Jump to content
Dogomania

Doda_

Members
  • Posts

    11293
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Doda_

  1. [quote name='mysza 1'] Najfajniej by było znaleźć im dom z ogrodem, żeby były razem. Marzenia.[/quote] tak tak...byloby super...:loveu: edit: marzenia musza sie spelnic :mad:
  2. asiaf a kiedy sklep ma zostac zburzony? wiem ze za pare miesiecy, nie wiaodmo kiedy dokladnie? teraz psiak jest tam w sklepie??
  3. Co za ludzie, ktorzy go wzieli i oddali innej osobie? Asiaf1 jak dobrze, ze szybko zabralas psiaka.
  4. Misio jest pięknym psem... domku gdzie jetses??:mad:
  5. co sie dzieje z ta opcja edycji?? :crazyeye: EDIT: ...........
  6. Ehhh.. psinko, wróc do zdrowia! DT gdzie jestes? :angryy:
  7. beatko, gratuluje! :loveu:
  8. [quote name='GoniaP']Nie mam jej numeru.[/quote] To poproszę hanan o nr tel
  9. [quote name='UeMka']Bałby się jakby mu wparowało do tej meliny czterech panów z karczyskami i glacami. :angryy: [B]Takim podłym stworzeniem może być tylko człowiek...[/B][/quote] Masz calkowita racje :-(:shake:
  10. Gosiu czy moglabys porozmawiać z Hanan przez tel o tego faceta? Ta sprawe nie mozemy zostawić.. Szkoda ze jestem az tak daleko..
  11. Pilnie poszukiwany DT/DS dla margo! ISadora jak Ty to robisz??? :placz::placz::placz:
  12. a po sterylki gdzie sunia pojedzie? chyba nie do schronu...
  13. dona no pewnie ze bardzo potrzebuje domku, bardzo... ale ciągle brak dt :-(
  14. [quote name='sara_rokitnica']o qrczę zapomniałam o nich :oops: już wrzucam :oops:[/quote] :mad::mad::mad::evil_lol: Nie mozemy sie doczekac :loveu:
  15. Cieszę sie ze piesio trafil do super domku :loveu: A ten drugi pies - jaki to pies? Jeśli wiecie?
  16. [quote name='Cekinka13*']W końcu jakiś odzew. Trzymajcie kciuki za ten domek. Mam nadzieję, że Cekin nie żre kotów :mad:[/quote] Cekinek - zero agresji, wiec kotow napewno zaakceptuje, bedzie chcial sie z nimi bawic :diabloti:
  17. [quote name='KWL']Był jeden telefon, pani zapytała czy Cekin jest jamnikiem.... [/quote] ehhh, jamnik? :shake: No moze... myślala "jamnik z dłuuuuuuuugimi łapkami" a przeciez jest napisane ze to mix gończego..
  18. Cekinka, ale moze byc tez jakas zainetresowana osoba ktora weszla na dogo i znalazla watek psinki.
  19. DIF, a czy nie powiedzialas im np ze oddzwonisz? bo byc moze czekaja na telefon.. zadzwon (chyba juz dzwonilas) i powiedz ze to juz nieaktualne..
  20. [quote name='Cekinka13*']Doda, nr domowy jest również mojej babci, a ona jest przeciwna oddania suczki... :roll: (chyba woli, żeby ją zabili... :angryy:)[/quote] jejku...:-(
  21. Gosia - można cos zrobic z tym facetem??? Nie mozemy go zostawic w 'spokoju' przeciez o malo nie zabil sunie...
×
×
  • Create New...