[quote name='paula_t']
Prawdopodobnie odpadła mi jedna deklaracja, sunia wczoraj poszła do domku, więc jeśli tylko najbliższe dni to potwierdzą, to dam skromną, bo skromną ale deklarację, bo jestem jak najbardziej za :)
Kwota zaproponowana przez Bambino jest bardzo konkurencyjna, nie jest to kwota nie do przeskoczenia, na upartego dałoby się nawet ją uzbierać bazarkiem czy wpłatami jednorazowymi, więc trzeba z tej okazji skorzystać![/QUOTE]
podpisuję sie pod tym !!! :)
Jestem u Pandorki, stałą już nie dam rady ale bazarkami pomogę, jak zwolnią mi się deklaracje to przeniosę na Pandorkę.