-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/bh2139_27.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ky8918_27.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/md3869_27.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/el8511_27.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/hd5721_27.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/dc7419_27.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/jt222_27.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/fh1409_27.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/rw1503_27.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/qp3426_27.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ua6812_27.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/rk3622_27.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/lr2668_27.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/wt2757_27.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ve1976_27.jpg[/IMG]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]jakoś cięzko mi się przyzwyczaić do Dindusia spokojnego na smyczy :evil_lol::evil_lol: przeważnie wszedzie go pełno jakie ładne :) :loveu: [url]http://i29.tinypic.com/npgwzt.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]To było popołudniu i nie w parku, więc był sam - bez swoich kumpli ... a wtedy nie ma z kim szaleć, spaceruje tylko, zawsze na smyczy, spokojny, od czasu do czasu sie wydrze na jakiegoś innego psa :evil_lol: przeważnie na foxteriera, boksera i charciki, które chodzą we trzy takie nieduże :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='diabelkowa'][url]http://i26.tinypic.com/jqs3ts.jpg[/url] przestepca czy jak skoro twarz zakryta ?:P:evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dopóki nie pójdzie do fryzjera z tą swoją lujówą - to nie ma co pokazywać :mad::angryy::diabloti:[/COLOR][/B]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] :siara: jakieś nielegalne substancje pewnie ;):evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [IMG]http://i30.tinypic.com/14e8nf6.jpg[/IMG][IMG]http://i30.tinypic.com/14e8nf6.jpg[/IMG]
- 78403 replies
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
halgre replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[url]http://img508.imageshack.us/img508/7941/img0668a.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Kurde ... co za wyczyny :crazyeye::crazyeye:[/COLOR][/B] -
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i27.tinypic.com/bhlmx4.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/bhlmx4.jpg[/IMG] Widzę znowu tyle ślicznych fotek suni ... [IMG]http://i26.tinypic.com/55r0bb.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
halgre replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [/COLOR][/B][IMG]http://i27.tinypic.com/bhlmx4.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/bhlmx4.jpg[/IMG] -
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [/COLOR][/B][IMG]http://i27.tinypic.com/bhlmx4.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/bhlmx4.jpg[/IMG]
-
[quote name='deer_1987'][url]http://i31.tinypic.com/1sl2tz.jpg[/url] szkoda zse nie ostre do konca :([/QUOTE] [IMG]http://i28.tinypic.com/2ahzddk.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]A może teraz lepiej - choć trochę :diabloti:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://i32.tinypic.com/2gt57i1.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/2en9sn6.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/so38eb.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2nio38n.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/33nkdhl.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i32.tinypic.com/2ytpwe1.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/jqs3ts.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/1sl2tz.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2mer12c.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/npgwzt.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i26.tinypic.com/3029c9d.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2ijrwc1.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/31505ma.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2hn9yja.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/29ux6ol.jpg[/IMG]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]jaki roześmiany ten Wasz Dinduś :loveu::loveu: a to się schował, nikt go nie widzi :evil_lol::evil_lol: :) [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/cj9894_27.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ja tam w to miejsce przyszłam za nimi z aparatem i Dindek patrzył ze zdziwieniem zza krzaczka - co pańcia tu robi ...[/COLOR][/B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[url]http://global.images6.fotosik.pl/523/6c73bbe8aa5ba5be.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]ześmiała się ze śmiechu jak pszczoła [/COLOR][/B][IMG]http://i31.tinypic.com/2hpmves.jpg[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/2hpmves.jpg[/IMG] [url]http://global.images8.fotosik.pl/82/c869cfb39939a53e.