Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. W imieniu Antosia dziękujemy wszystkim za pamięć i wspieranie dziarskiego staruszka :loveu:
  2. Dziękujemy i podnosimy Korę, nowy dzień przyszedł, może dziś ktoś zadzwoni w sprawie Kory?
  3. [quote name='elaja']Szczeniak [B]Misza[/B] dzisiaj pojechał do nowego domu:lol:[/QUOTE] :multi: :multi: :multi: :loveu: :loveu: :loveu:
  4. Może zapytamy w lecznicy, na pewno jest w kompie odnotowane i na pewno zapłaciłaś ze swoich funduszy. Pani Wet. nam wszystko spisze i będzie wiadomo :-)
  5. [QUOTE]Zresztą, oni by musieli te zużyte pampersy w garażu w sejfie zamykać... ja juz oczyma wyobrażni widzę stado co rozgorączkowane czeka wokół przewijaka na przysmak ;-) [/QUOTE] Prawda! Już widzę Florentynkowe opowieści na ten temat!
  6. [quote name='Florentynka']Odgłosy rzeczywiście fajne. Słuchajcie, wymyśliłam sobie powód do histerii... Mamy rodzić między 6 a 11 czerwca...a bodajże 8 zaczyna się to upiorne coś z piłką nożną!!! Czyli od tego 8 zdecydowana większość mężczyzn będzie otumaniona, odurniała, pijana i kompletnie nieodpowiedzialna... Aaaaaa!!!! A jak trafię na dyżur jakiegoś lekarza płci męskiej?! I zamiast się zajmować mną taki baran będzie oglądał mecz?[/QUOTE] Przeczytałam to Jurkowi i on powiedział, co następuje: - lekarz oglądający mecz - to nic; gorzej, gdy przy porodzie zapyta: połknęła pani piłkę???
  7. O matko, a do kiedy to będzie trwało, ile czasu znaczy??? Wytrzeźwieją oni do 3 września???
  8. Do skarbonki Bojki przelałam 50zł od ucznia czarnoksiężnika, deklaracje od I do V, dziękujemy! Dopisałam, ale proszę o potwierdzenie czy doszło. Sylwia, sprawdź proszę wydatki od października do grudnia na krople i odrobaczenie Bojki, bo na pewno zapłaciłaś, a ze skarbonki nie jest odjęte.
  9. Do skarbonki Kory przelałam 50zł od ucznia czarnoksiężnika, deklaracje od I do V. Dziękujemy bardzo :-)
  10. Dopisana styczniowa deklaracja moja i Figi na styczeń
  11. Przelałam 14zł na konto lecznicy za odrobaczenie Niny w XII
  12. Do zapłaty w lecznicy za grudzień, za leki i odrobaczenie jest 34zł, Andzike :-)
  13. [quote name='majuska']Fajna stronka: [URL]http://pl.easysleep.info/10,cichy-delikatny-dzwiek-suszarki.html[/URL] Paćka lubi odkurzacz :)[/QUOTE] W tym też coś jest ;-) początkowo myślałam, że to sklep internetowy, a to dźwiękodajnia. Wrzuciłam sobie do zakładek.
  14. [quote name='Kaja10014']No to czekam na filmik, chciałabym to zobaczyć :) A jak się dziś maleństwo czuje?[/QUOTE] Postaram się o zdjęcia i filmik. Może Figafiga znowu nas odwiedzi? Czuje się dobrze, naprawdę. Dzisiaj była na kontroli kolejnej. Mamy zalecenie odrobaczyć ponownie w podanym terminie i nie przekarmiać. A mała już wie, na którym parapecie stoi kocia miska, staje tam i drze się z całych sił, że jak jej nie dam tego, co tam jest to umrze zaraz z głodu. edit. myślę, że można ruszać z ogłoszeniami :-)
  15. Oto pakiecik ogłoszeń Antka z bazarku Akrum: 1. tablica.pl- do aktywacji 2. lodzkatablica.pl- do aktywacji 3. [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Antek,55890"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...sy/Antek,55890[/URL] 4. [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/88850/Antek-uratuj-go-przed-dozywociem-bez-czlowieka/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/888...bez-czlowieka/[/URL] 5. gumtree- link podeślę Ci jak mod je wpuści  6. [URL="http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/88850/Antek-uratuj-go-przed-dozywociem-bez-czlowieka/"]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/8...bez-czlowieka/[/URL] 7. zwierzaki.nasza-lista.com- do aktywacji 8. [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Antek-uratuj-go-przed-dozywociem-bez-czlowieka-id34089.