Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. [quote name='Celina12']Tomcio urodził się prawie cały owłosiony-na szczęście włoski białe-więc mało widocznę...hihihi Wikunia.. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images52.fotosik.pl/5/916d2e294bcf7181med.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] To zdjęcie mnie położyło cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudne
  2. [quote name='Celina12']Może zbyt łapczywie jadła???? Tak słowem można zranić bardzo dogłębnie.:shake: Ja ostatnio staram się nie zwracać uwagi na to co mówią ludzie,którzy dla mnie są '" przegrani "-tak chyba łatwiej. Cały czas myślę o tym PANU-nie dość,że chory-wiele ma teraz ograniczeń a tu jeszcze stracił być może Najukochańszą OSÓBKĘ-LINECZKĘ. Do Niej bardziej pasuje LINKA-coś nie lubię imion "ludzkich" dla PIESKÓW.Hi-mam sąsiadkę SONIĘ...:diabloti: LlINECZKO-MASZ BYĆ ZDROWA!!!![/QUOTE] Tak mnie tez hisotia Pana bardzo ruszyła :( Ludzi złych, faryzeuszy, plociuchów - najlepiej olewać aczkolwiek w człowieku się gotuje. Lineczka nie chce jeść, tzreba podkarmiać wiec łapczywość odpada. Bedę dzwonić do schroniska spytam jak to tam się odbywało.
  3. [quote name='Ellig']No i znowu jest mi bardzo smutno........Moze pociesza Pana Soni informacje o jej stanie zdrowia o tym jak teraz zyje....[/QUOTE] [quote name='Mika31']żal psa i człowieka bo czasem miłość nie wystarczy:-([/QUOTE] [quote name='anica']Życie pisze czasem ,taki scenariusz....ehhh... dramat:-(!..[/QUOTE] Tak życie pisze scenariusze na które nie mamy wpływu. Jamnisia była znaleziona na ulicy, być może Pan dostał udaru na ulicy. Potwornie to smutne. A i tez kolejny dowód jak nie można wieszać bez wyroku. Po Lince widać, że nie była gnębiona, nie ma shiz, jest bardzo ufna. Pan kochał. Przy takich watkach trafiają sie sensacjoszukacze wrzeszczący od razu WIESZAĆ. Skrzywdzić słowem, "wyrokiem" plota jest bardzo łatwo. Linka już ma zlew na kota. Pytałam Ani jak reaguje na imie... ona ma w nosie imie... ona reaguje na każdy głos człowieka i najchętniej by się wbiła w ludzia. Jest też kłopocik, mozę byc zwiazany z "czyszczenie poschroniskowym" stresem. Ale tak czy siak juz widze że zakres badań rozszerzy sie np o trzustkę. Ania mówi ze nie chce jeść, a jak już to zwróciła wczoraj wieczorem. Być może paniki nie ma, ale światełko się pali. kupię jadąc w sobote karme gastro.
  4. [quote name='yunona']Sesja balkonowa udana na 102. :multi: Tylko patrzeć jak Tomisiowi zacznie rosnąć sierść, ciekawe ruda czy czarna podpalana?:diabloti: Buziolki dla bandeczki :buzi::buzi::buzi:[/QUOTE] dooooooooobre
  5. [quote name='keakea']Ojejejej :( I co teraz?[/QUOTE] No nic, Pan nie dalby rady opiekować się.
  6. [quote name='Zimek']No i mnie nie mogło zabraknąć...dopiero teraz się ocknęłam z tym wątkiem. Pikuniu jaką ty masz piękną nową japeczkę w domku:) Prawdziwa kobieta... Pewnie, że z guziorem wszystko się ułoży (oczywiście bez niego) i dziewczynka jeszcze parę latek załapie. Kochane, jeśli jest w planach jakiś bazarek, to przypominam że mam dużo przytulanek po dziećkach i jakieś fatałaszki więc służę, pytanie tylko do kogo i gdzie przekazać (pracuję w W-wie, a mieszkam w bliskich okolicach, gdyby potrzebna była osoba na wizytę przed lub po adopcyjną też służę). Pozdrawiam! [quote name='Zimek']Kochana ja niestety nie bywam w domu, mam takiego małego okruszka dwulatka, którego ciągle rehabilituję więc niestety nie miewam czasu wolnego (zazwyczaj), a jak bym tak miała obfocić, opisać i jeszcze pilnować to chyba bym raczej musiała zrezygnować nie tylko ze spania ale i z pracy...pozdrawiam. Coś pomyślimy, bo kasa bardzo potrzebna, wakacje i mniej wpłat ewidentnie :( A teraz nowinki... Linka nazywa się Sonia, ma 15 lat. Jej Pan zgłosił się po wyjściu ze szpitala do schroniska, myśląc że jeszcze jest. Smutna to była rozmowa bo pan kochał sunię, ale ma tez świadomość swojego stanu. Jest po udarze i niesprawny. Jednak myślał żę nikt jej nie zechce i gotów był wziąć. Życie - tylko dlaczego takie? :(
  7. [quote name='gluchypies']I jak tam jamniś? Mam nadzieję, że dobrze![/QUOTE] Jamniś dobrze, ma zrośnięte kręgi i z takimi prawdopodobnie zostanie. Na watku jest podany link do wydarzenia na którym jest więcej informacji. Średnio mam czas na prowadzenie wątków i eventów i na ogół na facebooku jakoś szybciej zawsze jest (dla przypomnienia Bella i Mały Książe to nie jedyne nasze jamnisie. Zapraszam serdecznie do zerkania na eventy również, nawet jak ktoś nie ma konta na facebooku czytać może. Bedzie jeszcze podejście 9tylko szukam dojścia) do jednego ośrodka w Polsce w sprawie Małego Ksiecia zwanego w hotelu Drifterem, jeżeli coś bedzie wiadomo podam informacje. Opinia dr Bissenika jest tak jak pisałam na evencie NIE OPERUJE SIE takiego schorzenia.
