-
Posts
18511 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mestudio
-
Jesteśmy z Kozienic - 100 km na pd od Warszawy. Muszę to ogarnąć myślami:-).
-
[quote name='dorocka_36']Jestem nowa na waszym forum i trafiłam na niego szukając mojej zaginionej suczki, jutro lub czwartek ma do mnie trafić Horacy z wątku "Dołek w ziemi jego domem" ale widząc te dwie suczki, z których jedna przypomina do złudzenia moje ukochane charty jestem gotowa je również przyjąć. Jeśli uda wam się je oswoić na tyle by je złapać dajcie znać. Musiałby mi jednak ktoś udzielić rad jak zająć się potem takimi na wpół zdziczałymi suniami, nie mam w tym doświadczenia. Sunie mogłyby zostać u nas na stałe. Kontakt do mnie to 510-069-495 Dorota Stygar[/QUOTE] W szoku jestem..... Nawet nie wiem co napisać. Pani Doroto, a skąd Pani jest?
-
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
mestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Kilka zdjęć i zmykamy na kolejny spacerek. [img]https://lh4.googleusercontent.com/-3kD7iZACNf0/Ul1Rr92LSfI/AAAAAAAAVh0/Md9Ll-dYslc/s640/zy%2520002.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-HQhO7O-vHWE/Ul1RuJNmAbI/AAAAAAAAViI/v-X3tUmtVuk/s640/zy%2520013.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-ECGZLRPDhiM/Ul1RuzoDfII/AAAAAAAAViU/HV3L-6wyqx4/s480/zy%2520032.jpg[/img] -
Filmik jak zaczęły się bardziej oswajać. [URL]http://www.youtube.com/watch?v=bqJn8m4pfNs[/URL]
-
AST Fart z przytuliska-już we własnym domku.
mestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Wizyta dziś o 19 :-). Także zbliżamy się wielkimi krokami do dobrego zakończenia. -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
mestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
No dom, jak to dom :-). Pani bardzo serdeczna i nastawiona na Bemola w 200%. Bemol podbiegł do niej jak podjechaliśmy, jakby ją znał od dawna. Dopiero w domku trochę oklapł i siedział przy mnie jak zaczarowany. Moje wrażenia osobiste bdb i zobaczyłam, że tam ten pies będzie miał dobrze i będą go traktowali jak domownika. Za kilka dni zadzwonię i podpytam jak piesio się sprawuje. -
No proszę jaki fajny kompan z Rudiego:-).
-
AST Fart z przytuliska-już we własnym domku.
mestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Już wszystko ustaliłam, pani z FB zrobi wizytę. Jutro się umówi z Panem Sławkiem. Z panem Sławkiem już też rozmawiałam i była to wyjątkowo miła rozmowa:-) -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
mestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Właśnie wychodzę z domu, do wieczorka. -
[quote name='_Aga_']Bardzo proszę o numer konta strachulców, mam już wszystkie wpłaty i chcę rozliczyć bazarek :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246895-Bazar-różności-od-asl-dla-strachulców-do-20-09[/URL][/QUOTE] Pięknie dziękuję :-).
-
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
mestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Bemolek odstresowany kochany :-). [img]https://lh6.googleusercontent.com/-3hLCv03KlWM/Ulq2s1fsT1I/AAAAAAAAVg4/Pw826TaOOeY/s640/zw%2520080.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-mGtR0GnchV0/Ulq2sjt6FXI/AAAAAAAAVg0/sP1r_aUgkRM/s640/zw%2520079.jpg[/img] -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
mestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Czas wrócić do rzeczywistości. Jutro zawozimy Bemola do DS. Dopiero dziś (3 dzień) pies się odstresował i zaczyna zachowywać się jak młody psiak. Nawet trawkę zaczął skubać w ogrodzie. Nie jada suchej karmy więc ugotowałam ryż z mięskiem dla lemura :-). Będzie z niego super pies. Dziś psiaki zostały na ponad 4 godziny same -pogrupowane w domu. Nie było żadnych szkód ani zabrudzonych podłóg. -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
mestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Ja wykluczam lisa i muszę z panem Łukaszem porozmawiać bo oni naprawdę chcą wystąpić na drogę sądową. Obstawiam działania innego człowieka, jakąś trutkę ohydną, która spowodowała uduszenie się psa (dwóch innych także). Myślę, że on sam nie bardzo wie co się zadziało i szuka wyjaśnienia. Ale Bursztyn miał kaganiec więc jak? Osobiście to znając tego psa obstawiam też działanie jakiegoś zwyrodnialca, który zrobił mu krzywdę i kończą mi się tu pomysły. Żmija???? Ugryzła go w szyję i pies się udusił? Bursztyn był alergikiem.?????? -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
mestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
[quote name='Mattilu']Jakby nie bylo - po prostu zal kochanego zwierzecia. Przykro mi.[/QUOTE] Właśnie, pewnie gdyby pan był na spacerze tylko z psem, a nie z psem i małym dzieckiem to inaczej by to wyglądało. Ale i tak lis mi tu nie pasuje, chyba że był wściekły co jest dziś rzadkością. W każdym razie to był jeden z lepszych i sensowniejszych domów jakie udało się znaleźć i nie wierzę, że ci ludzie mogliby mnie okłamać, nie ten dom. -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
mestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
[quote name='Mattilu']Bardzo mi przykro Ewa, choc strasznie trudno mi uwierzyc, ze 6 kg zwierze, jakim jest lis moglo udusic takiego duzego pieknego psa.[/QUOTE] Mi też, ale pan widział w krzakach tylko rudy ogon lisa. Dwa inne psy z tego osiedla także zostały pozbawione życia w taki sam sposób. Pan zamierza wystąpić na drogę sądową gdyż nie wywieszono żadnych informacji, że w pobliżu zabudowań są rozłożone szczepionki dla lisów, informację taką znalazł tylko w internecie już po fakcie - zakaz puszczania luzem psów oraz samodzielnego wychodzenia dzieci. -
Wszystko fajnie, tylko tym sposobem klatka jest własnością miasta Białystok, a inni muszą czekać miesiącami. Zapewne doczekam się jak sobie poszukam innej klatki albo kupię swoją. Rozumiem, że od ostatniej soboty cały tydzień klatka nie była używana??? Naprawdę nie tak powinno to wyglądać organizacyjnie, nic tu po mnie.
