Jump to content
Dogomania

emilia2280

Members
  • Posts

    11276
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by emilia2280

  1. [quote name='Rudzia-Bianca']No to przeca dawno ustalone było że my tu wszystkie kieleckie nawet jak z zagraniczne:) Jedynie wstyd mi że Wujaszkowi kieleckiemu Szuowi życzeń nie złożyłam i innym Wujaszkom:) no i jak na wiosenne nie ma co liczyć to przynajmnie żeby nikt w te Święta nie schudł:evil_lol:[/QUOTE] tak jest dlatego poczulam sie zaliczona do grupy i zyczen, mimo ze nie swietuje [quote name='jaanka'] Czy nikt nie zauważył że ten biedny piesek z lewej ma bardzo podkrążone oczy ? Obawiam się że był wykorzystywany do prac przedświątecznych a z tego co wiem to jest jeszcze małoletni . Czy planujecie jakąś kontrolę ? ;):diabloti:[/QUOTE] usmialam sie strasznie, zrobil mine najwiekszego glupola z okularem i uchem nietoperza. jakby sam mial zniesc wielkanocne jajo w tym koszu
  2. hoho, to jak moja kicia. Moze Nela potrzebuje osobistego kota do przytulania? nie zaprzyjaznila sie z zadnym?
  3. tak , ze szkoleniem jest
  4. [quote name='jaanka']Żeby przytyły przez święta :evil_lol:[/QUOTE] to nietrudno- SPA u Magdy czyni cuda, kazdy wychodzi utyty i.. blyszczacy nawet :p
  5. mam teraz same psy spaniele do adopcji, bo sunie latwiej znajdujá domy ostatnio :/ Moze Asia bédzie wiedziala o jakims DT, ona ma najwiécej wiadomosci kto i gdzie moze dac DT. ja tylko tyle co sama oplacam kilku hotele :/
  6. hehe, chyba wiem dokád go przeniesiecie i mysle ze to dobry pomysl bo 15zl to zdecydowanie za drogo jesli mozna placic 10zl. Kochany Bubek, znajdzie pewnie amatora, jest fajny, mala nieufnosc to nie jest wielki problem dla milosników psów :)
  7. To droga cena za hotel, jesli mozna tanio i dobrze u p. Magdy pod Czluchowem za 300zl za m-c, tam jest nasz Michael. Moze warto psa przeniesc zanim zabraknie mu pieniédzy?
  8. [quote name='malagos']Ale numer! I co ta osoba odpowiedziała?[/QUOTE] Bidny chuuop zajáknál siéze to jest jego telefon sluuuzbowy, to ladnie przeprosilam i papa, ale co lepsze, ze zanim on biedak ochlonál, Wégielkowa myslác ze to tez numer do behawiorystki zdázyla chuuopa spytac o kolejná kobieté :O co uuon biedak wczoraj wieczorem przezyl hihi. Pewnie pomyslal ze ktos wystawil anons z babami na jego nr komórki :p
  9. hihi, wczoraj Wégielkowa napuscila mnie na pana Betty mówiác ze to bédzie kobieta-behawiorystka, do sprawdzenia domu naszej Neli. dzwonié, odbiera facet (albo baaardzo zachrypniéta pani ;p), co mialam mówic? zapytalam: "czy ten telefon nalezy do kobiety" ;ppp nie znalam wtedy nawet jej imienia, dlatego pytalam o kobieté bezimienná :)
  10. wielka tragedia. co za glupia baba zeby psa spuszczac ze smyczy, zwlaszcza krótko po adopcji... moja 9 lat chodzi na smyczy tylko i zyje...
  11. o bosze, ja tez bym chciala takiego cudownego psiaka i takiego zdolnego, z usmiechem z zábkami, lubiácego dziwne rzeczy jak kápiel czy suszenie a mam dziada nietykalskiego buuu. hahaaaaa, to on osiedlowe dolki wykopuje namiétnie? chyba bédzie to osiedle z najwiékszá ilosciá wykopków - kazdy pozna gdzie Lucky mieszka :)
  12. Ojej, bardzo bardzo cieszá mnie takie relacje, zwlaszcza u trudniejszych psów, jakim byla Luna, ale dziéki mádremu prowadzeniu staje sie coraz fajniejsza. Marzá mi sié takie domy dla naszego Elviska i Boryska jeszcze. Zawsze powtarzam ze Lunce wyjátkowo sié udalo dobrze trafic, bo mogla byc zwracana tak jak inne psiaki z którymi ludzie nie umiejá pracowac. Wszystkie fotki Luniastej kolekcjonujé w jej albumiku :) [URL]https://picasaweb.google.com/117537880231945609760/LunaZBelchatowa?authkey=Gv1sRgCNvHzYnrzPvyOA[/URL]# Dziékujé za dobroc i cieprliwosc okazaná Lunce!
  13. [quote name='ewelinka_m']Agatko ale to straszna rozbieżność rasowa... zupełnie inne wymagania mają te wymienione psiaki. Moda na westki jest w pełni więc i schroniska powoli się nimi wypełniają :-( Może lepiej ich namówić po prostu na małą kochaną sunieczkę? u Mirki w hoteliku jest takie cudo: [URL]https://picasaweb.google.com/111362824873249995340/Salsa?authkey=Gv1sRgCMqK_Y2W1sDV8AE[/URL] Jest też piękna spanielka Nela: [URL]https://picasaweb.google.com/111362824873249995340/Nela?authkey=Gv1sRgCKm7qPn2y5Wo8QE#[/URL][/QUOTE] dziékujé Ewelinko. Mogé zaproponowac rasowego prawie Jack Russell teriera :razz: Powiedz jej ze w hIrlandii co drugi pies to Jack :OO [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/krakow/miniaturowy-bakus-w-typie-jack-russell-szuka-domu-467082544[/URL]
