Jump to content
Dogomania

emilia2280

Members
  • Posts

    11276
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by emilia2280

  1. o, witam skarbonké. cieszé sié ze spaniele tez bédá mialy swojá skarboneczké :)
  2. to juz sié zrobila lokalna wulgarnosc, bo niestety takie zachowania sié udzielajá od wulgarnej zagranicy :) moze hasio tak wyjec zawsze byl przy tej budzie w nocy?
  3. ojej, to wspaniale ze sunia juz nie szarpejka i ze dobrze siémacie. ale ten rok szybko minál! zdrówka zyczé.
  4. jest pierwsza wplata - od p. Wioletty Dz przez paypal: 100.00zl dopisz rposzé Divijko :) moje 50 zl wplacé nie przez konto Fundacji, tylko bezposrednio hotelikowi, bo nie mozna przez fundacjé placic hotelików. Na leczenie przydadzá sié z kolei wplaty na fundacjé.
  5. biedny malutki, wygláda na poczciwego
  6. on teraz jak mis koala biedak wygláda z tym lysym nosem :/
  7. [quote name='ewelinka_m']domek przecudowny!!!! jutro wstawie fotki i napisze więcej.. padnięta jestem;)[/QUOTE] dziékujé kochana za jazdé z Boryniem i placzácá Mireczká :) Tak, dom jest wspanialy i bardzo zakochany w Boryniu. Nero rzeczywscie ma wzrok bardzo podobny to Boryska Zuo Oczko :O w jego albumie jest duzo zdjéc Ewelinki, byl chyba Jej najwierniejszym modelem przez tyle miesiécy :)
  8. Borysek siénie obrazi za kolegé w potrzebie na jego wátku, ale faktem jest ze lepszy osobny wátek. Uwaga, nasz Warrrczyslaw Wspanialy, Zue Oczko, Czarne Serduszko i Czarcia Lapa w jednym - jedzie dzis do swojego domu :) Mirka i Ewelinka sá wlasnie w drodze do domu Borynia.
  9. to ja dam 50zl miesiécznie na hotelik na dobry poczátek
  10. [quote name='mira145']Tak,po pierwszą sunie przyjechali całą rodzinką! Po drugą Maję też :) Obie rodzinki bardzo fajne :) Dziś wylatują Neska do Warszawy i Filuś do Krakowa.[/QUOTE] wylecialy lotem blyskawicy :)
  11. na nasze konto dotarla dzis wplata na zwierzaki Pipi: 50zl. Dopisalam to do akcji Wólka Zaleska, bo Pipi karmi swoje i tamte caly czas i tak. Mozna albo poczekac az sié uzbiera wiécej i cos zamówic, albo juz cos kupic za to co jest jesli bardzo pilne, decydujcie.
  12. aaaaaa :( mikre sunie na lancuchu a husky to o interwencjé sié prosi :( moze sforahusky go uratuje buuuuu
  13. [quote name='lucky123']Ależ nikt nam nie wmawiał, że to jest śliczne :D Naprawdę, potrafimy z TŻ mieć własne opinie i nam się serio Lucky podoba :D. Tobie nie - i w porzo. Zapłaciliśmy i pewnie jeszcze nie raz tam wrócimy, bo naprawdę jesteśmy zadowoleni :D[/QUOTE] najwazniejsze ze wlasciciele zadowoleni. Mnie tez sié podoba, bo ja sié nie znam na wystawowym strzyzeniu, co wiécej- nie podoba mi sié np wyskubana grzywka u spanieli i czasem zapuszczam swojej "papcie" na lapach, bo lubié, a to tez "partactwo". No ale jak kto lubi to co ;pp Lucky jest taki kochany i dobry ze nie mozna mu ujác uroku, najwyzej go dodac :)
  14. to spaniel. gdzie ten biedak przebywa?
  15. hooo jak ten golas i brzydal porosl i wypieknial. lew salonowy teraz jest.
  16. Malenka dzielna sunia, dziékujé za wiesci. Proszé pisac jak postépy, teraz bédá badania po leczeniu czy rak zatrzymany czy potrzeba wiécej? Chétnie siédowiem na przyszlosc tfu tfu jakbym miala takiego biedaka w domu.
  17. hohooooooooooo, jaki przystojniaczek! jest wyjátkowo elegancki, jak elegancki pan w garniturze :) a swetereczka siostra jak wygláda?
  18. Tak, Mirka ma racjé, pan bédzie sié próbowal zaprzyjaznic z naszym Warrrrczyslawem Wspanialym. Do kotów Boryniio srednio, ale nie robi im krzywdy. Moze da sié przekonac :)
  19. hahaaa, wspaniale ze Lucus ma siostré! pokazcié sié nam plss.
  20. Dziékujemy za wiesci od kochanej grubasinskiej. Tak, ona przyszla taka dosc tlusciutka do DT, przynajmniej tak wygládala na zdjéciach. chemioterapia :O musi byc chyba bardzo droga i nieprzyjamna dla suni? jak ona to znosi? dlugo bédzie já przyjmowac?
  21. Funiu, ja juz nie mam zadnych spanielek na wydaniu a chétnych bylo kilka na sunie. Napisz proszé na maila do nas i podaj co wiadomo o suni- wiek i jaka jest. Mamy dom w Jédrzejowie m.in. a spanielki juz nie mamy do zaoferowania. Czésc ludzi odeslalam do Psituliska Spanieli na FB, bo tam Asia podaje pelno spanieli w potrzebie.
  22. Pozdrowienia dla dzielnej Pipi. Niesamowita historia z DT Shivy, podajcie prosze wátek na FB do tego wydarzenia, poczytam jutro. Cieszé siéze sunia ma DT gdzie nie ma szans gonic kur ani uciekac i jest taka mila dla kota "baranka" :) To najslodszy buziak od kota - glówká :)
  23. Neli trafila do wspanialego domu z ogrodem pod Kielcami, zaraz zmienié tytul slicznotce.
  24. pod latarniá znak "do kossssciola" :evil_lol: w sam raz pomysleli! dzienkujé Inccciu juz lecé sié ofartuchowac.
×
×
  • Create New...