Jump to content
Dogomania

monika083

Members
  • Posts

    14381
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika083

  1. Witam Keksika w Nowym Roku! Dominiko, bardzo zaluje, ze nie dalam rady sie z Wami spotkac, bylam tylko 3 dni we wrocku, z czego 2 padal deszcz. Jesli przydalyby sie fanty bazarkowe, to zostawilam u mamy troche ciuszkow w bardzo dobrym i idealnym stanie mozna odebrac od niej.
  2. [quote name='beta ata'];-) A zauważyliście, że on ma na piersi rysunek anioła..? :-)[/QUOTE] hehe faktycznie, on jest caly przepiekny, a ten Aniolto Linda99 ,wziela go pod swoje skrzydla,Szacunek dla takich Ludzi!
  3. [quote name='ivette3']Idę raz jeszcze teraz.Może maluch gdzieś tam się ujawni.:([/QUOTE] trzymam kciuki z daleka...z nadzeja..
  4. jestem na zaproszenie Dogo0707,strasznie zal mi takich psich kalek, gdybym mogla adoptowac drugiego, to wlasnie takiego, ale poki co Tz nieuguety:( Moge dac 10 zl stalej deklaracji, jak bedzie juz w dt.
  5. [quote name='danavas']niestety na takie mnie nie stać... drukuje te na które mam fundusze... auto tankowałam dwa razy za 100zł i już żyd się świeci... staramy się tych małych rozklejać odpowiednio dużo aby były w całej okolicy...[/QUOTE] Sluchajcue,a nie wyszloby taniej wydrukowac w jakims punkcie, lub poodbijac na ksero i czerwonym markerem dopisac jakies zdania,zeby bylo widocznie? Moge dorzuc 20 zl do akcji.
  6. jak tak lgnie do ludzi to moze go ktos dokarmia...a moze znajdzie ds przez ta swoja wycieczke, oby tylko caly sie znalazl..
  7. [quote name='bela51']Trzymam kciuki, aby Misiek sie odnalazł.:-( Nigdy, przenigdy nie zabieram psa do sklepu, nie zostawiam przed sklepem, nie wloke w tlum ludzi. Mozecei sie obrazac, ale takie rzeczy trzeba wiedziec.[/QUOTE] no ,teraz juz bedzie nauczka.I pewnie adresowke dostanie, trzymam kciuki, zeby szybko sie znalazl.
  8. juz do mnie mozna, juz mam net:) dzieki za deklaracje!
  9. co z tym pieskiem,ktos wie?
  10. uzupelnilam rozlczenie calkowity dlug do splaty wynosil 1,215 zl po odliczeniu 725 ktore wplynely bezposrednio do Lilu zostalo 491 zl,na moim koncie jest 620 ,czyli jutro przeleje za grudzien 310 i reszte dlugu 181 i jeszcze bedzie na styczen 120 zl.
  11. moze ktos chcialby troche ciuszkow na bazarek? zostawilam u mamy we wrocku, gdyby ktos byl zainteresowany to prosze o info .
  12. jestem kochani, przeprowadzilismy sie i nie mialam netu, jutro uzupelnie wplaty, teraz spisalam na kartke i wychodzi 190 na plusie.
  13. zaktualizowalam rozliczenie ,jest 314 zl ,po opacie za grudzien zostanie 4 zl, niestety Kropeczkaj nie moze wplacac juz stalej 50 zl , zaczniemy znow kulec:(
  14. jestem:) tak,Lilu 5 ostatnich to z bazarku,
  15. kochane ciotki, jestem w takiej d... ,ze szok, nie dosc , ze bez netu, bez telefonu, to auto mi padlo, dzisiaj dowloklam sie do kumpeli a tu serwer obciazony, nie mozna sie dostac na forum.lilu z mojego bazarku bylo chyba 5 wplat, w dopisku tylko bazarek i nick, ale bedziesz wiedziec , ze to na zenia. w piatek juz podlacza nam internet i telefon ,ale mam druga zmiane to wszystko pouzupelniam w sobote i zrobie przelew,przepraszam was , ale naprawde nie mam teraz innego wyjscia ,jak czekac na ten net w chacie.
  16. kochani jestem bez netu , jestem na moment u kumpeli, jutro znow jade do polski, bede tez bez netu , zakonczyl sie moj bazarek, podalam kupujacym nr konta bezposdrednio do lilu , wpadnie ponad 100zl. postaram sie na poczatku tygodniu skorzystac gdzies z netu , zaktualizuje wplaty i zrobie przelew.
  17. kochani ,z powodu przeprowadzki nie bede miala netu az do 11.01 prosze kierowac wplaty bezposrednio do Lilu do tego czasu.
  18. [quote name='LILUtosi']Ja mam prośbę do Moni. Skoro są środki na koncie czy ja bym mogła prosić o przelewy po zakończeniu miesiąca a nie koło 20 następnego. Dziś mamy 16 a za listopad nic nie ma.[/QUOTE] jasne, poprostu kiedys tam nie bylo i wplacilam w polowie miesaca i tak pozniej co miesiac, juz za listopad wplacone, nie mam internetu do 11.07 , jeszcze do ok marca bede mogla zajmowac sie finansami , pozniej trzeba bedzie szukac nowego skarbnika, czasowo nie wyrabiam
  19. maly bazarek http://www.dogomania.pl/forum/threads/237570-buty-ochronne-damskie-S1-rolki-i-inne-duperele-27-12-12-00?p=20158677#post20158677
  20. biedny..dobrze ,ze juz bezpieczny..
  21. juz powinno byc, przelalam dzisiaj, weekendy jezdzimy do domku, ktory remontujemy, nie mam tam netu.
×
×
  • Create New...