Jump to content
Dogomania

monika083

Members
  • Posts

    14381
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika083

  1. Wlasnie tak to od poczatku widze...pozbycie sie problemu, przeciez jest sasiadka wlasnie, u ktorej Dianka czesto przebywala, jest maz, jest syn.Ale nie bede tego juz komentowac. Pamietam Dianke jakies dwa lata po tej adopcji ,spotkalysmy sie, miala piekna, lsniaca siersc , ogon puszysty.Teraz wiadomo, jest juz sporo starsza, ale te zdjecia mnie naprawde zasmucily.Dobrze Poker, ze mi troche to wszystko naswietlilas, moze nie jest tak zle, jak sobie to wyobrazam, jednak wizja jej odlaki z ta ukochana pancia mnie zalamuje. Teraz nie bardzo wiem co robic, Lilu moglaby ja odebrac juz jutro, zaszczepic. Mozna ja tam zostawic(z sasiadka) i oglaszac, tylko co , jesli sasiadka nie bedzie jej chciala ,a u Lilu nie bedzie juz miejsca? No i dane kontaktowe do ogloszen, na kogo ja oglaszac..
  2. oczywiscie,zaloze jej watek.Moze jutro juz jechac do Lilu .Jestem w pracy.Pozniej napisze.
  3. u LiluTosi domowe miejsce za 300zl /msc .Poker,czy pytalas moze o szczepienia? bo jak nie ma to 60 zl u Raka.A widzac ja taka zaniedbana pewnie nie ma.
  4. Poker, dziekuje bardzo za fotki. Widze ,i plakac sie chce...:( strasznie smutna Kaja i na zadbana tez nie wyglada... Jestem zalamana, po pracy poprzerabiam fotki i pooglaszam.
  5. Dziekuje... Mi tak strasznie przykro, bo w koncu ja ja z tego schronu wyciagnelam i wyadoptowalam, nic nie wskazywalo, ze po kilku latach sie znudzi ... Wlascicielka sama czesto dzwonila do mojej mamy i opowiadala jaka to wspaniala sunia ... Kilka razy byla tez w odeiedzinach .Plusrm jest, ze malutka, tylko to juz niemlody pies , wiec nie wierze, ze dom szybko sie znajdzie.. No nic, bede tez ja promowac wsrod moich znajomych i na fb.
  6. Oj juz sie wystraszylam, ze Kaja na ulicy wyladowala. Poker , wielkie dzieki, ja napisze tekst i wykupie ogloszenia.
  7. Bardzo dziekuje, jutro zadzwonie do mamy -ona ma jej nr.tel. i napisze.
  8. Gdzies w okolicy Jednosci.
  9. Mama nie, ma sama problemy zdrowotne, czeka ja teraz operacja usuniecia zacmy.
  10. to bylo z dnia jej zabrania.
  11. mam jak ja ze schronu bralam.wtedy byla mlodziutka.Aktualnej foty nie mam.Nie mieszkam we Wrocku,nie mam wiec mozliwosci nawet fotek jej zrobic. Nie wiem co robic. Platny dt oplace.
  12. A ja mam ogromny problem...kilka lat temu bedac w schronie zabralam malutka sunie na awaryjny dt, szybko znalazlam jej dom...wczoraj wlascicielka zadzwonila do mojej mamy, ze sie pochorowala i ,zebym szukala Kaji nowego domu...jestem zalamana. Kaja ma teraz z 7 lat, jest malutka, dlugowlosa, czarna, podpalana. Pisalam juz do LiluTosi.Znacie jakies dt domowe,bo ona do kojca sie nie nadaje... Ja pokryje koszta utrzymania.
  13. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1696485337262122&set=pcb.929139147174724&type=3&theater[attachment=19450:image.jpg]
  14. Bazarek dla Reksia http://www.dogomania.com/forum/topic/333953-po-dwoch-latach-wrocil-do-schronu-chory-reksiu-u-lilutosi6122000/
  15. Zapraszam na bazarek dla Reksia, bazarek prowadze jednoczesnie na fb www.dogomania.com/forum/topic/333953-po-dwoch-latach-wrocil-do-schronu-chory-reksiu-u-lilutosi6122000/
  16. Kupie -perfumy Pur Blanca z Avonu, -kubraczek na chlody,na mojego Brunka, min.75cm obwod w klacie i 50 cm dlugosc.
  17. Przelalam paypalem 10€ , dopisalam "dla Pikusia".poki co tylko tyle moge, po 1wszym wiecej poleci.
  18. Jaki on ladny...bidulek.Mam troche fantow na bazarek, moge zrobic, ale wystawie przed swietami,bo na swieta bede w pl i moge porozsylac fanty. ..macie paypal?
  19. Slodka ta malizna, do ogloszen fajnie wstawic fotki z ludziem :) dla pokazania jej wielkosci (malenkosci) :D
  20. Bidulek, trzeba mu domku szukac.Mozna juz go oglaszac? Wykupilabym pakiecik oglosz.
  21. Poszlo 15€ w temacie wpisalam'dla Marcela'
  22. Podasz mi paypal - mail, bo nie moge znalezc.
×
×
  • Create New...