-
Posts
888 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maggie1971
-
OWCZARKOWATA Ziuta JUŻ W NOWYM DOMU !!!!!!
maggie1971 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Ciężka sprawa z Ziutką, myślę jednak ze gdyby znalazł się chętny fajny domek to trzeba ją będzie zabrać od Państwa. Ale skoro na razie nie ma chętnych to chyba nie ma mowy o zabraniu jej:-( -
Trzymam kciuki żeby się udało z tym kenelem
-
Kto może wstawić biedaka na forum collie? Ma tylko dwa dni potem trafi do schroniska [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110851[/url]
-
Jaki szczęśliwy psiak:loveu:, tak bardzo się cieszę ,ze wreszcie i jemu się udało doczekać szczęśliwego domku:multi:
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
maggie1971 replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Kochany Qdłaczuś, On jest cudowny:loveu: -
Kochane biedactwa:-(:-(
-
POGRYZIONY PŁOTEK w koncu sie doczekał. MA SUPER DOM
maggie1971 replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe wieści:multi: -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
maggie1971 replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]dokładnie ...faceci już tacy sa :cool1: moj dziś powiedział ze nie będzie wcale piał z roadości że Qdłacz jedzie bo jak zna zycie to My se jakiś inny kłopot sprowadzimy na głowe ....jaki madracha sie znalazł :roll::cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ano faceci, ale se wykombinował z tymi kłopotami:evil_lol::diabloti:, a co niby miałabyście robić jak nie sprowadzać kłopoty na głowę:eviltong: -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
maggie1971 replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Kochany Qdłaczuś , domki Ci sie szykują:cool3: -
6-letni JAMNIK. Jednak go pokochali i już nie szuka domu :)
maggie1971 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Bardzo sie cieszę, że się jednak udało, oby już na zawsze:multi: -
UWAGA!!! MUFKA - 6 miesięczna nieduża sunia MA DOM
maggie1971 replied to Akitka's topic in Już w nowym domu
Oj niedobrze:shake:, Może to głupie pytanie ale czemu właściciele jej niczego nie uczą? -
Nadzieja Ze Schroniska W Mielcu została zaadoptowana!
maggie1971 replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Podnoszę maleńką, jest cudowna, na pewno niedługo ktoś ją pokocha , gdybym tylko mogła ją zabrać.... Ech -
Mali i samotni z Mielca !!! nowe malce str.184
maggie1971 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18']Jak cudna Fantunia :loveu::loveu::loveu: Futerko widze rosnie juz dluzsze :lol: Przesliczna jest :iloveyou: Maggie, a jak stawy Fantuni? Czy preparat pomaga? Na pewno jest duzo szczeniakow, 4 byly z lasu (3 poszly), 10 podrzuconych pod schronisko, Egida, Nadzieja. Oby wszystkie szczeniaki doczekaly sie na takie domki jak Fantunia.[/quote] Fantunia ma się dobrze, stawy się całkiem uspokoiły,(podziękowania dla Ulki :buzi: ) biega jak szalona , w ogóle jest przekochanym i przeuroczym psiakiem,potworna przylepa z niej, ale ma trudny charakterek:diabloti: . Jest wybredna w jedzeniu.:evil_lol: muszę mieć w domu przynajmniej trzy różne karmy suche i gotować różne mięska z dodatkami, za każdym razem musi mieć coś innego, bo inaczej nie zje. Trochę ją rozpuściłam chyba:diabloti: A poza tym to jest strasznym jazgotem i a oprócz tego cały czas coś gada. Jestem taka szczęśliwa ,że malutka jest z nami, nie wyobrażamy sobie życia bez niej. :loveu: Życzę wszystkim szczeniakom ,aby znalazły wspaniałe domki -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
maggie1971 replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
No to i ja się dołączam do trzymania kciuków ,za domek dla naszego kochanego Qdłaczka:loveu: -
Mali i samotni z Mielca !!! nowe malce str.184
maggie1971 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś mnie jeszcze pamięta?;) Popatrzcie jaka jestem piękna:loveu:, mam juz ponad 7 miesięcy. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/6509/fantunianj4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=171&i=fantunianj4.jpg][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/6509/fantunianj4.83a1917258.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiam wszystkie cioteczki - FANTUNIA -
Wspaniałe wieści, jestem baardzo szczęśliwa, że psiak w końcu znalazł domek,:loveu: naprawdę zasługiwał na to od dawna Hihi , jednak mój sen był proroczy,:evil_lol: trochę czasowo sie przesunął ale najważniejsze ,że Alterek ma w końcu SWÓJ DOM:multi:
-
To i ja trzymam kciuki;)
-
DOBERMAN, 3-letni. JUŻ W NOWYM DOMU !!!!!!!!
maggie1971 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Może go wstawię na nadzieję dobermana?