-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... :multi::multi: Sopot - Jamnikowo :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://img195.imageshack.us/img195/2301/foto0905.jpg[/url] hahaha ... :evil_lol::evil_lol: jak kury na grzędzie :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
halgre replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... :multi::multi: [url]http://img180.imageshack.us/img180/8521/8201153.jpg[/url] Ja cię kręcę ... :crazyeye::crazyeye: a co to za typ :crazyeye::evil_lol::crazyeye::evil_lol: [url]http://img12.imageshack.us/img12/551/p1040309rbs.jpg[/url] Jeciu ... jaka słodka ta ślicznotka ... :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] -
[quote name='Czarnulka']Hej wam ;) [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/wr6656_30.jpg[/url] Jak ślicznie :loveu: [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/hd3056_30.jpg[/url] Boskooo :loveu: [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/mb6180_30.jpg[/url] Co to za haszcak lub malamut? [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ly3904_30.jpg[/url] Jaki zboczeniec z Dindka ;p [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/jc7655_30.jpg[/url] Jak słodko :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... malamut - Morfi :multi: zbok - i tyle ! :evil_lol: niom ... to Rino :evil_lol::eviltong:[/COLOR][/B] [quote name='hovomaniaczka'][url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/mn2837_30.jpg[/url] Zje go!!!:-o [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/xs659_30.jpg[/url] hej kolego!:cool3::lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Nie zje :shake::diabloti: hej kolego - ty tu czego :crazyeye::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... :multi::multi: [url]http://i683.photobucket.com/albums/vv193/Kinia_K/Marley/IMG_4886.jpg[/url] Piękny ! [url]http://i683.photobucket.com/albums/vv193/Kinia_K/Marley/IMG_4915.jpg[/url] O jeciu, jaki puciek malutki ślicznotek ... :eviltong::multi::evil_lol::roll: [/COLOR][/B]
-
[quote name='Kinia'][url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/si7099_30.jpg[/url] Psie rozmowy na stojąco? Miłego dnia![/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No, nie chciały przejść na ławeczkę te głupie dwa kroki :shake::evil_lol: Dzięki, wzajemnie :loveu::loveu:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ...:multi::multi::multi: [url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/20.jpg[/url] Ślicznie tu wygląda :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Darianna']Widzę,że Morfi dochodzi do siebie :)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Tak, powoli dochodzi do siebie, ale też stał się jakiś nerwowy :mad::diabloti:[/COLOR][/B]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]stary wróciłeś niech no Cię uściskam :calus: [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/hd3056_30.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]haha ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='Pestka'][url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/si7099_30.jpg[/url] U Was jak zawsze wesoło :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No jaaasne :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/sl1277_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/wk5630_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/mn2837_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/jc7655_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/aw4405_30.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/fd5030_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/dc5459_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/mb6180_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/xs659_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ly3904_30.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/gq5827_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/fi7413_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/nk1746_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/iy9644_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/hd3056_30.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/wp2686_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/wr6656_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/nm6977_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ut6415_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/si7099_30.jpg[/IMG]
-
[quote name='Czasowa']Biedny :placz:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]biedny, biedny ... :roll::roll:[/COLOR][/B] [quote name='Pestka']No my od jutra :eviltong: Witam w ogóle.[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Witam, witam ... :multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Czasowa']A znasz jakąś ciekawą piosenkę, która pasowała by do pobytu Hani i misi u Nas, do filmiku :-o Może ty chociaż wiesz :razz: Mój brat mi tu podpowiada "I tylko sny" ]:->[/QUOTE] :shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake:
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] cześć :multi::loveu: tutaj dzisiaj słońce pięknie świeci, przed chwilą kropiło przez chwile ale i tak słońce świeciło :razz: fajna pogoda jest bo nie ma upału :) [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]To prawda, pogoda fajna - taka w sam raz, bo te upały dawały się już we znaki prawie wszystkim (psom też) :diabloti: [url]http://global.images6.fotosik.pl/524/8882e09cd329889b.jpg[/url] pańciaaaaa ! wołam cię ... :scream_3::scream_3: [url]http://global.images8.fotosik.pl/84/34dbdef6045f2fa2.jpg[/url] złota jesień (tegoroczna już ?), złota piesa :evil_lol::evil_lol: a czy ty musisz kupować te same smycze, co ja :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://global.images6.fotosik.pl/525/4798dfb611ea8957.jpg[/url] już tam lecę - niech Salsa przypilnuje dla mnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
-
[quote name='jonQuilla'][B][COLOR=DarkRed][FONT=Georgia][COLOR=Olive] [COLOR=DarkRed][COLOR=Olive]wygląda jakby powstala od intensywnego drapania :roll:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Nieee, on tego wogle nie drapie :shake:[/COLOR][/B] [quote name='Czasowa']A te rany to od czego, bo całkiem zielona jestem :oops:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Jak był w tym hotelu, to dostał jakiejś alergii i otworzyły mu się takie rany i na łapach i na głowie :-([/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']Witam sie i juz musze do szkol leciec..[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"] Men tillbaka ...![/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]5:42 :mdleje: babo Ty śpij w środku nocy :evil_lol::evil_lol: ale ma koło uszka rozdrapane :shake: [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/so5062_30.jpg[/url] o kurde ten gówniarz się do mnie upodabnia ;) [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/jb5077_30.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]W jakim środku jakiej nocy :crazyeye: To już rano przeca :evil_lol::evil_lol::evil_lol: To nie rozdrapane - tylko jedna z tych ran właśnie ... na łapach ma więcej :roll: ale się goi, chociaż pomału ...:p haha ... no, dwa rude :multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i31.tinypic.com/hwftzo.jpg[/IMG] [url]http://img43.imageshack.us/img43/2044/p1190115.jpg[/url] Taaak ... tak najlepiej :evil_lol::evil_lol: [url]http://img93.imageshack.us/img93/5383/p1190249.jpg[/url] śliczna fotka :loveu::loveu: My zaraz lecimy do parku :multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Darianna']dzień dobry i miłego dnia życzę :)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ooo, też już nie śpisz ... :evil_lol: Dzięki i nawzajem :multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ps6470_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/so5062_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/vf5335_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/lr2567_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/jb5077_30.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/cj9636_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/wi2156_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/yf7581_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/jl9595_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/jt2754_30.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="DarkRed"]One się bawią piłeczką Morfiego ... kto pierwszy - ten lepszy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/wk3408_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/kp4266_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ej6398_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/xx6303_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/yd9829_30.jpg[/IMG]
-
[B][FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]C.d.:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/mx5354_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/zm5359_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/sl3019_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/qv833_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/jn2098_30.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i31.tinypic.com/hwftzo.jpg[/IMG] [url]http://i28.tinypic.com/34zeliu.jpg[/url] cudowne są ... tak zgodnie razem sobie leżą ... :evil_lol: [url]http://i27.tinypic.com/nlzlgh.jpg[/url] no, a to - suuuper :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A ta historyjka zamoczonej piłeczki - świetna :multi::evil_lol::multi:[/COLOR][/B]