Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. Elaja, spróbuję się czegoś dowiedzieć o Żorce, bo na razie wiem tyle, co Ty :-D
  2. [quote name='majuska']Dziewczyny a jak tam ogólnie Florcia stoi z finansami?? Udaje się łatać z m-ca na m-c jakimś cudem, ale ogólnie dobrze nie jest. Brakuje deklaracji stałych na hotelik, a dodatkowo leczenie Florci pochłania fundusze w każdym m-cu. Jednym z tych cudów jesteś Ty Majusko!!! Bardzo dziękujemy!!!
  3. Właśnie, właśnie, zaglądam noc i dzień, co słychać?
  4. [quote name='mamanabank']Rozmawiałam z Leni, deklaracji wrześniowej jeszcze nie było. Ale jest rachuneczek z lecznicy: Florcia - leki 49zł, krople 16zł, wścieklizna 20zł - łącznie 85zł do zapłaty na konto lecznicy Wyciągnę dla Andzike przypomnienie, bo się schowało za postami :-)
  5. [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/310ef688407b3e2422ef3fda8e14e0b1,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/f69088ef5037117ad159c2cb29a79336,10,19,0.jpg[/IMG] :-) :-) :-) :-) :-)
  6. Patyczek na miarę Feliksa [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/e933c0a12e1a6c371d5c4610131999c2,10,19,0.jpg[/IMG] Skąpany w słońcu [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/5c651ff5360c19e645662cc1e3ff8412,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/e78329891199dc91c0ab08feb7a7da98,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/920a636758dbe1d521c4a72d9ee6cc21,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/96f59c63f6204693143d79e289368053,10,19,0.jpg[/IMG]
  7. Tak! I cały czas chodzi na zajęcia do behawiorysty. A ja już mam kolejną porcję zdjęć :-)
  8. Przepiękny nakrapiany krokodyl
  9. [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/3c198366f92d513abbcdd73bb5f4170f,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/a22562db45ad8dc6244d47245710ef8a,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/00beb9dc6370f068006be317191a37cf,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/68e39bffcf671c6cb9a4d5d5ab44c37c,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/0cbf4a6c181691f2bc7547422723e04a,10,19,0.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/fa0e80430c538c45701e0d1daacf4ed9,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/85b4967e7bb83648799b07f2364e1cbe,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/73fc382b95f4fed359c2459dedb76918,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/58506e512d32ac8070ffebddb3017162,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/accf0c2e72224d309ec62c749f639dfd,10,19,0.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/5c00759ee9d02731502b85fe2856d473,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/ab288e71760894dae6be2dca22914e75,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/63b05f1ecabe6957ba7ebba0ddf7c203,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/0ac1b1467bfa0f01c4d240e995d9feec,10,19,0.jpg[/IMG]
  12. I kolejna porcja fotek :-) [video=youtube;xenHwq4osaY]http://www.youtube.com/watch?v=xenHwq4osaY[/video]
  13. [video=youtube;gofly4Ee4sI]http://www.youtube.com/watch?v=gofly4Ee4sI&feature=related[/video] Samba, dobrze trafiłaś, u nas też się dużo tańczy :-)
  14. To chyba znaczy, że Płatka moją uwagę przykuła, na pierwszym planie, nakrapiany trikolor [url]https://lh3.googleusercontent.com/-4N4-ePrXiU8/ToYqv-ady5I/AAAAAAAAPtw/hzU2AIpVQB8/s720/DSC01720.JPG[/url] To wszystko Twoje Stonko? ****************** Post 181... już żałuję, że nie dałam rady startować w konkursie! Pomysł genialny!
  15. Zajefajna, niemożliwa!!!!!!!!!!!! :-D
  16. Samba jest naprawdę rewelacyjna, a tak się cieszy i tak tańczy, tak tańczy, że nie sposób nie tańczyć razem z nią! :-D To trzeba widzieć!
  17. Bezbronny pluszaczek... kochana, cierpliwa Psinka. Świetnie, że poszła na spacerek!
  18. Dziękujemy Cioci Agatce i serdecznie pozdrawiamy! A Ninka cudnie wygląda :-)
  19. I przelewem zapłaciłam za krople p/kleszczowe - 16zł
  20. Rozmawiałam z Leni, deklaracji wrześniowej jeszcze nie było. Ale jest rachuneczek z lecznicy: Florcia - leki 49zł, krople 16zł, wścieklizna 20zł - łącznie 85zł do zapłaty na konto lecznicy
  21. No i czego beczysz? No! Pienkna jesteś, widziałam! I utalentowana - sto razy mówiłam! A jakby tego było mało jeszcze inteligentna i wrażliwa, kurczę, no! A ja mam budowę labradorki po sterylizacji, o! I nie będę płakać, nie będę płakać, nie nie nie... :placz:
  22. [quote name='bakusiowa']Pisałam przed chwilą do skarbnika ale ma zapchaną skrzynkę. Nie jest odnotowana w rozliczeniach wpłata deklaracji stałej. Przelew był wysłany 6-go września.[/QUOTE] Pisałaś do argusiowej, czy Figifigi? Kurczę, a ja Ciebie w ogóle na liście stałych nie widzę.
  23. Ciekawe czy długo jeszcze w tej pościeli poleży, powinien już mieć swoją własną budę :evil_lol:, trzymam kciuki za "jutro"
×
×
  • Create New...