-
Posts
14381 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by monika083
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Wlasnie tak to od poczatku widze...pozbycie sie problemu, przeciez jest sasiadka wlasnie, u ktorej Dianka czesto przebywala, jest maz, jest syn.Ale nie bede tego juz komentowac. Pamietam Dianke jakies dwa lata po tej adopcji ,spotkalysmy sie, miala piekna, lsniaca siersc , ogon puszysty.Teraz wiadomo, jest juz sporo starsza, ale te zdjecia mnie naprawde zasmucily.Dobrze Poker, ze mi troche to wszystko naswietlilas, moze nie jest tak zle, jak sobie to wyobrazam, jednak wizja jej odlaki z ta ukochana pancia mnie zalamuje. Teraz nie bardzo wiem co robic, Lilu moglaby ja odebrac juz jutro, zaszczepic. Mozna ja tam zostawic(z sasiadka) i oglaszac, tylko co , jesli sasiadka nie bedzie jej chciala ,a u Lilu nie bedzie juz miejsca? No i dane kontaktowe do ogloszen, na kogo ja oglaszac.. -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
oczywiscie,zaloze jej watek.Moze jutro juz jechac do Lilu .Jestem w pracy.Pozniej napisze. -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
u LiluTosi domowe miejsce za 300zl /msc .Poker,czy pytalas moze o szczepienia? bo jak nie ma to 60 zl u Raka.A widzac ja taka zaniedbana pewnie nie ma. -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Poker, dziekuje bardzo za fotki. Widze ,i plakac sie chce...:( strasznie smutna Kaja i na zadbana tez nie wyglada... Jestem zalamana, po pracy poprzerabiam fotki i pooglaszam. -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Dziekuje... Mi tak strasznie przykro, bo w koncu ja ja z tego schronu wyciagnelam i wyadoptowalam, nic nie wskazywalo, ze po kilku latach sie znudzi ... Wlascicielka sama czesto dzwonila do mojej mamy i opowiadala jaka to wspaniala sunia ... Kilka razy byla tez w odeiedzinach .Plusrm jest, ze malutka, tylko to juz niemlody pies , wiec nie wierze, ze dom szybko sie znajdzie.. No nic, bede tez ja promowac wsrod moich znajomych i na fb. -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Oj juz sie wystraszylam, ze Kaja na ulicy wyladowala. Poker , wielkie dzieki, ja napisze tekst i wykupie ogloszenia. -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziekuje, jutro zadzwonie do mamy -ona ma jej nr.tel. i napisze. -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Gdzies w okolicy Jednosci. -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Mama nie, ma sama problemy zdrowotne, czeka ja teraz operacja usuniecia zacmy. -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
mam jak ja ze schronu bralam.wtedy byla mlodziutka.Aktualnej foty nie mam.Nie mieszkam we Wrocku,nie mam wiec mozliwosci nawet fotek jej zrobic. Nie wiem co robic. Platny dt oplace. -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
A ja mam ogromny problem...kilka lat temu bedac w schronie zabralam malutka sunie na awaryjny dt, szybko znalazlam jej dom...wczoraj wlascicielka zadzwonila do mojej mamy, ze sie pochorowala i ,zebym szukala Kaji nowego domu...jestem zalamana. Kaja ma teraz z 7 lat, jest malutka, dlugowlosa, czarna, podpalana. Pisalam juz do LiluTosi.Znacie jakies dt domowe,bo ona do kojca sie nie nadaje... Ja pokryje koszta utrzymania. -
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1696485337262122&set=pcb.929139147174724&type=3&theater[attachment=19450:image.jpg]
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Bazarek dla Reksia http://www.dogomania.com/forum/topic/333953-po-dwoch-latach-wrocil-do-schronu-chory-reksiu-u-lilutosi6122000/ -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla Reksia, bazarek prowadze jednoczesnie na fb www.dogomania.com/forum/topic/333953-po-dwoch-latach-wrocil-do-schronu-chory-reksiu-u-lilutosi6122000/ -
Zelda ma już dom. wspaniały, kochajacy, bezpieczny :)
monika083 replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja u bidusi -
Kupie -perfumy Pur Blanca z Avonu, -kubraczek na chlody,na mojego Brunka, min.75cm obwod w klacie i 50 cm dlugosc.
-
Pikuś - z chorą łapką czeka na operację i nowy dom
monika083 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Przelalam paypalem 10€ , dopisalam "dla Pikusia".poki co tylko tyle moge, po 1wszym wiecej poleci. -
Pikuś - z chorą łapką czeka na operację i nowy dom
monika083 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Jaki on ladny...bidulek.Mam troche fantow na bazarek, moge zrobic, ale wystawie przed swietami,bo na swieta bede w pl i moge porozsylac fanty. ..macie paypal? -
KEJLA po długim wyczekiwaniu ma swój Dom. Najlepszy na świecie.
monika083 replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Slodka ta malizna, do ogloszen fajnie wstawic fotki z ludziem :) dla pokazania jej wielkosci (malenkosci) :D -
Różyczka sunia po operacji i rehabilitacji mieszka już w DS
monika083 replied to buniaaga's topic in Już w nowym domu
Jestes piekna Rózyczko:)