[IMG]http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Dogomania/2008_08_07/Resizeof080807_baaj01.jpg[/IMG]
[IMG]http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Dogomania/2008_08_07/Resizeof080807_baaj02.jpg[/IMG]
[IMG]http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Dogomania/2008_08_07/Resizeof080807_baaj03.jpg[/IMG]
[IMG]http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Dogomania/2008_08_07/Resizeof080807_baaj04.jpg[/IMG]
[IMG]http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Dogomania/2008_08_07/Resizeof080807_baaj05.jpg[/IMG]
Kolejny etap uczenia psa, że trzeba się dzielić.
[quote name='gassira']już wróciłam:razz:ale miałam nadrabiania u Was:crazyeye::crazyeye::crazyeye:Galeria rozwija się masakrycznie szybko!!!!!!!!!:razz::loveu:[/QUOTE]
:diabloti:
[quote name='pusia2405']Ten szczurek to powinien wystąpić w filmie akcji:evil_lol:, może z Bondem nawet;).[/QUOTE]
Bond to przy nim pipa.
[quote name='Elżbietka_Cieszyn']Ale ekstra szczurki, mój syn jest zachwycony!!![/QUOTE]
:multi: :loveu:
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye: czemu Ty rzucasz szczurami?
toć one nikomu nic zUego nie uczyniły żeby tak je poniewierać :placz::placz:
chociaż jednego wycmokałaś :loveu:
[/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE]
Ale Loki to lubi - on kocha latać.
Mamy nie tylko super psa, ale też super szczury:
[IMG]http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Resizeof080806_01.jpg[/IMG]
[IMG]http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Resizeof080806_02.jpg[/IMG]
[IMG]http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Resizeof080806_03.jpg[/IMG]
Wiesz miał przynajmniej kaganiec, my dziś mieliśmy bliskie spotkanie ze strachliwym i agresywnym psem luzem spuszcoznym w tłumie ludzi... Zresztą pisałam.