Jump to content
Dogomania

maggie1971

Members
  • Posts

    888
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by maggie1971

  1. Ciężka sprawa z Ziutką, myślę jednak ze gdyby znalazł się chętny fajny domek to trzeba ją będzie zabrać od Państwa. Ale skoro na razie nie ma chętnych to chyba nie ma mowy o zabraniu jej:-(
  2. Trzymam kciuki żeby się udało z tym kenelem
  3. Kto może wstawić biedaka na forum collie? Ma tylko dwa dni potem trafi do schroniska [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110851[/url]
  4. Biedactwo :-(, może go wstawić na forum collie, zawiadomię dziewczyny coliiemaniaczki:evil_lol:, A będą jakieś zdjęcia? W jakim on może byc wieku?
  5. Jaki szczęśliwy psiak:loveu:, tak bardzo się cieszę ,ze wreszcie i jemu się udało doczekać szczęśliwego domku:multi:
  6. Kochany Qdłaczuś, On jest cudowny:loveu:
  7. Kochane biedactwa:-(:-(
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]dokładnie ...faceci już tacy sa :cool1: moj dziś powiedział ze nie będzie wcale piał z roadości że Qdłacz jedzie bo jak zna zycie to My se jakiś inny kłopot sprowadzimy na głowe ....jaki madracha sie znalazł :roll::cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ano faceci, ale se wykombinował z tymi kłopotami:evil_lol::diabloti:, a co niby miałabyście robić jak nie sprowadzać kłopoty na głowę:eviltong:
  9. [quote name='Ziutka'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/238/b54910564fc863ec.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Jaki on cudny:loveu:, ta mordka:loveu::loveu:, ale przystrzyżony hihi:evil_lol:
  10. No tak, teraz rozumiem, ciekawe dlaczego tak sie stało, czy rany psychiczne , które zadał mu człowiek były zbyt duże............. Biegaj sobie piesku spokojnie za TM [*]
  11. Nie rozumiem, jeszcze parę dni temu było ogłaszany a teraz uśpiony, dlaczego?:-(
  12. Kochany Qdłaczuś , domki Ci sie szykują:cool3:
  13. Bardzo sie cieszę, że się jednak udało, oby już na zawsze:multi:
  14. Oj niedobrze:shake:, Może to głupie pytanie ale czemu właściciele jej niczego nie uczą?
  15. Podnoszę maleńką, jest cudowna, na pewno niedługo ktoś ją pokocha , gdybym tylko mogła ją zabrać.... Ech
  16. [quote name='Ulka18']Jak cudna Fantunia :loveu::loveu::loveu: Futerko widze rosnie juz dluzsze :lol: Przesliczna jest :iloveyou: Maggie, a jak stawy Fantuni? Czy preparat pomaga? Na pewno jest duzo szczeniakow, 4 byly z lasu (3 poszly), 10 podrzuconych pod schronisko, Egida, Nadzieja. Oby wszystkie szczeniaki doczekaly sie na takie domki jak Fantunia.[/quote] Fantunia ma się dobrze, stawy się całkiem uspokoiły,(podziękowania dla Ulki :buzi: ) biega jak szalona , w ogóle jest przekochanym i przeuroczym psiakiem,potworna przylepa z niej, ale ma trudny charakterek:diabloti: . Jest wybredna w jedzeniu.:evil_lol: muszę mieć w domu przynajmniej trzy różne karmy suche i gotować różne mięska z dodatkami, za każdym razem musi mieć coś innego, bo inaczej nie zje. Trochę ją rozpuściłam chyba:diabloti: A poza tym to jest strasznym jazgotem i a oprócz tego cały czas coś gada. Jestem taka szczęśliwa ,że malutka jest z nami, nie wyobrażamy sobie życia bez niej. :loveu: Życzę wszystkim szczeniakom ,aby znalazły wspaniałe domki
  17. No to i ja się dołączam do trzymania kciuków ,za domek dla naszego kochanego Qdłaczka:loveu:
  18. Czy ktoś mnie jeszcze pamięta?;) Popatrzcie jaka jestem piękna:loveu:, mam juz ponad 7 miesięcy. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/6509/fantunianj4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=171&i=fantunianj4.jpg][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/6509/fantunianj4.83a1917258.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiam wszystkie cioteczki - FANTUNIA
  19. Wspaniałe wieści, jestem baardzo szczęśliwa, że psiak w końcu znalazł domek,:loveu: naprawdę zasługiwał na to od dawna Hihi , jednak mój sen był proroczy,:evil_lol: trochę czasowo sie przesunął ale najważniejsze ,że Alterek ma w końcu SWÓJ DOM:multi:
  20. Wspaniałe wieści. To można już zdjąć Portusia z banerka?
  21. To i ja trzymam kciuki;)
  22. Pomóżcie ten doberman ma tylko tydzień ,potem idzie do schroniska [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10044368#post10044368[/url]
  23. Może go wstawię na nadzieję dobermana?
  24. Wspaniałe wieści.:multi:,tak bardzo się cieszę, Kochany Kreonku bądź szczęśliwy w nowym domku:loveu:
×
×
  • Create New...