Jump to content
Dogomania

maggie1971

Members
  • Posts

    888
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by maggie1971

  1. Moja kochana Sonieczka:loveu:, Oby szybciutko znalazła domek, ale tym razem na zawsze. Hihi , widzę że moje auto się załapało na zdjęcia:evil_lol:
  2. Ale ja się nie mogę doczekać.On jest taki piękny:loveu:
  3. A są jakieś inne zdjęcia, z przodu:evil_lol:. Może dołożyć by te zdjęcia do allegro Alterka. Zdjęcia to podstawa.
  4. Podnoszę Qdłaczka, kochany psiak musi szybko znaleźć wspaniały domek:loveu:
  5. Z bazarku uzbierało się dla Atoska 57 złotych. Nie za dużo ale zawsze coś. Olenka_f proszę podaj na PW numer konta osobom które wygrały na bazarku.
  6. Śliczności:loveu::loveu::loveu:
  7. Wspaniałe wieści.:multi: biedny psiak tyle się tułał:-(, ale na szczęscie dzięki WAM kochane cioteczki jest już bezpieczny.
  8. Bardzo się cieszę ,że maluchy już w nowych domkach:multi:, Dziękujemy Ci Aguś za wspaniałą opiekę nad maluszkami:loveu: I wcale się nie dziwię że za nimi płaczesz, ja płakałam po rozstaniu z nimi a byłam z nimi tylko kilka godzin. Ale będziesz mogła je oglądać , więc i tak jesteś w lepszej sytuacji niż ja:diabloti: Mam nadzieję ze czasem wkleisz cioteczkom stęsknionym jakieś zdjecia psiaków.:buzi:
  9. Lolka chyba im musiałaś podawać sterydy jednak:evil_lol: Mamę ich widziałam, była najwyżej do kolana:diabloti:, a raczej mniejsza
  10. Czy schronisko w Katowicach było sprawdzane?
  11. [quote name='BeataJ']Wielkie dzieki za ponoc!!! maggie1971 sama sie zglosil, ze moze go przewiezc. Nie znamy sie, ona nie znala psa ani jego tymczasowych opiekunow a mimo to sie zgodzila pojechac i przywiezc psa. Dzieki takim ludziom chce wraca wiara, ze wszystko jest mozliwe!!![/quote] Dziękuję Beatko za miłe słowa, jakby była potrzeba to zawsze postaram się pomóc w miarę możliwości.;) A co tam u Hetorka?:loveu:
  12. Kochane maleństwo, tak właśnie myślałam,że ona tęskni za braciszkiem,:-(.Ale myśle że wszystko się dobrze ułoży i malutka szybciutko znajdzie domek
  13. [quote name='Edi100']Wybaczcie że tu piszę, ale z bardzo pewnych źródeł wiem ze w Gliwicach jest pseudo hodowla:( Facet rozmnaża same rasowe min Cocer Spaniele i Colie:( Dwie znane mi osoby zakupiły szczeniaki od Faceta który przyjeżdza pod market i sprzedaje zarobaczone, wychodzone, zawszone,zasikane psiaki:( Jak Go zamierzyć? Jak pomóc tym małych biednym szczeniaczkom?:placz: Nie krzyczcie, że kupili od dziada jakiegoś, bo to są osoby niedawno poznane i nie mieli pojęcia o takich procederach...:placz:[/quote] Pod jaki market gość przyjeżdża , moze się tam wybiorę na przeszpiegi:evil_lol:. Może udami się zdobyc od niego jakieś namiary.
  14. Miałam okazję poznać Hektora, to przepiękny i przekochany pies:loveu:. Spał sobie grzecznie w samochodzie jak jechaliśmy z Cieszyna do Katowic. Zakochałam się w nim, i ciężko mi było się z nim rozstać :-( Ale cieszę się ,że pojechał do swojego domku. Ci ludzie to szczęściarze , ze go będa gościć w swoim domku:diabloti:
  15. Ja też mu tego z całego serca życzę:loveu:
  16. A ten Pan co chciał obydwa psiaki to nie chce malutkiej?
  17. Jakby domek wypalił, to może będę mogła pomóc w transporcie. Jak się wszystko z domkiem wyklaruje to pogadamy. A na razie trzymam kciuki za domek;)
  18. Szkoda:( . Mufka do góry hopaj
  19. Ale karma light to już jakiś postęp jest:cool3:
  20. A malutka nie płacze za braciszkiem?, Czy Ci państwo dopilnują porządnego jedzenia , szczepień itd?
  21. [quote name='karusiap']czy ktos ma moze wzor ,albo wie gdzie jest na dogo wzor zrzeczenia sie psa?[/quote] Proszę:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=1949615&postcount=51[/url]
×
×
  • Create New...