  14. Mielismy kilka odpowiedzi na ogloszenia, ale narazie nikt sensowny o dziwo :OO
  15. hohoho, to tylko dac Neli widelec w lape, jak juz stuka w stól siedzác na krzesle :lol: Ja tez mówie ze kotów nie lubié, tylko mojá albinoské Lolunié, bo ona jest bardziej psia od psa :)
  16. [quote name='mag.da']Jaanko, przyjedź kiedyś - zrobimy czary mary i też wyjedziesz podpasiona i z błyszczącą sierścią :evil_lol:[/QUOTE] Umarlam :evil_lol::lol: Chyba teraz bédzie kolejka jak do SPA ;p
  17. [quote name='cancer43']Z bazarku dla Lisy uzbierało się 390 zł,które przelewam na konto Fundacji Kastor,bardzo proszę o potwierdzenie wpłaty na wątku bazarkowym [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240025-DZIŚ-KONIEC-!!!Spaniela-sprzedam-sam-zobacz-dla-Lizy-i-Borysa-do-03-03-2013[/URL][/QUOTE] Dziekujemy Cancer43. Bédziemy wdziéczne za wplaté láczná na konto fundacji Kastor, w lewym dolnym rogu sá dane konta: [url]www.fundacjakastor.org[/url] oczywiscie potwierdzimy otrzymanie przelewu.
  18. [quote name='cancer43']Z bazarku dla Boryska mamy 390 zł.Proszę o informację na jakie konto wpłacić - jeżeli na konto Fundacji Kastor,zrobię wspólny przelew dla Boryska i Lisy. Bardzo proszę rownież o potwierdzenie wpłaty na wątku bazarkowym [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240025-DZIŚ-KONIEC-!!!Spaniela-sprzedam-sam-zobacz-dla-Lizy-i-Borysa-do-03-03-2013[/URL][/QUOTE] Dziekujemy Cancer43. Bédziemy wdziéczne za wplaté láczná na konto fundacji Kastor, w lewym dolnym rogu sá dane konta: [url]www.fundacjakastor.org[/url] oczywiscie potwierdzimy otrzymanie przelewu.
  19. hahaaaaa, widzé ze Neli "doi" Panstwa dobroc jak moja adoptowana 10-letnia kotka :) U mnie coraz mniej czasu sama moze zostac w pokoju, nawet na pare minut wyjdé po kawé, to Lola drze rózowá pysié ze ona chce do mamyyyy. A jak juz mama jest przy kici w lózku caly weekend, to z kolei coraz czésciej i o coraz dziwniejszych porach kicia miauka i médzi o jedzenie - a jest nieustepliwa, bo wie ze mama nic jej nie potrafi odmówic :p To moje zezowate szczéscie, w ulubionej czynnosci- spaniu na mamie: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-b6EPFb_Ayl4/UL-Jx2WlAqI/AAAAAAAAUSA/yEAVVjrER6k/s640/2012-11-11%2013.02.56.jpg[/IMG]
  20. [quote name='ewelinka_m']tak Mirka wie. Do spanielowych kastorów też napisałam :p[/QUOTE] no i nic z tego :( mam nieadopcyjnych piéc za które sama placé i bédé placic latami. Doszlo do tego ze nie mogé brac nowych psów bo nieadopcyjne blokujá wszystkie miejsca. Nela jest szósta nadprogramowo i drugi miesiác jej leci tez a piékna mloda i mila spanielka :/
  21. Dzwonił do Eluni pan Suzi, że ma guzki na obu listwach mlecznych. Jeden ponoc już miała jak do nich przyszła. Po świętach będzie miała operację. Trzymajcie kciuki za aniolké.
  22. [quote name='M&S']Nie dajcie się, pod słodkim szpicowym obliczem kryje się niezły agent:evil_lol:[/QUOTE] Tak! Samo Zuo! ;ppp
  23. [quote name='Magdalena2309']Szukam młodej rudej suczki cocerki do adopcji dla koleżanki, bo nie chcę, żeby kupowała z pseudo. Pomożecie mi. Najlepiej z województwa kujawsko-pomorskiego.[/QUOTE] Rudi ma 4 latka ale za to jest idealna, ulozona i dzieciolubna: [URL]http://poznan.lento.pl/kochana-i-grzeczna-spanielka-rudi-szuka-domu_,901443.html[/URL] Mamy tez Nelé, ale to zywe sprebro- przemila ale bardzo psotna, w dobrym tego slowa znaczeniu: [URL]http://krakow.lento.pl/nela-przemila-i-wesola-sunieczka-cocker,884967.html[/URL]
  24. no w koncu trafili do sádu, to poczátek ich konca wstawi ktos moze link do petycji do podpisywania? jest na evencie Chrcynna na FB.
  25. Odleglosc to pikus :) Mamy Nelé i jeszcze kochaná Rudi z Poznania: [URL]http://poznan.lento.pl/kochana-i-grzeczna-spanielka-rudi-szuka-domu_,901443.html[/URL]
×
×
  • Create New...