Jump to content
Dogomania

maggie1971

Members
  • Posts

    888
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by maggie1971

  1. [quote name='emilia2280']Dziéki wielki Maggie. Podaj prosze przyblizony koszt tej "wycieczki". Selket tez prosimy, jak bédzie wiedziala. [/quote] Myślę ze ten koszt to około 130-140 złotych, mam do zrobienia około 400 km tam i z powrotem. Wszystko zależy też od ceny benzyny, przed długim weekendem cena może wzrosnąć.
  2. Ja mogłabym zawieźć maluchy od Halbiny do Bianki.
  3. Ja już pisałam kilka postów wyżej o możliwości transportu , ale nikt mi nie odpowiedział:shake:, wiec nadal nie wiem
  4. Ja też powysyłałam
  5. Słuchajcie, jeśli by znalazł się transport do Krakowa lub około 100 km przed Krakowem od strony Zamościa, to ja mogłabym je zawieźć do Halbiny i Bianki, ale niestety za zwrotem kosztów, niestety nie dam rady zabrać ich z Zamościa to za daleka trasa ode mnie, ponad 1100 km:-(
  6. Jakie piękny Qdłaczek:loveu:, Ja nadal go kocham:cool3:Mam go nawet w podpisie jeszcze(nie da się usunąć z podpisu , jakis błąd wyskakuje)
  7. Wspaniale trafił maleńki, oby innym też się tak udało:loveu:
  8. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]taaaa z wylicytowanych misek :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Tak tak pamiętam, chętnie się napiję kawy z wylicytowanych misek, a potem je zabiorę:evil_lol:, wybieram się do Ciebie w środę, będziesz?
  9. Dopiero teraz jestem, a tu tyle nawypisywane:evil_lol:, przeczytałam wszystko i rozumiem ze transport do Krakowa dla psiaka nie jest już potrzebny. Jakby co to moja oferta jest nadal aktualna. Mogłabym tez podjechać sprawdzić domek w Krakowie.
  10. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :multi::multi::multi:czyli w razie by cóś .....Lucky :loveu: miałby transporcik [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Tak , tak , cioteczki wczoraj odkłaczyłam auto po Qdłaczku i innych psiakach, to mogę zabrać następnego futrzaka:evil_lol:, przecież nie mogę mieć niezafutrzonego:diabloti: samochodu, to byłby skandal:eviltong:
  11. No i znowu posty skaczą , moja odpowiedź jest przed Twoim pytaniem:evil_lol:
  12. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] magduś.. suońce... czy Ty nie wybierasz sie czasem do Krakowa... jakby coś :roll::roll::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Oczywiście Magduś ,że się wybieram, w poniedziałek i wtorek np. , jakby coś:diabloti:
  13. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Magda ;) może ten :cool1:;) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Bardzo chętnie , tylko to znowu pies:-(, nie ma mowy aby się zgodził z moim rezydentem:evil_lol:
  14. No to nareszcie dobre wieści:cool3:
  15. [quote name='karusiap']nawet 3 razy,....i co ??ja teraz musze sie nauczyc i wstawic coby nie wyjsc na ...:cool1:[/quote] No to nieźle:evil_lol:
  16. E tam się nie da:evil_lol: Proszę oto zdjęcia.:diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/3772/sonia003zp4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=150&i=sonia003zp4.jpg][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/3772/sonia003zp4.a53be660c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img390.imageshack.us/img390/7623/sonia004gf3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=390&i=sonia004gf3.jpg][IMG]http://img390.imageshack.us/img390/7623/sonia004gf3.5640aecf85.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/9316/sonia009uo9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=329&i=sonia009uo9.jpg][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/9316/sonia009uo9.f4e8abfc21.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/9717/sonia011qz8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=139&i=sonia011qz8.jpg][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/9717/sonia011qz8.1166b883c4.jpg[/IMG][/URL]
  17. Ja się chętnie zabiorę z Tobą w dzicz:evil_lol:
×
×
  • Create New...