Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/314/218368890ab5f779.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/315/e6b0cacd373a876d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/51/6ce6e65da762ebfa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/51/1ef050259978d2ca.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/445/56e09892a16757f8.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/51/556c22a78f953344.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/51/6470d452735ec0e9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/51/b251b03a03d9c683.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/51/2fc3ef1a7c05f284.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/445/8620a1e0459558dd.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/51/e15ac6c20b78e4cc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/441/abe3b9cda5b2b505.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/51/b4a1b84eb7a2f7b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/51/8b979b01551b3781.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/51/6e02d0f96cef3c3e.jpg[/IMG][/URL]
  4. [B][SIZE=3][COLOR=darkred]Czy ktoś tu jest :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ???????? Zaczynam wczorajsze fotki :[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]_____________________________________________[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE][/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/315/d8ff4507786040ae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/51/56d4278e8c8f4690.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/51/58cf355832a41835.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/440/b6cfa2d4391acf27.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/51/45fe275c4d7ed76f.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='jbk']Dzień dobry bardzo :) Jak samopoczucie przy odwilży?[/quote] [B][COLOR=darkred]Bardzo dzieńdobry :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Moje samopoczucie dobre, ale Dindek nie chce nic zjeść, ani pić - nie wiem co się znów dzieje... :shake: A w jego brzuchu słyszę małą rewolucję :crazyeye: Sąsiadka mi mówi, że może się śniegu nażarł... Kurcze :-([/COLOR][/B]
  6. [quote name='Owczarkowa'][CENTER][URL]http://images31.fotosik.pl/440/c80a22a1bf8421c3.jpg[/URL] ta fotka jest super :loveu::loveu::loveu:[/CENTER] [/quote] [COLOR=darkred]Coś podobnego :crazyeye: A ja myślałam, że to głupie jakieś :eviltong: i przy zgrywaniu na płytę - wyrzuciłam to... :evil_lol: Ale to nic straconego... skopiuję stąd i bedzie na zaś :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [quote name='deer_1987']jak to zrobilas? [B][URL="http://images31.fotosik.pl/440/c80a22a1bf8421c3.jpg"]http://images31.fotosik.pl/440/c80a22a1bf8421c3.jpg[/B][/URL][/quote] [COLOR=darkred]A jak to zrobiłam? W programie Photo Filtre :loveu: [/COLOR] [COLOR=#8b0000]Zaznaczam w kółku zdjęcie, potem w "zaznaczenie" klikam odwróć, potem w "filtry" klikam "efekty wizualne" i tam "kołowe rozmycie". I to wsio :multi:[/COLOR]
  7. [B][COLOR=darkred]Witam wszystkich :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Dzisiaj napstrykałam 727. zdjęć ...:crazyeye::crazyeye: Ciekawe tylko, ile z tego zostanie po selekcji :eviltong::eviltong: Będę miała co wrzucać na dogo przez jakiś czas (nieokreślony) ... :multi::multi::multi::multi: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  8. [SIZE=4][COLOR=darkred]Równo 400. strona ... GRATULACJE ...!!!!!!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE] :knajpa: :laola: :knajpa:
  9. [quote name='rwpb']Dwa piesy razem chowane zawsze będą się z sobą bawić :lol:[/quote] [B][COLOR=darkred]Może i tak ... :lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='jbk']To może to rzeczywiście kwestia wychowania w grupie, Fialka trzy lata żyła w hodowli z innymi psami, Vadir prawie od początku z Fialką :) Ale one bawią się nie tylko ze sobą, ale i z innymi psami, na przykład z Rikiem :)[/quote] [B][COLOR=darkred]Może to głupie porównanie - ale Dindek chowa się sam, zresztą jak wiele innych psów - i uwielbia się bawić z innymi psami :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  10. [quote name='jbk']Fajne te Wasze spacery grupowe :))[/quote] [B][COLOR=darkred]Co prawda - to prawda :evil_lol: Dindek ma szczęście, że ma tyle kumpli do zabawy i biegania... :multi:[/COLOR][/B]