-
AST Fart z przytuliska-już we własnym domku.
mestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Już rozpuściłam wici w poszukiwaniu osoby na wizytę pa:-). -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
mestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Są takie psy, które wspomina się prawie każdego dnia kiedy znajdą własny dom. Bo to psy, którym pomogłam wbrew TZ-owi, zdrowemu rozsądkowi, wbrew wszystkiemu. Takim psem jest Bursztyn, który odszedł, a mi przekazano tę wiadomość dziś. Bursztyn, który zamarzał w schroniskowej klatce znalazł wspaniały i kochający dom. Dziękuję panu Łukaszowi i pani Magdalenie za 2,5 roku wspaniałej opieki nad Bursztynem. Bursztyna udusił na spacerze lis, pies był w kagańcu w odległości około 20 metrów od właściciela. W tym samym tygodniu 2 inne psy podzieliły los Bursztyna. Bursztynku (*) [img]http://img853.imageshack.us/img853/4872/img2460w.jpg[/img] -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
mestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Kilka zwykłych zdjęć. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-3OdzktD3PdU/UlkqaUQA_HI/AAAAAAAAVYU/Srghti5jCfk/s480/zw%2520037.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-OQLrKyNYgvk/UlkqfFhGoFI/AAAAAAAAVY0/s7AATqUyGEU/s640/zw%2520047.jpg[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-5Y7pBjg-qdQ/UlkqhvYmL3I/AAAAAAAAVZc/fAswLVRPE9Y/s640/zw%2520066.jpg[/img] -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
mestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
U nas zwyczajnie, mamy dodatkowego gościa od czwartkowego wieczoru gdyż dt, który się zgłosił okazał się kompletnie nieodpowiedzialny. Cichy, spokojny, niemrawy Bemol w niczym nam nie przeszkadza. Jest kochanym,dużym szczeniakiem. Wczoraj pani Agata z FB była na wizycie pa w potencjalnym DS i zaakceptowała ten domek,także albo zawieziemy Bemolka sami, albo będę szukała dla niego i Fionki przytuliskowej transportu. Oto piękny Bemol. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-kWtyJo3Fs1c/UlkqSKFyGBI/AAAAAAAAVXk/ANVR_CKueYw/s640/zw 002.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-SjAkAkLuCpA/UlkqZdbaiaI/AAAAAAAAVYM/eIn-YQb-jQY/s640/zw 024.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Bvd6VB1Hm4o/UlgLZeluUyI/AAAAAAAAVW8/IEZqPxQufNY/s640/zu 018.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-nkGo2jN3uKU/UlgLVlt_q0I/AAAAAAAAVWI/MYUTcuwTYTQ/s640/zu 008.jpg[/IMG] -
A ja czekam na sesję i jak będą nowe zdjęcia to zaraz robię nowe ogłoszenia chłopakowi.
-
Dziś Pani Dorota była u suń. Bardzo się ośmieliły, obie podeszły do ręki po parówkę, myślę, że spróbujemy je w tygodniu odłowić.
-
Przyznam szczerze, że nie rozumiem dlaczego nie można na wątku uzyskać informacji na temat statusu klatki. Po co się na nią składaliśmy, po to żeby teraz żebrać o wiadomości tygodniami??? Dlaczego nie można płynnie informować co się dzieje, gdzie jest, ile czasu tam będzie (przypuszczalnie chociaż). Powinno być jasno napisane - klatka jest tu i tu od dnia tego i tego - kontakt itd. To nie może tak działać byle jak.