-
Posts
888 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maggie1971
-
[quote name='emilia2280']Dziéki wielki Maggie. Podaj prosze przyblizony koszt tej "wycieczki". Selket tez prosimy, jak bédzie wiedziala. [/quote] Myślę ze ten koszt to około 130-140 złotych, mam do zrobienia około 400 km tam i z powrotem. Wszystko zależy też od ceny benzyny, przed długim weekendem cena może wzrosnąć.
-
Ja mogłabym zawieźć maluchy od Halbiny do Bianki.
-
Ja już pisałam kilka postów wyżej o możliwości transportu , ale nikt mi nie odpowiedział:shake:, wiec nadal nie wiem
-
Ja też powysyłałam
-
Słuchajcie, jeśli by znalazł się transport do Krakowa lub około 100 km przed Krakowem od strony Zamościa, to ja mogłabym je zawieźć do Halbiny i Bianki, ale niestety za zwrotem kosztów, niestety nie dam rady zabrać ich z Zamościa to za daleka trasa ode mnie, ponad 1100 km:-(
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
maggie1971 replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Jakie piękny Qdłaczek:loveu:, Ja nadal go kocham:cool3:Mam go nawet w podpisie jeszcze(nie da się usunąć z podpisu , jakis błąd wyskakuje) -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :multi::multi::multi:czyli w razie by cóś .....Lucky :loveu: miałby transporcik [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Tak , tak , cioteczki wczoraj odkłaczyłam auto po Qdłaczku i innych psiakach, to mogę zabrać następnego futrzaka:evil_lol:, przecież nie mogę mieć niezafutrzonego:diabloti: samochodu, to byłby skandal:eviltong:
-
Galeria białasa argentyńskiego Bazyla :) Oraz Meli nieogara ;)
maggie1971 replied to maciaszek's topic in Galeria
A to Ci Bazylek, :evil_lol: -
UWAGA!!! MUFKA - 6 miesięczna nieduża sunia MA DOM
maggie1971 replied to Akitka's topic in Już w nowym domu
No to nareszcie dobre wieści:cool3: -
Galeria białasa argentyńskiego Bazyla :) Oraz Meli nieogara ;)
maggie1971 replied to maciaszek's topic in Galeria
Fajne zdjęcia Bazylka -
E tam się nie da:evil_lol: Proszę oto zdjęcia.:diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/3772/sonia003zp4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=150&i=sonia003zp4.jpg][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/3772/sonia003zp4.a53be660c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img390.imageshack.us/img390/7623/sonia004gf3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=390&i=sonia004gf3.jpg][IMG]http://img390.imageshack.us/img390/7623/sonia004gf3.5640aecf85.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/9316/sonia009uo9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=329&i=sonia009uo9.jpg][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/9316/sonia009uo9.f4e8abfc21.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/9717/sonia011qz8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=139&i=sonia011qz8.jpg][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/9717/sonia011qz8.1166b883c4.jpg[/IMG][/URL]
-
Galeria białasa argentyńskiego Bazyla :) Oraz Meli nieogara ;)
maggie1971 replied to maciaszek's topic in Galeria
Ja się chętnie zabiorę z Tobą w dzicz:evil_lol: