-
Posts
11276 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emilia2280
-
SPANIELOWA SKARBONKA na spanielki w potrzebie
emilia2280 replied to Asia & Ginger's topic in Cocker spaniel angielski
o, witam skarbonké. cieszé sié ze spaniele tez bédá mialy swojá skarboneczké :) -
Dyzio - czarny spanielek z łomżyńskiego schroniska czeka na dom.
emilia2280 replied to elinaa's topic in Już w nowym domu
biedny malutki, wygláda na poczciwego -
Cocker spaniel z amputowaną łapką znów ma dom!!
emilia2280 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewelinka_m']domek przecudowny!!!! jutro wstawie fotki i napisze więcej.. padnięta jestem;)[/QUOTE] dziékujé kochana za jazdé z Boryniem i placzácá Mireczká :) Tak, dom jest wspanialy i bardzo zakochany w Boryniu. Nero rzeczywscie ma wzrok bardzo podobny to Boryska Zuo Oczko :O w jego albumie jest duzo zdjéc Ewelinki, byl chyba Jej najwierniejszym modelem przez tyle miesiécy :) -
Cocker spaniel z amputowaną łapką znów ma dom!!
emilia2280 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Borysek siénie obrazi za kolegé w potrzebie na jego wátku, ale faktem jest ze lepszy osobny wátek. Uwaga, nasz Warrrczyslaw Wspanialy, Zue Oczko, Czarne Serduszko i Czarcia Lapa w jednym - jedzie dzis do swojego domu :) Mirka i Ewelinka sá wlasnie w drodze do domu Borynia. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
emilia2280 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='mira145']Tak,po pierwszą sunie przyjechali całą rodzinką! Po drugą Maję też :) Obie rodzinki bardzo fajne :) Dziś wylatują Neska do Warszawy i Filuś do Krakowa.[/QUOTE] wylecialy lotem blyskawicy :) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
emilia2280 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
aaaaaa :( mikre sunie na lancuchu a husky to o interwencjé sié prosi :( moze sforahusky go uratuje buuuuu -
Lucky - cocker spaniel "szczésciarz" ma swój wymarzony dom!
emilia2280 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
[quote name='lucky123']Ależ nikt nam nie wmawiał, że to jest śliczne :D Naprawdę, potrafimy z TŻ mieć własne opinie i nam się serio Lucky podoba :D. Tobie nie - i w porzo. Zapłaciliśmy i pewnie jeszcze nie raz tam wrócimy, bo naprawdę jesteśmy zadowoleni :D[/QUOTE] najwazniejsze ze wlasciciele zadowoleni. Mnie tez sié podoba, bo ja sié nie znam na wystawowym strzyzeniu, co wiécej- nie podoba mi sié np wyskubana grzywka u spanieli i czasem zapuszczam swojej "papcie" na lapach, bo lubié, a to tez "partactwo". No ale jak kto lubi to co ;pp Lucky jest taki kochany i dobry ze nie mozna mu ujác uroku, najwyzej go dodac :) -
Cocker spaniel z amputowaną łapką znów ma dom!!
emilia2280 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
to spaniel. gdzie ten biedak przebywa? -
RAMBO-MISIO u irenas-najcudowniejszy DS!!!
emilia2280 replied to wegielkowa's topic in Już w nowym domu
hooo jak ten golas i brzydal porosl i wypieknial. lew salonowy teraz jest. -
Lucky - cocker spaniel "szczésciarz" ma swój wymarzony dom!
emilia2280 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
hohooooooooooo, jaki przystojniaczek! jest wyjátkowo elegancki, jak elegancki pan w garniturze :) a swetereczka siostra jak wygláda? -
Cocker spaniel z amputowaną łapką znów ma dom!!
emilia2280 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Tak, Mirka ma racjé, pan bédzie sié próbowal zaprzyjaznic z naszym Warrrrczyslawem Wspanialym. Do kotów Boryniio srednio, ale nie robi im krzywdy. Moze da sié przekonac :) -
Spanielek Buba szuka domku, w którym nie będzie zostawał sam.
emilia2280 replied to Asia & Ginger's topic in Już w nowym domu
i jak wyszlo z Sopotem? -
Lucky - cocker spaniel "szczésciarz" ma swój wymarzony dom!
emilia2280 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
hahaaa, wspaniale ze Lucus ma siostré! pokazcié sié nam plss. -
Funiu, ja juz nie mam zadnych spanielek na wydaniu a chétnych bylo kilka na sunie. Napisz proszé na maila do nas i podaj co wiadomo o suni- wiek i jaka jest. Mamy dom w Jédrzejowie m.in. a spanielki juz nie mamy do zaoferowania. Czésc ludzi odeslalam do Psituliska Spanieli na FB, bo tam Asia podaje pelno spanieli w potrzebie.
-
Spanielka Nela spod Zamoscia ma wspanialy dom!
emilia2280 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Neli trafila do wspanialego domu z ogrodem pod Kielcami, zaraz zmienié tytul slicznotce. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
emilia2280 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
pod latarniá znak "do kossssciola" :evil_lol: w sam raz pomysleli! dzienkujé Inccciu juz lecé sié ofartuchowac.