Jump to content
Dogomania

maggie1971

Members
  • Posts

    888
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by maggie1971

  1. Jakby co to pomogę w transporcie, jeśli psiak jest w Katowicach, za częściowym zwrotem kosztów. Może mogłabyś do odebrać z Rzeszowa lub ktoś inny ,?
  2. Zdarzają się cuda , i tu musimy na ten cud liczyć. Bardzo mocno trzymam kciuki. Oby ten cud się zdarzył, musi się zdarzyć.
  3. Ja też się przyłączam do bardzo mocnego trzymania kciuków
  4. Trzymam kciuki za domek, oby się zdecydował.
  5. Ale śliczny i kochany psiaczek:loveu:. Dlaczego chcieli go uśpić? Nie rozumiem:-(
  6. One przyszły razem z mamą do schronu, mama nie wyglądała na zabiedzoną. Odebrałam tylko maluszki ze schronu a mama tam została:-(
  7. Podnoszę przepiękną sunieczkę:loveu:
  8. Jakie wspaniałe wieści:loveu:. Bardzo się cieszę:multi:
  9. Nie dobrze:shake:, Alterku hopaj po domek baaaaaaaaaaaaaaardzo wysoko.
  10. [quote name='maciaszek']Maggie1971 nam się zakochała :loveu:. Będzie się teraz pewnie modlić o jak najdłuższą trasę :eviltong:.[/quote] Skąd wiedziałaś?:diabloti:
  11. Też mi się oczka spociły ze wzruszenia. Bardzo bardzo się cieszę ,ze Bondzik pojechał do domku. Bądź szczęśliwy pieseczku:loveu:
  12. Fotki dostałam , zaraz zabieram się za robienie bazarku:cool3:
  13. Gosiu, ja chętnie zrobię bazarek , prześlij mi fotki na maila [email protected]
  14. Cieszę się ze psiaczki mają się dobrze, są bardzo urocze i na pewno szybko znajdą domki. Jakby co to pomogę w transporcie :evil_lol:, Chętnie bym jeszcze maluszki zobaczyła.:loveu:
  15. Jakby co to mogę jechać, tak jak obiecałam, tylko dajcie znać kiedy.
  16. Ja myślę, że z tym ogłaszaniem to należy sie jeszcze wstrzymac, niech one się trochę podtucza i dojdą do siebie. No a poza tym im dłużej u Lolki tym lepiej:evil_lol:, kto będzie potem z nimi spał na podłodze:diabloti:
  17. Bardzo się cieszę ,ze Uszka powoli się aklimatyzuje:multi:
  18. [quote name='Ulka18']Teraz dzial collie do adopcji jest dostepny tylko po zalogowaniu sie :crazyeye: czyli zwykli smiertelnicy, ktorzy szukaja kolaka nawet do tego dzialu nie wejda, jesli sie nie zarejestruja. Mysle, ze to glupota, zeby nie móc obejrzec psow do adopcji tak normalnie jak na dogomanii :onfire: [/quote] Przecież to jakaś bzdura, teraz to już w ogóle nie będę mogła śledzić wątków tych psiaków na forum:-( Ciekawe kto to wymyślił i dlaczego, jakie miał powody. Nie rozumiem
  19. I co Pan odpowiedział na Wasze ultimatum?
  20. Kochany Alterku , ja do Ciebie zaglądam często, tylko nie zawsze piszę, bo po prostu nie wiem co zrobić ,żeby Ci pomóc, cały czas się biję z myślami czy jednak nie mogłaby Cię zabrać, ale to byłoby nieodpowiedzialne z mojej strony narazie.:-(
  21. Przeczytałam to wszystko i jestem w szoku, biedny psiak , tak dobrze wyglądał na poprzednich zdjęciach. Nie można tego puścić płazem temu zwyrodnialcowi :mad:
  22. [quote name='lolka']dziewucha dziś nie ma ani kataru ani kaszlu:lol: jest nieco osłabiona ale nie zapeszając na razie jest ok.......ma całą główkę w strupach i jest cała poklejona od brudu ale na razie nie będę jej kąpała.....chyba za wcześnie?! z kolei chłopiec oprócz wyglądu szkieletora ma się dobrze.... nie widzę w tej chwili żadnych złych oznak:lol: mam ich zdjęcia ale nie umiem wstawiać jak jest ktoś chętny do wystawienia to prześle jezuuu taka piękna pogoda a ja ze smarkami siedzę w domu i robię za "latająca ścierkę" :eviltong: a no i niestety musiałam spać z nimi na podłodze:roll: to znaczy ja na podłodze a one na mnie:p[/quote] Myślę ,ze na kąpiel jest rzeczywiście za wcześnie, muszą sie troszkę zaaklimatyzować Martwi mnie trochę sunieczka, cieszę się że nie ma kataru ani kaszlu, a jak z oddechem? Trzeba ją na pewno obserwować dalej i to dokładnie. A tak w ogóle to Ty jesteś ciotka wariatka:diabloti::evil_lol:, spała z psami na podłodze hihi. One są przecudne:loveu: i trudno na ich punkcie nie zwariować
  23. [quote name='maciaszek']Kiedyś wystawię Ci pomnik :loveu:.[/quote] Chciałaś mi wystawić Kasiu pomnik a ja nie zauważyłam:diabloti:, byłam bardzo zakręcona organizowaniem transportu dla psiaczków. A tak w ogóle to z jakiej okazji ten pomnik, za jakie zasługi?:evil_lol:
×
×
  • Create New...