[quote name='koosiek']Skoro Dora ma już dom... Pozwolę sobie zaprosić Was na wątek Rangi - ONki wywalonej na starość jak śmieć :( Sunia ma bardzo słabe zdrowie, pewnie niewiele życia jej zostało, a cały jej świat to schroniskowy kojec :(
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/189049[/URL][/QUOTE]
kolejna bida. wpadne oczywiscie