  8. [quote name='Ewa Marta']Lineczka jest urocza, ale ten guz wygląda brzydko:-( A może nie czekając na przeprowadzkę Linki zacząć już teraz ją diagnozować? Może warto jak najszybciej pozbyć się tego intruza, a z nim prawdopodobnie całej listwy mlecznej:-([/QUOTE] Taki jest plan od samego początku. Od razu zdecydowaliśmy na diagnostykę w Warszawie.
  9. [quote name='Celina12']Na jedno super...przejdzie odpowiednie badania...wtedy zadecyduje sie czy można....i sterylka z ewentualnym wycięciem guza tak???/[/QUOTE] Tak oczywiście
  10. W schronisku nawet jej nie wysterylizowali, tylko dlatego ze na Fundacje . Wprawdzie mnie pytali czy mają zrobić sterylkę, ale uznałam że lepiej jak ona jak najszybciej wyjdzie ze schronu, a sterylka przedłużyłaby pobyt. Jest zaczipowana, odrobaczona i ma szczepienie na wścieklizne. i jeszcze Pikuś na dobranoc:
  11. Siemka Siop a wiesz że ja też do Doroty powiedziałem że to damskie wcielenie Siopa. Rambo spostrzegawczy
  12. [quote name='Ewa Marta']Bardzo jestem ciekawa Lineczki:-) Zgadzam się, że Ania jest cudowną osobą. Ma w sobie takie ciepło, które pozwala psiakom zaufać jej, a to bardzo ważne:-)[/QUOTE] Ewuniu zapraszam na wątek Lineczki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245232-Jamnicza-BABUNIA-pilnie-potrzebny-DOM-DT?p=21113504#post21113504[/URL] a Ani nie sposób nie kochać, wiem, wiem mówiłam.
  13. II runda Linka vs Pikuś [video=youtube_share;xjw4cywHkZA]http://youtu.be/xjw4cywHkZA[/video]
  14. Już powiedziałem jakem Pikuś mozesz mi skoczyć... Zejdzie czy spadnie, zejdzie czy spadnie... jak on tam wlazł? Pozstali mieszkańcy, cudownego domu tymczasowego u Ani, przyjeli pozycje strategiczne
  15. Linka vs Pikuś wejscie 1 [video=youtube_share;5k2zYECGBTo]http://youtu.be/5k2zYECGBTo[/video]
  16. sssss co to za wrzeszcząca kobieta? bo ja teraz będe rządzić tutaj Zobacz przyszla i się szarogęsi Mozesz mi teraz skoczyć ... Złaź natychmiast, naaaaaaaatychmiast
  17. Dziekuje Alusi za czerwony dywan i komitet powitalny. Na dworcu Lineczkę witały tłumy podróżnych. Ona jak królowa dzielnie kroczyła. To drobniutka miniaturowa urocza jamnisia. Nie sposób jej nie pokochać, bardzo otwarta i kontaktowa. Imię to strzał w dziesiątkę. Linka przywitała Warszawę na swój sposób. Alusia sprzatnęła.
