-
Posts
1259 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Puma1984
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
Puma1984 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']Doddy - czy zrobić bazarek dla fundacji z czymś takim? [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/3964/jatupilnuj.jpg[/IMG] [LEFT]- tabliczka jest wykonana z tworzywa pcv[/LEFT] - wymiar tabliczki 18 cm x 12,5 cm - jest odporna na czynniki atmosferyczne [B]Tabliczke można przymocować za pomocą:[/B] - taśmy klejącej dwustronej ( do powierzchni gładkich tynkowych i drewnianych ) - wywierconych otworków i wkrętów ( do drewna ) - na klej montażowy (do muru, ściany ) - wywierconych otworków i drutu do przewleczenia ( do siatki , ogrodzenia ) robić????[/quote] Andzia rób:) ja chce ten 3 wzor... na allegro zawsze jak szukalam nigdy nie bylo takich tabliczek z astami... -
:-(:-(:-(:-(:-(
-
Sochaczew - Hipcio (Bruno) - szuka nowego domu
Puma1984 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-kosmetyki-na-astke-lesna-do-20-08-do-20-00-a-143981/#post12776329[/url] -
Sochaczew - Hipcio (Bruno) - szuka nowego domu
Puma1984 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Zaznaczam sobie... Dzisiaj jakis bazarek zrobie. -
UWAGA!!! Mnostwo nowych psów !!! ..ŁÓDŻ.. Bullowate z Marmurowej
Puma1984 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
Jutro sie wezme za aktualizacje 1 postow -
roczny ast , bardzo pozytywny, łagodny i wesoły. Poludnie pl [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/8228/dsc0693d.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/3149/dsc0623o.jpg[/IMG] [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/2873/dsc0616e.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/3430/dsc0624.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/8324/dsc0632m.jpg[/IMG] __________________
-
http://www.dogomania.pl/forum/f99/ciuchy-xl-dla-almiszona-do-15-08-a-142639/#post12670719
-
Prosba do moda o usuniecie moich zakonczonych bazarkow...
-
Kurtka,bluza... dla Almy do 30 czerwca Ksiazki, bizu i super ciuchy na Alme do 30,06 Mini czarna 38 dla Almy do 30,06 Duzooo Ciuchow 36/38 dla ALmy do 30 lipca Ciuszki na chlpca 4-5 lat i ksiezeczki dla Almy do 30.06 http://www.dogomania.pl/forum/f99/same-firmowki-42-44-dla-almy-do-30-07-a-140336/
-
http://www.dogomania.pl/forum/f99/duzooo-ciuchow-36-38-dla-almy-do-30-lipca-139983/
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Puma1984 replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
ja za wczasu pisze zeby nikt mnie nie scigal....:oops::oops: Duzo bazarkow ostatnio robie i pech chcial ze mam noge w gipsie... Wszytskie rzeczy wylicytowane u mnie beda wyslane, z malym opoznieniem ale beda. -
[quote name='kiti7'][IMG]http://img354.imageshack.us/img354/6101/dsc01233.jpg[/IMG][/quote] Ta fota mnie zabiła :crazyeye::crazyeye: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
http://www.dogomania.pl/forum/f99/sliczne-ksiazeczki-dla-dzieciakow-dla-almy-do-30-06-09-a-138627/#post12353786
-
......................
-
UWAGA!!! Mnostwo nowych psów !!! ..ŁÓDŻ.. Bullowate z Marmurowej
Puma1984 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
Fen w nowym domu:multi::multi: -
ja nic nie wiem o stalych deklaracjach... Ja bede robic bazarki na Alme dotad dopoki bede miec fanty na bazarki.
-
Podpisuje sie pod tym co napisala Aga obiema rekami. 3 psy w hotelu to juz 600 zł wiecej - - - za ta kwote kolejnego psiaka mozna by wyciagnac ze schronu.
-
UWAGA!!! Mnostwo nowych psów !!! ..ŁÓDŻ.. Bullowate z Marmurowej
Puma1984 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
Heksa w nowym domku :) -
http://www.dogomania.pl/forum/f99/kurtka-river-island-34-36-sliczna-bluzeczka-dla-almy-do-22-maja-do-20-a-137846/ http://www.dogomania.pl/forum/f99/sweterki-kolczyki-bandamka-dla-almy-do-25maja-138020/
-
[FONT=MS Shell Dlg 2]alma mniej pije i mnie sika[/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2]co niestety porwierdza chorobe[/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2]stan skóry czeka na swój czas[/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2]jest zrogowaciala jakby podwójna i trzeba czasu na odrosniecie włosków[/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2]Obecnie stosujemy niska dawke minirinu0,1 mg i "modlimy sie " aby była wystarczająca gdyż 15 tabl kosztuje 107 zł natomiast 15 tabl 0,2mg kosztuje juz ok 160 zł[/FONT]
-
Widać poprawę sunia mniej pije, mniej sika czyli niestety diagnoza się potwierdziła , pozostaje szukać suni domu z ogrodem. Sunia nie wykazuje agresji jest miła, nie szalona pieknie spaceruje nieciągnąc na smyczy. Cały czas wiernie patrzy się w oczy. Stan skory poprawia sie zainwestowaliśmy w karmę wet dla alergików. Jednym słowem "drogocenna sunia". Dziękuję wszystkim sympatykom suni za zainteresowanie i wpłaty. Oczywiście ze wszystkich wpłat rozliczę się skrupulatnie na wątku. Wszystkich chętnych proszę o wsparcie dla suni robimy co możemy szukamy tańszego dojścia do leku niestety na dzień dzisiejszy bez bajmniejszego efektu. Liczy się każda pomoc.
-
http://www.dogomania.pl/forum/f99/kurtka-river-island-34-36-sliczna-bluzeczka-dla-almy-do-22-maja-do-20-a-137846/#post12292186