[quote name='wadercia']o a ja wlasnie dlaArno przelalam obiecana dyszke :) A tu psiak domek znalazl? ;)[/QUOTE]
[B]Dyszka bardzo potrzebna[/B], nie wiem, czy ktoś pisał, Arno jest już po kastracji, a dług w lecznicy za zabieg został... Bardzo serdecznie dziękujemy!