-
Posts
14381 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by monika083
-
Witam Keksika w Nowym Roku! Dominiko, bardzo zaluje, ze nie dalam rady sie z Wami spotkac, bylam tylko 3 dni we wrocku, z czego 2 padal deszcz. Jesli przydalyby sie fanty bazarkowe, to zostawilam u mamy troche ciuszkow w bardzo dobrym i idealnym stanie mozna odebrac od niej.
-
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
monika083 replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
[quote name='beta ata'];-) A zauważyliście, że on ma na piersi rysunek anioła..? :-)[/QUOTE] hehe faktycznie, on jest caly przepiekny, a ten Aniolto Linda99 ,wziela go pod swoje skrzydla,Szacunek dla takich Ludzi! -
[quote name='ivette3']Idę raz jeszcze teraz.Może maluch gdzieś tam się ujawni.:([/QUOTE] trzymam kciuki z daleka...z nadzeja..
-
[quote name='danavas']niestety na takie mnie nie stać... drukuje te na które mam fundusze... auto tankowałam dwa razy za 100zł i już żyd się świeci... staramy się tych małych rozklejać odpowiednio dużo aby były w całej okolicy...[/QUOTE] Sluchajcue,a nie wyszloby taniej wydrukowac w jakims punkcie, lub poodbijac na ksero i czerwonym markerem dopisac jakies zdania,zeby bylo widocznie? Moge dorzuc 20 zl do akcji.
-
jak tak lgnie do ludzi to moze go ktos dokarmia...a moze znajdzie ds przez ta swoja wycieczke, oby tylko caly sie znalazl..
-
[quote name='bela51']Trzymam kciuki, aby Misiek sie odnalazł.:-( Nigdy, przenigdy nie zabieram psa do sklepu, nie zostawiam przed sklepem, nie wloke w tlum ludzi. Mozecei sie obrazac, ale takie rzeczy trzeba wiedziec.[/QUOTE] no ,teraz juz bedzie nauczka.I pewnie adresowke dostanie, trzymam kciuki, zeby szybko sie znalazl.
-
Zenuś za TM - dług pozostał...
monika083 replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
juz do mnie mozna, juz mam net:) dzieki za deklaracje! -
co z tym pieskiem,ktos wie?
-
Śliczny łaciatek- mix basseta, jamnika, beagla? BIGOSIK cierpi...!!!
monika083 replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
co z tym pieskiem? -
Zenuś za TM - dług pozostał...
monika083 replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
uzupelnilam rozlczenie calkowity dlug do splaty wynosil 1,215 zl po odliczeniu 725 ktore wplynely bezposrednio do Lilu zostalo 491 zl,na moim koncie jest 620 ,czyli jutro przeleje za grudzien 310 i reszte dlugu 181 i jeszcze bedzie na styczen 120 zl. -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
moze ktos chcialby troche ciuszkow na bazarek? zostawilam u mamy we wrocku, gdyby ktos byl zainteresowany to prosze o info . -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
monika083 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
zaktualizowalam rozliczenie ,jest 314 zl ,po opacie za grudzien zostanie 4 zl, niestety Kropeczkaj nie moze wplacac juz stalej 50 zl , zaczniemy znow kulec:( -
Zenuś za TM - dług pozostał...
monika083 replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jestem:) tak,Lilu 5 ostatnich to z bazarku, -
Zenuś za TM - dług pozostał...
monika083 replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kochane ciotki, jestem w takiej d... ,ze szok, nie dosc , ze bez netu, bez telefonu, to auto mi padlo, dzisiaj dowloklam sie do kumpeli a tu serwer obciazony, nie mozna sie dostac na forum.lilu z mojego bazarku bylo chyba 5 wplat, w dopisku tylko bazarek i nick, ale bedziesz wiedziec , ze to na zenia. w piatek juz podlacza nam internet i telefon ,ale mam druga zmiane to wszystko pouzupelniam w sobote i zrobie przelew,przepraszam was , ale naprawde nie mam teraz innego wyjscia ,jak czekac na ten net w chacie. -
Zenuś za TM - dług pozostał...
monika083 replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kochani jestem bez netu , jestem na moment u kumpeli, jutro znow jade do polski, bede tez bez netu , zakonczyl sie moj bazarek, podalam kupujacym nr konta bezposdrednio do lilu , wpadnie ponad 100zl. postaram sie na poczatku tygodniu skorzystac gdzies z netu , zaktualizuje wplaty i zrobie przelew. -
Zenuś za TM - dług pozostał...
monika083 replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kochani ,z powodu przeprowadzki nie bede miala netu az do 11.01 prosze kierowac wplaty bezposrednio do Lilu do tego czasu. -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
monika083 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='LILUtosi']Ja mam prośbę do Moni. Skoro są środki na koncie czy ja bym mogła prosić o przelewy po zakończeniu miesiąca a nie koło 20 następnego. Dziś mamy 16 a za listopad nic nie ma.[/QUOTE] jasne, poprostu kiedys tam nie bylo i wplacilam w polowie miesaca i tak pozniej co miesiac, juz za listopad wplacone, nie mam internetu do 11.07 , jeszcze do ok marca bede mogla zajmowac sie finansami , pozniej trzeba bedzie szukac nowego skarbnika, czasowo nie wyrabiam -
Zenuś za TM - dług pozostał...
monika083 replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
maly bazarek http://www.dogomania.pl/forum/threads/237570-buty-ochronne-damskie-S1-rolki-i-inne-duperele-27-12-12-00?p=20158677#post20158677 -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
monika083 replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
biedny..dobrze ,ze juz bezpieczny..