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...a-id34089.html[/URL] 9. [URL]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/44682.html[/URL] 10. kupsprzedaj.pl- do moderacji ;( 11. [URL="http://www.eoferty.com.pl/antek_uratuj_go_przed_dozywociem_bez_czlowieka_274132.html"]http://www.eoferty.com.pl/antek_urat...ka_274132.html[/URL] 12. [URL="http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/3045/name/oddam-do-adopcji-antek-uratuj-go-przed-dozywociem-bez-czlowieka-lowicz.html"]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show...ka-lowicz.html[/URL] 13. swiatogloszen.net.pl- do aktywacji 14. [URL="http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/264264504/lodz-Antek-uratuj-go-przed-dozywociem-bez-czlowieka.html"]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...czlowieka.html[/URL] 15. [URL="http://lowicz.lento.pl/antek-uratuj-go-przed-dozywociem-bez,254516.html"]http://lowicz.lento.pl/antek-uratuj-...ez,254516.html[/URL] 16. [URL="http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2140039-antek-uratuj-go-przed-dozywociem-bez-czlowieka/"]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2140...bez-czlowieka/[/URL] 17. [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,46821,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...6821,Lw==.html[/URL] 18. [URL="http://lowicz.olx.pl/item_page.php?Id=298852052&ts=1326293075"]http://lowicz.olx.pl/item_page.php?I...&ts=1326293075[/URL] 19. [URL="http://petsy.pl/ogloszenia/7/1_Psy/34_Wielorasowe/21861_Antek_uratuj_go_przed_do_ywociem_bez_cz_owieka.html"]http://petsy.pl/ogloszenia/7/1_Psy/3...cz_owieka.html[/URL] 20. [URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/32616/antek-uratuj-go-przed-dozywociem-bez-czlowieka/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/3...bez-czlowieka/[/URL] 21. [URL="http://adsy.pl/ogloszenia/62/posts/7_Kupi%C4%99_-_Sprzedam/33_Zwierz%C4%99ta/60730_Antek_uratuj_go_przed_do_ywociem_bez_cz_owieka.html"]http://adsy.pl/ogloszenia/62/posts/7...cz_owieka.html[/URL] 22. pineska.pl- do aktywacji 23. [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20424035_antek_uratuj_go_przed_dozywociem_bez.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2042...ociem_bez.html[/URL] 24. petworld.pl- do aktywacji 25. aleokazja.pl- do aktywacji 26. [URL="http://adpedia.pl/lodzkie/lowicz/drobne/zwierzeta/ogloszenie/antek_uratuj_go_przed_dozywociem_bez_czlowieka,198961/"]http://adpedia.pl/lodzkie/lowicz/dro...owieka,198961/[/URL] 27. [URL="http://www.lowicz.neeon.pl/197014-antek-uratuj-go-przed-dozywociem-bez-czlowieka.html"]http://www.lowicz.neeon.pl/197014-an...czlowieka.html[/URL] 28. adoptujemy.pl- do moderacji 29. [URL]http://www.adopcjepsow.org/animalinfo.php?id=4051[/URL] 30. [URL="http://www.argetto.pl/ogloszenie,antek-uratuj-go-przed-dozywociem-bez-czlowieka,0X7jm3dV99DZNPr9QnSi0,8909.html"]http://www.argetto.pl/ogloszenie,ant...nSi0,8909.html[/URL] 31. [URL="http://www.piesek.org/ogloszenie,antek-uratuj-go-przed-dozywociem-bez-czlowieka,0p1R6DP252J4iJp7ZS7EY,1226.html"]http://www.piesek.org/ogloszenie,ant...S7EY,1226.html[/URL] które zafundował Antkowi uczeń czarnoksiężnika. Dziękujemy!
  16. To widocznie jakaś norma, bo u nas dokładnie tak samo :-) Bella zaakceptowała Ritę do tego stopnia, że wylizuje ją jak własne młode (niesamowity widok!), pozwala sobie łazić po głowie, grzbiecie i ciągnąć się za ogon :-)
  17. Warto pielęgnować dobre wspomnienia. Gdy jest mi źle idę sobie poczytać czasem watki moich dawnych tymczasów, zawsze mi się humor poprawia.
  18. Najlepiej właśnie kalendarz ładny sobie kupić albo notes. My kiedyś zapisywaliśmy, z czasem niestety zaniknęły nam te instynkty, ale jak ostatnio przypadkowo natknęłam się na film wideo, gdy dzieci były jeszcze bardzo małe, to myślałam, że umrę ze śmiechu, nic dziwnego, że nic z tamtych czasów nie pamiętam ;-)
×
×
  • Create New...