-
Posts
888 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maggie1971
-
Ale ja się nie mogę doczekać.On jest taki piękny:loveu:
-
A są jakieś inne zdjęcia, z przodu:evil_lol:. Może dołożyć by te zdjęcia do allegro Alterka. Zdjęcia to podstawa.
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
maggie1971 replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Podnoszę Qdłaczka, kochany psiak musi szybko znaleźć wspaniały domek:loveu: -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
maggie1971 replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Śliczności:loveu::loveu::loveu: -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
maggie1971 replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe wieści.:multi: biedny psiak tyle się tułał:-(, ale na szczęscie dzięki WAM kochane cioteczki jest już bezpieczny. -
szczeniki ---------3 tygodnie zamknięte bez jedzenia------mają domy
maggie1971 replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę ,że maluchy już w nowych domkach:multi:, Dziękujemy Ci Aguś za wspaniałą opiekę nad maluszkami:loveu: I wcale się nie dziwię że za nimi płaczesz, ja płakałam po rozstaniu z nimi a byłam z nimi tylko kilka godzin. Ale będziesz mogła je oglądać , więc i tak jesteś w lepszej sytuacji niż ja:diabloti: Mam nadzieję ze czasem wkleisz cioteczkom stęsknionym jakieś zdjecia psiaków.:buzi: -
szczeniki ---------3 tygodnie zamknięte bez jedzenia------mają domy
maggie1971 replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
Lolka chyba im musiałaś podawać sterydy jednak:evil_lol: Mamę ich widziałam, była najwyżej do kolana:diabloti:, a raczej mniejsza -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
maggie1971 replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Czy schronisko w Katowicach było sprawdzane? -
[quote name='BeataJ']Wielkie dzieki za ponoc!!! maggie1971 sama sie zglosil, ze moze go przewiezc. Nie znamy sie, ona nie znala psa ani jego tymczasowych opiekunow a mimo to sie zgodzila pojechac i przywiezc psa. Dzieki takim ludziom chce wraca wiara, ze wszystko jest mozliwe!!![/quote] Dziękuję Beatko za miłe słowa, jakby była potrzeba to zawsze postaram się pomóc w miarę możliwości.;) A co tam u Hetorka?:loveu:
-
szczeniki ---------3 tygodnie zamknięte bez jedzenia------mają domy
maggie1971 replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
Kochane maleństwo, tak właśnie myślałam,że ona tęskni za braciszkiem,:-(.Ale myśle że wszystko się dobrze ułoży i malutka szybciutko znajdzie domek -
[quote name='Edi100']Wybaczcie że tu piszę, ale z bardzo pewnych źródeł wiem ze w Gliwicach jest pseudo hodowla:( Facet rozmnaża same rasowe min Cocer Spaniele i Colie:( Dwie znane mi osoby zakupiły szczeniaki od Faceta który przyjeżdza pod market i sprzedaje zarobaczone, wychodzone, zawszone,zasikane psiaki:( Jak Go zamierzyć? Jak pomóc tym małych biednym szczeniaczkom?:placz: Nie krzyczcie, że kupili od dziada jakiegoś, bo to są osoby niedawno poznane i nie mieli pojęcia o takich procederach...:placz:[/quote] Pod jaki market gość przyjeżdża , moze się tam wybiorę na przeszpiegi:evil_lol:. Może udami się zdobyc od niego jakieś namiary.
-
UWAGA!!! MUFKA - 6 miesięczna nieduża sunia MA DOM
maggie1971 replied to Akitka's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe wieści.:multi: -
Miałam okazję poznać Hektora, to przepiękny i przekochany pies:loveu:. Spał sobie grzecznie w samochodzie jak jechaliśmy z Cieszyna do Katowic. Zakochałam się w nim, i ciężko mi było się z nim rozstać :-( Ale cieszę się ,że pojechał do swojego domku. Ci ludzie to szczęściarze , ze go będa gościć w swoim domku:diabloti:
-
Ja też mu tego z całego serca życzę:loveu:
-
szczeniki ---------3 tygodnie zamknięte bez jedzenia------mają domy
maggie1971 replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
Co za ludzie:mad: -
szczeniki ---------3 tygodnie zamknięte bez jedzenia------mają domy
maggie1971 replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
A ten Pan co chciał obydwa psiaki to nie chce malutkiej? -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
maggie1971 replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Jakby domek wypalił, to może będę mogła pomóc w transporcie. Jak się wszystko z domkiem wyklaruje to pogadamy. A na razie trzymam kciuki za domek;) -
UWAGA!!! MUFKA - 6 miesięczna nieduża sunia MA DOM
maggie1971 replied to Akitka's topic in Już w nowym domu
Szkoda:( . Mufka do góry hopaj -
OWCZARKOWATA Ziuta JUŻ W NOWYM DOMU !!!!!!
maggie1971 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Ale karma light to już jakiś postęp jest:cool3: -
szczeniki ---------3 tygodnie zamknięte bez jedzenia------mają domy
maggie1971 replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
A malutka nie płacze za braciszkiem?, Czy Ci państwo dopilnują porządnego jedzenia , szczepień itd? -
[quote name='karusiap']czy ktos ma moze wzor ,albo wie gdzie jest na dogo wzor zrzeczenia sie psa?[/quote] Proszę:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=1949615&postcount=51[/url]