-
Posts
14381 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by monika083
-
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
monika083 replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Pani umowila sie z hotelikiem na niedziele![/QUOTE] bedzie tam, tak? dziewczyny jesli cos z tego wyjdzie to bedzie to chyba cud na dogo! trzymam bardzo mocno kciuki, -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
monika083 replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Mam dzwonic do hoteliku po 10 i sie dowiem[/QUOTE] to czekamy:) -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
monika083 replied to kikou's topic in Już w nowym domu
i co , sa jakies wiesci? -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
monika083 replied to kikou's topic in Już w nowym domu
to chyba aktualny nr kikou 0792 333 938 -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
monika083 replied to kikou's topic in Już w nowym domu
no az nie wierze! trzeba dzialac w takim razie.. -
Zenuś za TM - dług pozostał...
monika083 replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='__Lara']Aha, ok, to mam rzeczywiście :D[/QUOTE] dotarly pieniazki od Ciebie, bardzo dziekuje, ogarnelam rozliczenie Tora, postaram sie przed praca Zenusia ogarnac jeszcze, -
[quote name='Dominika84']Oczywiście, że sesja zdjęciowa jest wskazana :) Proszę o kontakt, jak będziesz już we Wrocławiu, pójdziemy na spacer do parku grabiszyńskiego. Keksik czasami leży w łóżku za pozwoleniem, nauczył się jednak, że legowisko to jego miejsce, ale ma tam mięciutko i cieplutko, więc też nie narzeka ;) Niech ds zadecyduje, czy będzie chciał nauczyć Keksika spania w łóżku. W ostatni wieczór spędzony z Fetką, nauczył się co to jest zabawka i do czego służy. Więc teraz szalejemy z miśkami :) Niestety żadnych komend nie zna, mam nadzieje jednak, że z czasem uda mi się to zmienić.[/QUOTE] Dominika,poslij mi nr. kom. to odezwe sie jak bede we wrocku.Jestem tam bez neta. Co do komend to smaczki,kliker i do dziela:cool3:
-
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
monika083 replied to kikou's topic in Już w nowym domu
cioteczki, ktora ma nr konta do kikou i moglaby przeslac do Bea100 ? Z naszego pozabazarkowego interesu wpadnie grisik od Bei100:) -
[quote name='Dominika84']Bardzo chętnie zapoznam z Keksikiem :) Ja mieszkam na Starym Mieście, ale możemy wszędzie dojechać, jesteśmy mobilni :)[/QUOTE] to super! ja bede u mamy na Grabiszynku, i bez auta,bo tz jedzie dakej do opola na swoje smieci,a mnie zostawia u mamy.A komunikacja miejska jeszcze nigdy z Brunkem nie jechalam;) jak bedzie fajna pogoda to mozna byloby sie w parku grabiszynskim spotkac. Acha ,jesli potrzebne dobre foty do ogloszen, to mam dosyc dobra lustrzanke ,mozna byloby zrobic sesje przy okazji:)
-
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
monika083 replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236902-BEN-Ma-niewiele-czasu-Ocalmy-przed-zagryzieniem-Pilnie-DS!?p=21880305#post21880305[/URL] Post rozliczeniow -
no ja tylko na kilka dni w kraju zawitam, i wlasnie bylaby okazja ,by Keksa na zywo zobaczyc:) On calkiem jak moj Bruno,nawet ogonek taki kikutek ma.
-
Dominika,w jakim rejonie wrocka mieszkasz? Bede chyba na swieta,a napewno na poczatku stycznia,moglabym Ci podac jakas karme, zabawki.. poszlo przed chwila 10zl dekaracja.
-
kopiuje z fb Rupercik cały czas oddaje mocz z krwią, a raczej krew z moczem. Ostatnie 3 dni były trochę lepsze, ale niestety nie chce się ustabilizować. Wszystko wskazuje na to że nie jest to jednak zapalenie pęcherza. Rtg nie wykazał kamieni, przynajmniej takich, które byłyby widoczne bez kontrastu. Za to okazało się, że śrut, który przy pierwszym rtg wydawał się być w łapie, jest umiejscowiony między pęcherzem a cewką moczową i to on może mechanicznie drażnić...ale to póki co spekulacje. Jutro Rupert będzie cewnikowany w znieczuleniu, przy równoczesnym badaniu usg, żeby "prześledzić" dokładnie jego układ moczowy. Jest również możliwość, że złamana kość prącia drażni cewkę moczową... strasznie dużo tego...mógłby się malec już cieszyć z życia, a tak wciąż musi jeździć na jakieś badania, zastrzyki i w ogóle...
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
szok,ten ratlerek..takie malenstwo w schronie,w zimnie..moze w jakims dt byloby miejsce? -
Zenuś za TM - dług pozostał...
monika083 replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
_Lara a masz moj numer,wplacasz na Torka -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
terierfanka,na watek mikrusow go wrzucilas? piekny maluch,ile ma lat?