  11. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/315/b149905086fa5fec.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/315/3d817f2510d9200e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/314/27d1cca7a14edd5a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/315/9fe2b8f9be06e85d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/50/af5118de792decfe.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/314/13b7a2434b4d452b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/50/8faaf7a4c5890aab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/50/51d03b9f05ea58db.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/50/c4fc824384c6b7d8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/50/d71f7c97fd311dd2.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/315/a0620512ed9ebd73.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/315/2b92b9c207c914cb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/50/ae60f69841ce6361.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/50/279bb17228098e2a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/50/0bf770440756aa94.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/50/486b20759a6a84aa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/315/2c28623751875c70.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/439/cff59aa5093d98e5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/51/688c463a7dedb47e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/50/7d244067474f35a2.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/50/9a9cc9173e0f705f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/439/ee8dbb6b38cdac04.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/440/c80a22a1bf8421c3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/439/864c5014d5460dba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/314/14050bb67f3ed6e7.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/50/d5248b9fc5f3dcaf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/50/47f56baa2d5d1049.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/445/7bd03054ab0bd2a0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/445/0c330ad24cded0c1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/315/f2350f70aa98458e.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/440/d77b319985c72017.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/50/43369061ff1d942f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/50/692545fa14f7fc24.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/50/dd6f4c9bfaa59f03.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/315/0eace45572b7f37d.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/315/d1144500932e731c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/50/f91f2c23de36aa41.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/50/a5daf9b29c0bc4f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/315/aa3b2cbba0661245.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/50/db3ffcd27c58b6fd.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/50/23d9be75a3fd8424.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/315/3bbef08e90f8defa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/50/ff67300eab34ce37.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/445/56b84b7e64b88a93.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/439/64e47e519ad07276.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='anitaaa i bartis']fajne zdjęcia :lol:[/quote] [COLOR=darkred]cieszę się ...:loveu::loveu:[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [quote name='jbk']Pod parasolem jedynie ;) Ale do tego to potrzebne są dwie osoby ;)[/quote] [COLOR=darkred]hahahaha.......:multi::crazyeye: pewnie, że dwie osoby ! nie wyobrażam sobie iść z psem - w dodatku z Dindkiem-wariatem i z parasolem :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Musiałabym coś rzucić: parasol, albo smycz :evil_lol::eviltong: Wybrałabym to pierwsze :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR]
  21. Może to kwestia wieku? [B][COLOR=darkred]Teraz będzie miał 7. lat, ale to nie kwestia wieku - bo zawsze taki był :crazyeye: Oczywiście jako szczeniaczek się bawił, no ale to chyba każdy szczeniak lubi :loveu: Myślę, że taki już ma charakter :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  22. [SIZE=3][COLOR=darkred]Nie wiem, co to za godzinę piszą tutaj - 22:21, a przecież jest 22:14 :mad:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#8b0000](chodzi o te foty powyżej)[/COLOR][/SIZE]
  23. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/50/a5df6bd03f31ce11.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/439/8ca8c986bbc7d20c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/315/cbc9b4bbe8b56dac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/50/1655de18deea5ffe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/50/ccfc5738ef0823d8.jpg[/IMG][/URL]
  24. [B][COLOR=darkred]Jeszcze dzisiejsze - z małego Lumixa:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/50/99c5c056c49559ae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/50/9ea71407aa42a807.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/50/ea2a3b8a7801e7f4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/440/44258bead733eace.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/315/9b54740692832d3b.jpg[/IMG][/URL]
  25. [URL]http://images27.fotosik.pl/308/3c33f32a16fd0c53.jpg[/URL] [URL]http://images38.fotosik.pl/44/360859cebfed4f94.jpg[/URL] - [B][COLOR=darkred]baaaardzo fajniste :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Portreciki też, a tak wogle - to wszystkie cudne :loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ciekawe... te twoje białe kule tak fajnie się bawią :multi: a ten Sammi z naszego parku - to nie bardzo ... tylko spaceruje, czasem coś tam z Dindkiem pogada ... :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...