  18. [quote name='Szami']Witam Wszystkich . Ośmieliłam się tutaj napisać i przedstawić Wam nasze biedy jamnikowate , które przebywają w schronisku w Starym Sączu , może dobre duszyczki pomogą znaleźć tym wspaniałym psiakom domki , bo tu niestety nawet jak ktoś je adoptuje to najprawdopodobniej trafią na łańcuch a mniej drastycznie to do nieodpowiedzialnych ludzi i tak : [B]1 piesek to FILIP[/B] ok. 1-1,5 roczny piesek bardzo spokojny , zrównoważony , lubiący spacery , toleruje inne psy i suczki .Został wyłapany razem z suczką z którą jest bardzo zaprzyjaźniony, po prostu poza sobą świata nie widzą . [URL]http://images61.fotosik.pl/10/ed2f395732f88c64m.jpg[/URL] [B]2 piesek to NICPOŃ[/B] też młody ok. 1 roczny piesek trochę mniej z mordki przypominający jamnika ale jest niziutki na krótkich nóżkach i długi , Nicpoń niestety nie dogaduje się z innymi samcami , z suczkami jest ok. Bardzo nie lubi siedzieć w kojcu , trzęsie się cały nie mogąc się doczekać spaceru , jest bardzo energiczny i uwielbia przebywać z ludźmi . [URL]http://images61.fotosik.pl/10/6a21e2883cb30eb0m.jpg[/URL] [B]3 piesek to KAJTEK[/B] najmniej przypominający jamniczka ale jest niziutki o wydłużonym tułowiu to piesek nieco starszy ok. 3 letni ale za to potworny przytulas , lubiący spacery , na spacerach puszczony ze smyczy bardzo pilnuje człowieka , idzie grzecznie przy nodze , z suczkami się dogaduje , niestety jeszcze czasem pokazuje zęby pieskom ale pracujemy nad tym. Kajtek jest wykastrowany. [URL]http://images64.fotosik.pl/10/248e1bc66edf1b9am.jpg[/URL] [B][SIZE=3]Urocze psiaki oby jak najszybciej domy znalazły, wrzucimy je na stronę [/SIZE][/B][quote name='BORYSboxer']Ciocie,może któraś pomoże wyjść biedakowi ze schronu... [URL]http://tablica.pl/oferta/blagam-o-cieply-dom-tofik-5-lat-idealny-towarzysz-na-spacery-ID3hfgd.html[/URL][/QUOTE] [B][SIZE=3]Biedny psiak eechh [/SIZE][/B]
  19. [SIZE=3]Wariacje na temat: KOCHAM ANIĘ [/SIZE][IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1001548_531533226911882_1634846013_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1002551_531533280245210_1218669409_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/971558_531533330245205_628178659_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1004881_531533366911868_179837697_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/999539_531533446911860_1473759177_n.jpg[/IMG][SIZE=3] [/SIZE]
  20. [quote name='malagos']I to zagryzienie się stało w dt?.........[/QUOTE] [quote name='malagos']I to zagryzienie się stało w dt?.........[/QUOTE] Tak, dodam że z informacji jakie uzyskałam to pies nigdy nie był agresywny. Ludzie też są pogryzieni bo bronili Oskara, do tego stopnia że maja szwy. Szykowali Oskara na wyjazd do domu. Zrobili mu wyprawkę, [B]wykąpali...[/B] Ja sobie myślę, że tu tkwi być może/prawdopodobnie przyczyna. Psa mógł podrażnić nowy zapach Oskara po kąpieli. Wiadomo, że jak np spotkają się dwa psy i jeden „zaleci” suką to drugi z deczka się wkurza, albo generalnie jak wchodzi nawet znany pies z nowym zapachem, to reagują pozostałe. najlepiej jak psy pachną tak samo. To takie moje rozważania. Nie śmiem ludzi pytać, są bardzo poważnie pogryzieni, ból zarówno fizyczny jak i psychiczny, bo musieli powiedzieć choremu Panu, bo naszykowali z własnej inicjatywy cudną wyprawke dla Oskara bo.... sorry nie zapytam, nie teraz. Nie będę też wieszała bez wyroku - to nie moja liga, czy posądzała o celowość, czy czary. Tragiczne i smutne to co się stało fakt.
  21. [quote name='toyota']http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130718/GRUDZIADZ01/130719280 No ja pierniczę... Ja dzisiaj chyba też wsadzę pewnego Pana Rysia z katowic poszukującego jamniczków szorstkowłosych, musi być bardzo, bardzo w typie rasy. Pan Rysio poza pewnymi ruchami beacych ewidentnym stalkingiem i groźbą karalną (ale tu juz kroki są wszczęte) zabiega o jamniki szorstkowłse równoczesnie w paru miejscach, ponadto zamówił w hodowli (znamienitej zresztą) jamników szorstkowłosych pracujących (czyli od zarania ćwiczonych do polowań) dwa jamniki...
  22. [quote name='APSA']Jak najbardziej, zrób mu nowy profil.[/QUOTE] Zrobie, byłam dzisiaj dorobić troche fotek [quote name='Aryste']Ja Pedro widziałam po raz pierwszy w sobote. To piekny pies i z wygladu bardzo adopcyjny. Do schroniska przychodzi sporostarszych osob szukajacych spokojengo psa do mieszkania. bylby idealny.[/QUOTE] Pedra dzisiaj nie było, mam trochę zdjęć geriatycznych, ale muszę ogarnąć, np ten po kąpieli: [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/4379/vg27.jpg[/IMG]
  23. [quote name='Mattilu']Zgadnijcie, ktory z filmikow wstawionych przez Isadore jest moim ulubionym:loveu:[/QUOTE] z zółwiem?
×
×
  • Create New...