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"] kurde ... Salsa chciała se oko wyjąć :crazyeye: mam nadzieję, że nie dosięgła ... [IMG]http://i31.tinypic.com/2hpmves.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [quote name='Izabela124.'][URL]http://images6.fotosik.pl/520/1db14d93df253f98.jpg[/URL] haha co ona tu robi?:razz::evil_lol:[/QUOTE][B][COLOR="DarkRed"]No właśnie ...[/COLOR][/B] [IMG]http://i31.tinypic.com/2hpmves.jpg[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/2hpmves.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"][IMG]http://i31.tinypic.com/2hpmves.jpg[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/2hpmves.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
-
[quote name='Vectra']i jak było w pracy ? :diabloti: to se na tej emeryturze pożyjemy dopiero :evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Jak to pożyjemy - w wieku 100. lat [/COLOR][/B][IMG]http://i31.tinypic.com/6huwlu.jpg[/IMG] [quote name='fioneczka']chciała byś :diabloti: i znowu sie ubawiłam :roflt::roflt::roflt:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ja się co chwilę tu ubawię z czegoś ... [/COLOR][/B][IMG]http://i30.tinypic.com/jpfp08.jpg[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/2hpmves.jpg[/IMG]
- 78403 replies
-
[IMG]http://i27.tinypic.com/nvnngp.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/343m80x.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/4fzf2q.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/ixtmh0.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/nbpwmh.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i26.tinypic.com/x4iv12.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/1sjvdj.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2hcq3np.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/242u3yf.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/969vsj.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Gdzie jest Dinduś, gdzie :multi::multi: - tu jestem, za krzaczkiem :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/cj9894_27.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Już idę do ciebie pańcia :multi::multi:[/COLOR][/B] [IMG]http://i27.tinypic.com/2uh2v48.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2ui9388.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/ei096w.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/dyps47.jpg[/IMG]
-
[quote name='Pestka']Witam Was ;)[/QUOTE] [IMG]http://i29.tinypic.com/9t28pl.jpg[/IMG] [quote name='Aga&Ganja']Rozwaliło mnie to!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i32.tinypic.com/t5r7ll.jpg[/url][/QUOTE] [quote name='Sylwia K']to zdjęcie które cytuje Aga jest rozbrajające:eviltong:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ach ! jak przyjemnie, że się podoba wam, tralalalalalala tralalalalala - hej ... itd. (to se musicie zaśpiewać ale) [IMG]http://i28.tinypic.com/vrf31f.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']Fotki widzialam!![/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]OK[/COLOR][/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Byłam na Dogo i na NK ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Wiem, wiem ... [IMG]http://i28.tinypic.com/vrf31f.jpg[/IMG] nie mogłam nie zauważyć [IMG]http://i28.tinypic.com/vrf31f.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]a kogóż to moje gałki oczne na nk widziały :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Łooo ...[IMG]http://i32.tinypic.com/qyz5go.jpg[/IMG] twoje gałki oczne coś widziały na nk [IMG]http://i32.tinypic.com/qyz5go.jpg[/IMG] a kogo a kogo [IMG]http://i32.tinypic.com/qyz5go.jpg[/IMG] Nic nie widziałam, nic nie słyszałam ... hihi ... [IMG]http://i31.tinypic.com/29ohpoi.jpg[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/29ohpoi.jpg[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/29ohpoi.jpg[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/29ohpoi.jpg[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/29ohpoi.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Witam ...[IMG]http://i25.tinypic.com/69l6yf.jpg[/IMG] gdzie pieseczki :crazyeye:[/COLOR][/B]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ja po za dogo jeszcze zaglądam na kilka innych for więc jakby z każdego mi przychodziło na maila to bym zapchała sobie skrzynkę :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [quote name='as_kate']na pewno wygodniej ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No, napewno ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] subskrypcje :) lista wszystkich wątków w których choć jeden mój post się znalazł :) [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Już się właśnie przyzwyczajam do tej opcji ... :evil_lol::evil_lol: A powiadamianie wyłączyłam :evil_lol: może i lepiej, bo codziennie przychodziło tyyyyyyle maili :crazyeye::evil_lol::crazyeye::evil_lol::crazyeye:[/COLOR][/B]