Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [quote name='katik']Pewnie, że fajnie. :loveu: Tylko szkoda, ze jakoś nigdy się tam z wami nie możemy spotkać. ;)[/QUOTE] [B]Czyli gdzie ... nie wiem, gdzie to jest :crazyeye: A tak wogle to cześć ... [IMG]http://i27.tinypic.com/z1nxy.gif[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/z1nxy.gif[/IMG] Słodki dzidziuś ... :multi::multi::multi:[/B]
  2. [B]Cześć ... [IMG]http://i27.tinypic.com/z1nxy.gif[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/z1nxy.gif[/IMG][/B]
  3. [B]Cześć ... [IMG]http://i27.tinypic.com/z1nxy.gif[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/z1nxy.gif[/IMG][/B]
  4. [B]Witamy z powrotem ... [IMG]http://i27.tinypic.com/z1nxy.gif[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/z1nxy.gif[/IMG] Filmik obejrzałam i potem też przyjdę na c.d. :multi::multi:[/B]
  5. [B]Cześć ... [IMG]http://i27.tinypic.com/z1nxy.gif[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/z1nxy.gif[/IMG][/B]
  6. [B]Cześć ... [IMG]http://i27.tinypic.com/z1nxy.gif[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/z1nxy.gif[/IMG][/B]
  7. [B]Cześć ... [IMG]http://i27.tinypic.com/z1nxy.gif[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/z1nxy.gif[/IMG] hmm ... [/B]
  8. [B]Cześć ... [IMG]http://i27.tinypic.com/z1nxy.gif[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/z1nxy.gif[/IMG][/B]
  9. [B]Cześć ... [IMG]http://i27.tinypic.com/z1nxy.gif[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/z1nxy.gif[/IMG][/B] [url]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Inne/Obraz16413.jpg[/url] [B]Śliczne zdjątko ... :multi::multi:[/B]
  10. [B]Cześć ... [IMG]http://i27.tinypic.com/z1nxy.gif[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/z1nxy.gif[/IMG] Ale Larunia urooosła :crazyeye::crazyeye: ślicznotka :loveu::loveu::loveu:[/B]
  11. [B]Cześć ... [IMG]http://i27.tinypic.com/z1nxy.gif[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/z1nxy.gif[/IMG] Fotki obejrzałam - maleństwo słodkie, szczególnie jak stoi na dwóch łapkach ... [/B]
  12. [B]Cześć ... [/B][IMG]http://i27.tinypic.com/z1nxy.gif[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/z1nxy.gif[/IMG]
  13. [FONT="Georgia"][SIZE="6"][B][FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="Magenta"][I]Specjalne podziękowania dla pani redaktor - Aarionne - która stworzyła ten artykuł.[/B][/SIZE][/FONT] [CENTER][CENTER][IMG]http://i27.tinypic.com/2z526tg.gif[/IMG][/CENTER][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  14. [IMG]http://i26.tinypic.com/w22ds3.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B][FONT=Arial]http://images8.fotosik.pl/65/4aaf04e5f6933f89.jpg :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a ja nie widziałam w gazetce ..prosiemy o skana :razz::razz:[/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE] [B]Niom ... skana dostałaś na gg [/B][IMG]http://i27.tinypic.com/246uwic.gif[/IMG] [quote name='groszek83']Cześć sławna kobieto:multi::evil_lol:[/QUOTE] [B]Cześć ... [/B][IMG]http://i31.tinypic.com/2zitvs7.gif[/IMG][IMG]http://i25.tinypic.com/2zivwb9.gif[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/2zitvs7.gif[/IMG] [quote name='Darianna']Jeszcze trochę to Ci Dindusiowych łapek zabrakniei klonować będzie trzeba ;)[/QUOTE] [B]Będziemy klonować ... a co tam ... [/B][IMG]http://i25.tinypic.com/2zivwb9.gif[/IMG] [quote name='bianka19']Doberek :loveu: I co z moim autografem ?? :mad:[/QUOTE] [B]Doberek ... hmm ... [IMG]http://i25.tinypic.com/2zivwb9.gif[/IMG][/B] [quote name='Aarionne']Hehehe, halgre, ale se porobiłaś tym artykułem - teraz od fanów się nie opędzicie![/QUOTE] [B]Eee tam ... siedzę w chałupie zamknięta na wszystkie zamki i nikomu nie otwieram drzwi ... :shake: Udaję, że mnie nie ma ...[IMG]http://i27.tinypic.com/axo851.jpg[/IMG] Żeby mi jakieś tłumy fanów nie wtargnęły ... [/B][IMG]http://i27.tinypic.com/axo851.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/axo851.jpg[/IMG]
  16. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]wyobrażasz sobie tak Ozzulca :roflt:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [IMG]http://i30.tinypic.com/sqhzbp.gif[/IMG] [FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Taaak ?[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  17. [quote name='Iza.']piesy :eviltong:[/QUOTE] [COLOR="Sienna"][B]Poprawione ... :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR]
  18. [url]http://www.humorpage.pl/obrazki/p/513_pies_glowa_kwiatek_piesek_kwiat.jpg[/url] :grins::mdrmed::shiny:
  19. [B][COLOR="Sienna"]Jakie piękniste foty :multi::multi::multi: Nie wiem, które cytować :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i31.tinypic.com/f20psg.jpg[/url][/COLOR][/B]
  20. [quote name='deer_1987']Nareszcie mam czas zajrzec.. ale dizs zabiegana..[/QUOTE] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ooo jaki piesio się przygląda :) :loveu::loveu: [url]http://images8.fotosik.pl/65/6d7846a0f994fc77.jpg[/url] sama słodycz :) [url]http://images6.fotosik.pl/506/8824352137bc5c86.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [quote name='bianka19'][url]http://images6.fotosik.pl/506/7b37dafed80d7462.jpg[/url] ładnie w kwiatkach :loveu: [url]http://images6.fotosik.pl/506/d9cdaf637d5c53f5.jpg[/url] Ale Dinduś zawsze najładniejszy :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] [B]Dziękuję ślicznie wszystkim za miłe słowa i lecę z Dindkiem na ostatni spacerek ... :painting:[/B]
  21. [B]Cześć ... :multi::multi::multi: A gdzie piesy ... :crazyeye::eviltong::evil_lol:[/B]
  22. [quote name='Okamia']Ha !! Widziałam Was :cool3: w PP :evil_lol: wczoraj normalnie w szoku byłam jak o Was czytałam :evil_lol: Ale wielkie gratulacje:loveu: i fotki z ok 10 stron widziałam :cool3: komplementować nie będę bo mi postu nie starczy :evil_lol:[/QUOTE] [B]:sweetCyb::sweetCyb: cieszymy się :sweetCyb::sweetCyb: I dziękujemy ... :sweetCyb::sweetCyb:[/B]
  23. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]jaki on śliczny :) [url]http://images6.fotosik.pl/506/8824352137bc5c86.jpg[/url] czyj? :cool3:[/COLOR][/B][/QUOTE] [B]A to znajomek ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: spanielek - Hektorek :multi:[/B]
  24. [FONT="Georgia"][SIZE="4"]Nero:[/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/506/095587c33b5f5464.jpg[/IMG][/URL] [FONT="Georgia"][SIZE="4"]Figa: [/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/506/c94f42f3c1d9b45e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/506/7b37dafed80d7462.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/506/54dedda75a191a47.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/6d7846a0f994fc77.jpg[/IMG][/URL]
  25. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/cbf619f4e4f7e593.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/506/517718c4573391a1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/506/8824352137bc5c86.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/506/1d0f5b96c92bebc1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/506/a47046028963b6db.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...