-
Posts
888 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maggie1971
-
>>>Byłem już w Celi Śmierci<<< TERAZ MAM DOM - JESTEM W DOMKU
maggie1971 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Jakby co to pomogę w transporcie, jeśli psiak jest w Katowicach, za częściowym zwrotem kosztów. Może mogłabyś do odebrać z Rzeszowa lub ktoś inny ,? -
potrącona przez samochód PANDA już w nowym domu:)
maggie1971 replied to AjriszZona's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za domek, oby się zdecydował. -
>>>Byłem już w Celi Śmierci<<< TERAZ MAM DOM - JESTEM W DOMKU
maggie1971 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Ale śliczny i kochany psiaczek:loveu:. Dlaczego chcieli go uśpić? Nie rozumiem:-( -
szczeniki ---------3 tygodnie zamknięte bez jedzenia------mają domy
maggie1971 replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
One przyszły razem z mamą do schronu, mama nie wyglądała na zabiedzoną. Odebrałam tylko maluszki ze schronu a mama tam została:-( -
40cm - sunia - wróciła za kraty - łagodna! całuśna! POMOCY !!!
maggie1971 replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
Podniosę na dobranoc -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
maggie1971 replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Podnoszę przepiękną sunieczkę:loveu: -
POGRYZIONY PŁOTEK w koncu sie doczekał. MA SUPER DOM
maggie1971 replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Jakie wspaniałe wieści:loveu:. Bardzo się cieszę:multi: -
Nie dobrze:shake:, Alterku hopaj po domek baaaaaaaaaaaaaaardzo wysoko.
-
szczeniki ---------3 tygodnie zamknięte bez jedzenia------mają domy
maggie1971 replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']Maggie1971 nam się zakochała :loveu:. Będzie się teraz pewnie modlić o jak najdłuższą trasę :eviltong:.[/quote] Skąd wiedziałaś?:diabloti: -
Też mi się oczka spociły ze wzruszenia. Bardzo bardzo się cieszę ,ze Bondzik pojechał do domku. Bądź szczęśliwy pieseczku:loveu:
-
Gosiu, ja chętnie zrobię bazarek , prześlij mi fotki na maila [email protected]
-
szczeniki ---------3 tygodnie zamknięte bez jedzenia------mają domy
maggie1971 replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
Cieszę się ze psiaczki mają się dobrze, są bardzo urocze i na pewno szybko znajdą domki. Jakby co to pomogę w transporcie :evil_lol:, Chętnie bym jeszcze maluszki zobaczyła.:loveu: -
UWAGA!!! MUFKA - 6 miesięczna nieduża sunia MA DOM
maggie1971 replied to Akitka's topic in Już w nowym domu
Jakby co to mogę jechać, tak jak obiecałam, tylko dajcie znać kiedy. -
szczeniki ---------3 tygodnie zamknięte bez jedzenia------mają domy
maggie1971 replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
Ja myślę, że z tym ogłaszaniem to należy sie jeszcze wstrzymac, niech one się trochę podtucza i dojdą do siebie. No a poza tym im dłużej u Lolki tym lepiej:evil_lol:, kto będzie potem z nimi spał na podłodze:diabloti: -
[quote name='Ulka18']Teraz dzial collie do adopcji jest dostepny tylko po zalogowaniu sie :crazyeye: czyli zwykli smiertelnicy, ktorzy szukaja kolaka nawet do tego dzialu nie wejda, jesli sie nie zarejestruja. Mysle, ze to glupota, zeby nie móc obejrzec psow do adopcji tak normalnie jak na dogomanii :onfire: [/quote] Przecież to jakaś bzdura, teraz to już w ogóle nie będę mogła śledzić wątków tych psiaków na forum:-( Ciekawe kto to wymyślił i dlaczego, jakie miał powody. Nie rozumiem
-
OWCZARKOWATA Ziuta JUŻ W NOWYM DOMU !!!!!!
maggie1971 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
I co Pan odpowiedział na Wasze ultimatum? -
Kochany Alterku , ja do Ciebie zaglądam często, tylko nie zawsze piszę, bo po prostu nie wiem co zrobić ,żeby Ci pomóc, cały czas się biję z myślami czy jednak nie mogłaby Cię zabrać, ale to byłoby nieodpowiedzialne z mojej strony narazie.:-(
-
szczeniki ---------3 tygodnie zamknięte bez jedzenia------mają domy
maggie1971 replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
[quote name='lolka']dziewucha dziś nie ma ani kataru ani kaszlu:lol: jest nieco osłabiona ale nie zapeszając na razie jest ok.......ma całą główkę w strupach i jest cała poklejona od brudu ale na razie nie będę jej kąpała.....chyba za wcześnie?! z kolei chłopiec oprócz wyglądu szkieletora ma się dobrze.... nie widzę w tej chwili żadnych złych oznak:lol: mam ich zdjęcia ale nie umiem wstawiać jak jest ktoś chętny do wystawienia to prześle jezuuu taka piękna pogoda a ja ze smarkami siedzę w domu i robię za "latająca ścierkę" :eviltong: a no i niestety musiałam spać z nimi na podłodze:roll: to znaczy ja na podłodze a one na mnie:p[/quote] Myślę ,ze na kąpiel jest rzeczywiście za wcześnie, muszą sie troszkę zaaklimatyzować Martwi mnie trochę sunieczka, cieszę się że nie ma kataru ani kaszlu, a jak z oddechem? Trzeba ją na pewno obserwować dalej i to dokładnie. A tak w ogóle to Ty jesteś ciotka wariatka:diabloti::evil_lol:, spała z psami na podłodze hihi. One są przecudne:loveu: i trudno na ich punkcie nie zwariować -
szczeniki ---------3 tygodnie zamknięte bez jedzenia------mają domy
maggie1971 replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']Kiedyś wystawię Ci pomnik :loveu:.[/quote] Chciałaś mi wystawić Kasiu pomnik a ja nie zauważyłam:diabloti:, byłam bardzo zakręcona organizowaniem transportu dla psiaczków. A tak w ogóle to z jakiej okazji ten pomnik, za jakie zasługi?:evil_lol: