ed445fe.jpg[/URL] - [B][COLOR=darkred]a to fajne, ciekawe zdjęcie :multi: przypomina fajkę :evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Cześć :multi: Przyszłam się przywitać :evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Witam :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Widzę, że tu takimi smakołykami częstują [URL]http://thedailyrandonneur.files.wordpress.com/2008/01/hot-chocolate.jpg[/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ja też chcę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: mniam mniam :multi:[/COLOR][/B]
-
[URL]http://images39.fotosik.pl/43/1d0d532ef5320e6b.jpg[/URL] - [B][COLOR=darkred]kusiu, kusiu ... :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][URL]http://images34.fotosik.pl/425/92f60ff72713f301.jpg[/URL][/COLOR][/B] [URL]http://images31.fotosik.pl/426/63275d87441baa78.jpg[/URL] [B][COLOR=darkred]baaardzo fajne... :multi:[/COLOR][/B]
-
http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/185211/00000080.JPG - super zdjęcie w ruchu :loveu::loveu::loveu:
-
[COLOR=darkred]Przepiękne zdjęcia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [URL]http://i39.tinypic.com/1e53yv.jpg[/URL] - [COLOR=darkred]suuuuuuuuper :loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR]
-
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkred]Dzieńdoberek :bye:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Dziękujemy z Dindkiem wszystkim za odwiedzinki i miłe komentarze :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Właśnie wróciliśmy ze spacerku z parku :multi: Dindek dostał śniadanko, ja zaraz robię kawę i wrzucam z aparatu świeże fotki... A napadało śnieeeeguuu !!!!!!!! I nadal sypie :crazyeye:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Ale jeszcze mam z 14-go :-o Ale nim zacznę wrzucać na dogo - muszę wreszcie porządnie odrobić zaległości w odwiedzinach u was :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Owczarkowa'][CENTER][URL]http://images25.fotosik.pl/313/f74bc255b4db902emed.jpg[/URL] Jakie uściski :diabloti::diabloti:[/CENTER] [/quote] [COLOR=darkred]Anoo...:loveu::loveu::loveu:[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [quote name='anitaaa i bartis'][URL]http://images25.fotosik.pl/313/f74bc255b4db902emed.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu:[/quote] :loveu::loveu::loveu: [quote name='deer_1987']Lubie tu zagladac, bo tyle fajnych fotek!!![/quote] [COLOR=darkred]Ooooo... dziękujemy :multi:[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [quote name='Shetanka']Rozmazane trochę, ale ładne :loveu: [URL]http://images31.fotosik.pl/437/6f17b823c815a297med.jpg[/URL] Słodkie :loveu::loveu::loveu:[/quote] [COLOR=darkred]Ano rozmazane, ale tak fajnie sobie biegną :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [quote name='jbk']Ale się chłopaki nagadali :) I naprzytulali ;)[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::multi::multi::multi:
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkred]Dzieńdoberek ...:multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#8b0000]A gdzie samoyedki :crazyeye: Nima :placz:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkred]Foty suuper :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz790.jpg[/URL] - [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkred]a tu jak ogląda panoramę :crazyeye:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkred]Witam :multi:[/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#8b0000][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#8b0000][URL]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/IMG_2651.jpg[/URL] - [COLOR=darkred]jak tam pięknie !!!!!!!!! A pozatem taaaaki wybieg przydałby się dla Dindka i jego całej ferajny :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Co to by byyyło :crazyeye::crazyeye: Cały ten teren tylko dla nich !!!!!! eh...:roll:[/COLOR][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#8b0000][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#8b0000][URL]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/IMG_2652.jpg[/URL] - jakie toto słodkie :loveu::loveu::loveu: Prześliczna Sonieczka :loveu::loveu::loveu: i wszystkie foty !!![/COLOR][/FONT]
-
[IMG]http://images30.fotosik.pl/313/975cbf42f7bd6513med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/49/0e9b6a0383d63d74med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/313/f74bc255b4db902emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/313/2c078ade7465b1d0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/437/6f17b823c815a297med.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images40.fotosik.pl/49/479126beaea63162med.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/436/a2ca9b41ea616383med.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/436/84b88646eed9de01med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/49/9b525ad7834746e0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/442/c2aefc42acc48b04med.jpg[/IMG]